Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:42:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18 19 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aspekti u sinastriji  (Pročitano 292554 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 

Hvala Andjela,beskrajno Smile,a ja sam zelela da se okrenem i odem  Smile .....najvise zbog ove 12 kuce. Smile Smile..a i u poslednje vreme se cudno ponasa....ali posle ovoga sto si mi rekla.... Smile Smile

Hvala ti jos jednom i ljubim te.... Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Jul 2007, 00:20:57 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Ljubav je ,ljubav je,ljubav....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zanima me sta u sinatriji znaci kad mesec jedne osobe nije uopste aspektovan od planeta druge osobe?

Da li to znaci da se dusa te osobe u toj vezi oseca usamljeno tj. neispunjeno?

Zanima me jos, sta znaci, dc jedne osobe u konjukciji sa saturnom druge osobe, a tu je i kiron osobe ciji je dc?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Zanima me sta u sinatriji znaci kad mesec jedne osobe nije uopste aspektovan od planeta druge osobe?

Da li to znaci da se dusa te osobe u toj vezi oseca usamljeno tj. neispunjeno?
mislim da si tu u pravu
Citat
Zanima me jos, sta znaci, dc jedne osobe u konjukciji sa saturnom druge osobe, a tu je i kiron osobe ciji je dc?

Saturn na DC jaka karma,osoba kiron,ce patiti sa osobom DC Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala Andjela puno Smiley

Evo nekih mojih iskustava:)

Sa jednim momkom sam imala njegov uran opozicija moj mesec, veza se zavrsila naglo jedne noci i vise nikad nisamo bili zajedno.

A sa mojom bivsim muzem sa kojim sam bila 9 god. Od samog starta, mozda je proslo nekih mesec dana, mi smo poceli da zivimo zajedno. Ziveli smo 5 godina nevencano, a ostalih 4 vencano.
A imamo u sinastriji konjukciju njegov uran i moja venera i to obris 1 stepen. On je dupla skorpija, tako da mu je dc u biku. Ne znam kako smo tolike godine bili zajedno sa tim aspektom..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Opet ja sa mojim pitanjima Smile

Da li i losi aspekti saturna dovode do trajanja veze, konkretno mislim na opozicije?

I koliko aspekt konjukcija urana sa necijim asc-om govori o naglom prekidu, razdvajanju veze. Uran pravi konjukciju sa asc-om i merkurom druge osobe i to je to. Nema vise nikakvih aspkata urana u toj sinastriji. Sada gledam, ima jos jedan, uran opozicija saturn, ala ce da se kolju, uran bi da ide, a saturn neda Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Tina ,aj preziveh to iskustvo sa Uranom na AC,veze su nagle ali ne obecevaju trajanje ukoliko taj Uran nije u nekom odnosu sa saturnom,koji ce da ga sputava e sad,to obicno znaci odi mi dodji mi,zavisno od tranzita i to je samo patnja...
Moras gledati I gde su te planete,u kojem polju i odakle dolaze(ciji su vladari) pa to sve dovesti u kontekst da se objasni taj uran...
Takve veze(Uran u konjukciji sa uglom ili licnom planetom) nemaju buducnost(mislim na sretno do kraja zivota) osim ako nije rec o aferama gde bi se onda priroda urana ostvarila a veza imala trajanje....

Inace saturn donosi i hladnocu i trajanje te se mora malo gledati s kojim tacno planetama ima aspekat,koju ce svoju prirodu pokazati Smile

Bar ja tako mislim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala ti Laksmi na odgovoru Smile

Za sada mi tumacenje Dejvisona ide mnogo lakse nego sinastrija. Ne mislim na one skolske aspekte (da kazem kao u knjigama), nego kad dolazi do kontradiktornosti. Jedan aspekt pokazuje sve super, a drugi lose, pa ne mogu onda da odredim koji ce da prevagne tj. koji je jaci.

A sada opet ja sa mojim pitanjima Smile Mozda sam dosadna, ali, ko ne pita taj i ne zna Smile

Npr. gledamo sinatriju dvoje ljudi koji su vec bili u braku. Da li onda gledamo kakve aspekte prave vladari devete kuce ili i dalje gledamo liniju dc, ili mozda konbinovano, gledamo i jedno i drugo. Ako je ovo trece (gledamo i dc i vladara devete kuce), kome onda dajemo prednost? A, ako gledamo npr. gde je jedna osoba bila u braku, a druga nije,da li onda gledamo aspekte vladara dc(osobe koja nije bila u braku) i vladara devete kuce(osobe koja je bila u braku)?

Nadam se da razumete sta hocu da pitam. Znam da sam zakomplikovala. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Kod aspekata imas ono pravilo od 3,ako se tri puta ponovi nesto znaci da ej to tako...E sada gledas jacinu aspekata a to zavisi od orbisa i od polozaja planeta u polju ,odnosno u znaku,dal ce priroda znaka i polja ispuniti energiju aspekta,tj na koji nacin ce to uraditi...

Ja mislim da se uvek gleda sedmo polje ali se uzima u obzir signifikator drugog braka kod osoba koje su vec imale jedan brak...
takodjer u astrologiji pojam braka kao i pojam stranca su relativni..
Naime,kao sto stranac u astrologiji ne mora biti nuzno neko iz druge drzave vec samo iz drugog grada ili cak sela,tako isto kada kazemo brak misli se na dugu vezu,ozbiljnu,zaruke koje su pukle ili na zajednicki zivot...

Ali to je moj misljenje...
Bilo bi lepo da jos neko ko ima iskustva sa brakovima se javi,ja bas i nemam Smile
« Poslednja izmena: 14. Jul 2007, 14:06:51 od Laksmi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja se izvinjavam ako postavljam pitanje koje je vec bilo...koliki se orbis uzima u sinastrijama? astro.com ne oznacava neke aspekte gde je orbis 4 stepena... Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ninaaaa,

zavisi koje planete su u pitanju. Za mesec se moze uzeti i do 15 stepeni obris (astro.com to ne pokazuje, pa racunas sam) posto je brza planeta, i ako je aspekt aplikacioni, za separacioni manje, posto znaci da mesec odlazi iz tog aspekta. Za sunce 10 stepeni, ali isto je vazno da li je aspekt aplikacaioni ili separacioni. Za genereciske planete aspekt od 2 do 4 stepena (zavisi koji je aspekt u pitanju) Za konjukcije se uvazavaju i veci aspekti, za trigone do 8, eventualno moze i 10, ako je aspekt aplikacionii i naravno sa brzim planetama. Za sekstile najvise do 6 stepeni, ako je aspekt sa brzim planetama, ako je sa sporijim do 4 stepena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18 19 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:42:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.