Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ASANŽ: Svetski moćnici iskrivili sliku o Srbiji i ubijali vas!  (Pročitano 9784 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Ovaj Asanz kaze nesto kao "...mi smo poslednja slobodna generacija...bla bla bla...". Sta jos kaze Asanz? Kaze da "zivimo u vremenu neposredno pre globalne distopije nadzora, koja je sada u zenitu i koja nas je sve uplela u svoju mrezu..." Kakav teoreticar zavera..pa to je strasno, to stvarno nije IN, nema smisla ovog coveka slusati, treba ga skolovati malo, da procita neku (neku!!) knjigu!

Nesto kaze kao: "To rade oni koji odlucuju, koji kreiraju svetsku politiku..." Daj bre, Asanz, pa procitaj neku (neku!) knjigu! Kakvo bre odlucivanje!? Pa mi upravljamo nasim zivotima, mi smo odgovorni za nase zivote, sloboda i demokratija, kako ti to nije jasno, brate Asanze? Ne, ne bezimo mi od odgovornosti, malogradjanistina nas u tome ne sprecava, nego su to teorije zavera. Kraj! A sad idem u pozoriste ili u galeriju da se kulturno vazdignem, da slusam klasiku i dupetu nabijem par poena!! Ajd zdravo!

Ovaj Asanz i gospodin Snouden...to su najveci teoreticari zavere! Sta nijma nije jasno? Pa zivimo u demokratiji, sloboda, slavimo ljudska prava.... U cemu je problem? Ljudi rekli kako situacija stvarno jeste i sad neko hoce da ih hapsi? Zbog cega? Sve je transparetntno, sve se vidi i sve zna...ne postoje skriveni motivi Velikih Igraca, to su teorije zavera, a ovde smo svi skolovali od vremena, svi mi poznajemo sistem i svi stojimo cvrsto na zemlji, vrlo smo racionalni, "obrazovani", necete nas prevariti!

U sred Britanije, Asanz ne moze da izadje na ulicu 2 godine, zivi kao pacov..."uredjena/normalna zemlja" (glavna floskula kapitalistickih malogradjana), ne moze u "uredjenoj zemlji" da se seta ulicom ko hoce, narocito ako kazes nesto protiv Velikih...uuu ima da ti napakuju cuda : ) Ne mozes ti njima da kvaris planove, jer oni hoce da ti zivis slobodno i demokratski. No, to su teorije zavere i necemo o tome!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Evo jos jedne Asanz ovce...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0


promenio se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 850
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Ovaj Asanz kaze nesto kao "...mi smo poslednja slobodna generacija...bla bla bla...". Sta jos kaze Asanz? Kaze da "zivimo u vremenu neposredno pre globalne distopije nadzora, koja je sada u zenitu i koja nas je sve uplela u svoju mrezu..." Kakav teoreticar zavera..pa to je strasno, to stvarno nije IN, nema smisla ovog coveka slusati, treba ga skolovati malo, da procita neku (neku!!) knjigu!

Nesto kaze kao: "To rade oni koji odlucuju, koji kreiraju svetsku politiku..." Daj bre, Asanz, pa procitaj neku (neku!) knjigu! Kakvo bre odlucivanje!? Pa mi upravljamo nasim zivotima, mi smo odgovorni za nase zivote, sloboda i demokratija, kako ti to nije jasno, brate Asanze? Ne, ne bezimo mi od odgovornosti, malogradjanistina nas u tome ne sprecava, nego su to teorije zavera. Kraj! A sad idem u pozoriste ili u galeriju da se kulturno vazdignem, da slusam klasiku i dupetu nabijem par poena!! Ajd zdravo!

Ovaj Asanz i gospodin Snouden...to su najveci teoreticari zavere! Sta nijma nije jasno? Pa zivimo u demokratiji, sloboda, slavimo ljudska prava.... U cemu je problem? Ljudi rekli kako situacija stvarno jeste i sad neko hoce da ih hapsi? Zbog cega? Sve je transparetntno, sve se vidi i sve zna...ne postoje skriveni motivi Velikih Igraca, to su teorije zavera, a ovde smo svi skolovali od vremena, svi mi poznajemo sistem i svi stojimo cvrsto na zemlji, vrlo smo racionalni, "obrazovani", necete nas prevariti!

U sred Britanije, Asanz ne moze da izadje na ulicu 2 godine, zivi kao pacov..."uredjena/normalna zemlja" (glavna floskula kapitalistickih malogradjana), ne moze u "uredjenoj zemlji" da se seta ulicom ko hoce, narocito ako kazes nesto protiv Velikih...uuu ima da ti napakuju cuda : ) Ne mozes ti njima da kvaris planove, jer oni hoce da ti zivis slobodno i demokratski. No, to su teorije zavere i necemo o tome!

Kakva NWO propaganda

Ovo je strašno

Ko da piše neki komleks isprozivan pre par dana objavljivanjem spiska najsrbofoba, gde su u više navrata pominjani kvazi intelekti i palanački duh posleratne kvazi kulture i kvazi elite u Srba.
« Poslednja izmena: 08. Apr 2014, 19:02:36 od Bajadero »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 850
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0


promenio se.

ovde se jos uzgajaju jajasca koja žive kroz američku propagandu i Holiwudske blokbastere
pomalo sramotno Smile
« Poslednja izmena: 08. Apr 2014, 19:05:06 od Bajadero »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154


Kakva NWO propaganda

Ovo je strašno

Ko da piše neki komleks isprozivan pre par dana objavljivanjem spiska najsrbofoba, gde su u više navrata pominjani kvazi intelekti i palanački duh posleratne kvazi kulture i kvazi elite u Srba.

Sarkastican je covjek.

Brani se od optuzbi da je teoreticar zavjere iz nedavnih forumskih rasprava tako sto se jednaci sa Asanzom.

Kristal, ti sa Asanzom imas veze samo po namjeri - tj. i ti zelis da sistem bude raskrinkan pa posten.

Asanz ima jasne izvore i potvrde za sve na sajtu koji je dostupan svima i zato ga i love.
Pogledam i ja nekad sajt, kad stignem, ima puno...
Covjek ima svjetsku podrsku, pa i moju

Ti lupas nasumicne stvari iz raznih youtube clipova (nekih i dobrih et) jer okvirno nemas povjerenja u sistem.
I realno nikog ne boli kurac, osim sto ce ti rec da lupas gluposti kad nesto zestoko omasis.

Pazi da ce Asanz rec nesto idiotsko tipa anti-vax i chem trails.

E to je taj nivo "obrazovanja".. tj. nije bitan pecat skole nego dal imas blage veze o fizici i slicno.
« Poslednja izmena: 08. Apr 2014, 19:14:59 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Ma Snowden, Asanze, nisu ni blizu caru nad carevima  Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Jeli, jel ima iko da vama valja?  Smile

Evo,šaljem pismo Kesiću da sledeći put u emisiju pozove Madlen Olbrajt,ona i njeni stavovi su vam valjda po meri.  Smile

A u pičku materinu više...  Smile
« Poslednja izmena: 08. Apr 2014, 20:38:12 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
South Parkovci su to fino objasnili...

A sto se tice mucenistva jer je pipkao 2 zene, ja stvarno ne znam... ako nije, bice oslobodjen...
Ako jeste, sedece u mnogo boljim uslovima nego sto je sada...

A..da... taj deo sa isporucivanjem Amerikama...

E, pa jebiga... ni Ce nije molio kao pickica kad su krenuli da ga ubiju... ako hoces da budes pop zvezda, moras da nosis teret slave.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Brani se od optuzbi da je teoreticar zavjere iz nedavnih forumskih rasprava tako sto se jednaci sa Asanzom.
Zbog cega je "Teoreticar zavere" optuzba? Po meni je optuzba kad ti neko kaze da si bankar!
Ja se ne branim uopste, ne znam odakle ta interpretacija? Ovde na forumu, sto sam dobijao te epitete to samo moze da bude podsticaj vise, kada shvatis od kakvih ljudi to dolazi.

Citat
Asanz ima jasne izvore i potvrde za sve na sajtu koji je dostupan svima i zato ga i love.
Pogledam i ja nekad sajt, kad stignem, ima puno...
Covjek ima svjetsku podrsku, pa i moju
To je lepo.

Citat
Ti lupas nasumicne stvari iz raznih youtube clipova (nekih i dobrih et) jer okvirno nemas povjerenja u sistem.
Pa ne znam bas. Dokazao sam neke stvari, kao istinite, a sad sto to neki ne zele da priihvate jer im se rusi ego i njihov svet, to je druga stvar...

Citat
I realno nikog ne boli kurac, osim sto ce ti rec da lupas gluposti kad nesto zestoko omasis.
Zamisli ti tog teoreticara zavere u obliku Galileja, koji se usudio da protivrec uspostavljenim normama i da izaziva uspostavljene vrednosti!?
Neka kazu da lupam...lja te ljude zalim.

Citat
Pazi da ce Asanz rec nesto idiotsko tipa anti-vax i chem trails.
Dokazi da je to idiotsko, to je sve sto treba da uradis. Dokazi da je to 100% idiotsko i ja se nece vise pojavljivati na forumu...eto, vrlo prosto.

Cekaj, ti pokusavas da kazes ovo: Kemtrejlovi su idiotizam, jer se kose sa mojim sistemom vrednosti ali su drugi (oni u koje ja verujem) poslovi "Velikih Igraca" na mestu, jer su "razumljiviji"...naravno za tebe.

Evo malo dokumenata, pa procitaj. Do duse, nema veze sa Asanzom:
http://www.teledisk.hr/uploads/dokument_ekoloskog_pokreta_iz_novog_sada.pdf
http://www.teledisk.hr/uploads/rad_o_chemtrailovima.pdf

Citat
E to je taj nivo "obrazovanja".. tj. nije bitan pecat skole nego dal imas blage veze o fizici i slicno.
Kakave fizika covece? Pa moderna fizika prica o tome da smo hologrami, da je vreme iluzija : ) A neko negira kemtrejlove?

Snouden o kemtrejlovima:
“I am only revealing this program because there is no oversight in the scientific community, no public discussion, and little concern for the side-effects which are well known only to a few privileged people interested in continuing the decades-long chemtrail program in secret.”"

Citat
Kakva NWO propaganda

Ovo je strašno

Ko da piše neki komleks isprozivan pre par dana objavljivanjem spiska najsrbofoba, gde su u više navrata pominjani kvazi intelekti i palanački duh posleratne kvazi kulture i kvazi elite u Srba.
Bio je sarkazam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.