Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:47:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aspekti u sinastriji  (Pročitano 291984 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
tinna-bg
hvala puno Smiley  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
E ja sam citala u Aroju da ej najbolje se drzati manjih aspekata...
Inace astro com daje i orbise generacijskih mnogo vece,cak 10 a to su vec slabiji aspekti,slabije jacine...Mislim da je najbolje uzimati oko 5 menje su greske Smile Pogotovo za nas koji jos ucimo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze li mi neko reci, kad su vladari dc-a u opoziciji, a i njihovi dispozitori u opoziciji, da li u toj vezi moze doci do braka?

Odmah da kazem da u ovoj sinastriji imaju obostrano mesec kvadrat saturn.

Njegov uran egzatan kvadrat njena venera.

Ja licno mislim da ovde tesko da ova meza moze da se odrzi i dovede do braka, sta vi mislite?

Imam jos jedno pitanje, npr. sinastrija katastrofalna da se upitas sta je te ljude spojilo, pogledas Dejvison, a on super. Kako onda doci to tacnog odgovora, da li ce ti ljudi ostvariti svoju vezu kroz neki trajniji odnos ili ne?
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 22:52:29 od tinna-bg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Sto se tice prvog pitanja i najgora sinastriaj moze dovesti do braka ako je ukljucen npr Neptun koji obmanjuje pa jos tranziti na nebu se poklope no to ne mora da znaci da ce se isti i odrzati,ili opet hoce ali an obostranu nesrecu...

Taa sinastrja pkazuje da ce u toj vezi patiti ona osoba cija je venera i da veza nema buducnost,bolje da se odvoje i zadrze prijateljstvo...

A sto se tice Dejvisaona pa ada analiziras uporedne horoskope po bilo kojem sistemu analizirs odnos ljudi,sta ej to sto ih spaja,sta je to sto ih pokrece i privlaci jedno drugom,tu ima uticaja i hemija naravno ali nekada se odgovr nalazi u komunikaciji ne samo emocijama...neke ljude spaja posao,neke ljude spajaju istai stavovi,prijateljstvo itd...
Za dugotrajan odnos i uspesan ja gledam i ostale aspekte,narocito sa merkurom, ne samo vladare 7i 5 i njihove dispozitore i vladare horoskopa...

I uvek gledas tranzite jer ako su tranziti losi slabe tacke znaju odmah da pokvare odnos...Po menije bitnija sinastrija,u svakom slucaju,ona pokazuje koliko su ljudi spremni da uloze u vezu da je ocuvaju nego sam Dejvison...Tranziti na njemu ce pokazati krizne periode za koje treba biti spreman a na spremnost da se veza ocuva ukazuje sinastrija
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 23:33:42 od Laksmi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala ti Laksmi puno. Ne gledam ni ja samo vladare dc-a, naravno da treba gledati sve aspekte u sinastriji, da bi mogla da se ima neka kompletna slika, i naravno da treba gledati i njihove natale prvo.

Hvala ti sto si mi razresila ovu nedoumicu u vezi sinastrije i dejvisona, kad je jedno dobro, a drugo lose. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Nema na cemu,tu smo da se pomazemo Smile I ja jos uvek ucim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung versus
mozel li ko da mi kaze sta znaci kada mars i jupiter (u biku)jedne osobe prave kvadrat prema suncu,veneri(u lavu) i mars(0st djevice)duge osobe.

kada venera i sunce padaju u VI kucu druge osobe?

mars i jupiter padaju u VIII kucu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mars kvadrat venera, jake strasti izmedju to dvoje. Sto po onome sto si ti napisala ukazuje jos i to sto je mars jedne osobe u VIII kuci druge osobe. Osma kuca je kuca sex-a. Znaci te neke sekualne strasti izmedju njih su bas jake, veoma privlace jedno drugo na toj osnovi.

Mars kvadrat sunce ukazuje na svadje, koje mogu biti veoma enrgicne. Mars je brz, energican. Mars u tim svadjama moze povrediti osobu cije je sunce.

Jupiter kvadrat venera nije tezak aspekt, posto su dobre planete u kvadratu. Ali znacenje tog kvadrata mnogo govori u kom se polju nalaze te planete. Kvadrat moze ukazivati o razlicitim moralnim stavovima, sada u vezi cega reci ce nam polje kao sto sam vec rekla.

Kada neka licna planeta padne u VI polje partnera nije dobro. Moze se govoriti da osoba cije su planete ne sagledava dobro suprotnu stranu, a moze i da znaci da su se upoznali preko posla.

I ovo mars konjukcija neka u devici nisam razumela, nisi stavila sa kojom planetom je pars u konjukciji, da li su marsevi u konjukciji?

Ako je to, onda to kazuje da su im iste energije i da se u tome uklapaju, ali to nije ljubavni aspkt, tj koji govori o ljubavi. Jedino ako su im marsevi vadari DC-a, ili je mars jednom vladar dc-a, a drugom asc-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kako se moze protumaciti aspekt, gde mesec jedne osobe pravi trigon sa Mc osom, druge osobe?

Koliko je uopste ovaj aspekt bitan? Da li moze da se protumaci da mesec osoba s duse zeli da pomogne mc osobi u karijeri ili nekom usponu u zivotu, uhhh, mozda lupam:(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Pa iskrena da budem,u sinastrijama ja se ne zamaram tim aspektima osim ako neka planeta radi konjukciju sa MC ...

Ali ako cemo pogledati taj aspekt to bi znacilo da ce osoba mesec osobi MC pomoci nekim porodicnim vezama...120 je aspekt olakotnih oklonosti i ljubavi a sekstil saradnje...A moze znaciti i da osoba MC ushicuje osobu mesec...Pokusaj da nadjes tacno znacenje mesec trigon MC za obican natal,ja nemam,pa onda samo preobrati u sinastrijski...ono kako mesec u natalom radi za MC tako i osoba mesec u sinastriji radi za MC Smile

No nije ti to toliko vazno,nemoj da se zamars bas tolikim detaljima...Mislim zavisi ciju sinastriju gledas,ako je poslovnih partnera onda ok ali ako je ljubavna to niej preterano bitno...
U ljubavnim odnosima mnogo je vaznije 1,7,5 i 4 a ostalo je sporedno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:47:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.