Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:28:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Аријевска раса!  (Pročitano 20583 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Sony xperia
Pa ako vec koristis Darvina, mislim i cika Hica ga je koristio, ne zaboravi bar jedno. Prvi ljudi su nastali u juznoafrickom delu. A tamo bese crna rasa. Zar ne? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Motorola raspala
Sve kvazi naucni tekstovi, nastali pre 100-200 i vise godina. Sve napisano na osnovu necijeg spoljnog izleda i najgorih predrasuda. Zalosno je sto u 21. veku neki ljudi uzimaju ovo kao naucno opravdanje za svoju mrznju i netoleranciju ili mozda da istaknu svoju superiornost kao pripadnika superiorne rase kad vec sam po sebi nije nista posebno. Ovako nesto ljudi mogu da podrzavaju samo krijuci se anonimno iza monitora ili krijuci se iza grupe, a nikako da stane sam iza svojih nakaradnih stavova. Vecina ljudi zna da je sve to glupost jer su svi ljudi isti, i mesanje naroda je toliko veliko (narocito na balkanu) da NIKO ne moze reci sa sigurnoscu od koga je i kako nastao!
Samo malobrojni javno istupaju sa ovakvim stavovima, a da se ne kruju u anonimnosti i opste su poznati kao "normalne" i "uzorne" osobe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
Kada se uzdigne prosvecenost, vecina pocne koristiti sive celije ...
На жалост, ти први не користиш ''сиве ћелије''. Што је штета. А чини ми се и грех.
Када бих их користио видео би да у ери ''опште просвећености'' нема ВЕЛИКИХ ЉУДИ!
Ко су генијални композитори, философи, писци, изумитељи, ратници последњих педесет година?
--------------------
Many of the great musicians show a more or less strong Dinaric strain; so, forexample, the Nordic-Dinaric Haydn, Mozart, Liszt, Wagner, Chopin, Bruckner,Verdi; or the mainly Dinaric Weber, Cornelius, Paganini, Cherubini (?), Tartini,and Berlioz. Nordic creative powers and Dinaric musical gifts often seem to meet inone person, as, too, in Nietzsche's case. (HFK Günther. 1927)

It is these attributes which in the Great War made those men on both sides whocame from predominantly Dinaric districts the best fighters on the south-easternfront. It is the Dinaric blood that makes the difference between the nature of the Bavarian and the North-German, and gives rise to the self-consciousness of South-German and Austrian Alpine districts. (HFK Günther. 1927)

„Национални
морал и национална мисао наслеђе су дуге историјске прошлости; они су се учврстили
као инстинкти који аутоматски одређују понашањесваког грађанина и читавог народа.
Искрсне ли какав било догађај, сваки динарски Србин зна шта треба да чини и чини
то тачно; сви раде у највећој сагласности, сељаци и сви они (уосталом врло ретки)
који  нису  дегенерисани  политичким  страстима или другим  утицајима...  За  народну
ствар сви подносе највеће жртве." (Цвијић, 1922 )

Стална  национална  борба,  међутим,  развија  и  „хајдучки  темпераменат“,  као  и „динарску  девизу:  свету  освету“.  Осим  тога,  „динарски  сељак  пази  на  небеске
појаве“, на разна предсказања, зле очи и духове, уопште „има склоности мистичноме,
тајанственоме, мистичној логици“.   „На људе динарског типа највише утицаја имају
вође у чијем понашању има нечега тајанственог или му они то приписују. Верују да се
не може бити велики човек без способности које дају тајанствене силе, нарочито виле
и добри духови. Динарски људи обавијају своје најдубље народне идеале, као велом,
неком сјајном мистиком."
Упркос хајдучији, светој освети и мистичној логици, сељак ипак остаје симбол
физичког  и  психичког  здравља  и  најпоузданији  чувар  душе  целог  народа.  То  не
поричу  чак  ни  политички  мислиоци  таквог  квалитета  каквог  је  био  Слободан
Јовановић: „Сеоско становништво је најбоља предохрана против физичког изметања
народа, које узрокује рђаву каквоћу војних обвезника и које је стога нарочито опасно.
Сеоско  становништво  такође  је  предохрана  против  једностраности  и  настраности
индустриско­варошке културе, која механизира живот и рађа онај сувише прозаичан и
рачунски поглед на свет који се назива ћифтинским духом
." (НАУМОВИЋ , 1995.)
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ЗА СРБИЈУ СВЕ,СРБИЈУ НИЗАШТА!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 173
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Nksamsj,одличне одлике Динарског расног под типа.Исто важи и што се тиче села и сељанина.Свака ти је на месту.Овакве текстове нисам налазио нигде,па ако имаш неку књигу о Динароидима,стави овде или приватно,макар име,да потражим.Било шта макар дај.

Sunshine Megatron-у,види овако."Квази" текстови како их тих називаш нису писани да би неко распиривао мржњу или слично,писали су их познати антрополози и расолози који су своје животе посветили науци о расама и тиме нас обавестили и научили о томе.
Одраз једне расе у целости било да је реч о Белим,Црним или Жутим људима није само у спољном изгледу.Постоји израз расна душа по којој свака раса има своје понашање.Тако например,Жута раса копира и узима све изуме од Беле расе и ставља је под своје име.Црни човек чак ни то неради,они дан данас живе у истим условима као и пре хиљаде година.Многа су истраживања показала колико је мозак Белог човека напреднији од мозга Црног човека,чак и то да је мозак Белог човека тежи и већи од Црног.Радили су неке тестове и резултат је био видљив.Не распирујем ја овде сад мржњу и непишем шта ми је воља,већ чињенице.Пре него што нешто кажеш,прочитај претходно шта смо окачили овде,јер колико видим ти си неука особа (нежелим да те увредим).

Бела раса јесте супериорна.Да ли је Црни човек било шта измислио?А Жути?Да видим шта ћеш да пронађеш...

Хахахха,ја се некријем иза монитора,ја ово причам са свима и многи незнају или мало знају шта о овоме (као и ти).Треба им рећи и показати колико треба да су поносни што су Аријевци и што су Срби.

Небој се,итекако се може "провалити" ко је расно мешан или не,за то се небрини.Бели људи су напредовали у науци и сада се све може.По цртама лица,облику лобање,облику тела се може много закључити (причамо о мешању Беле са Жутом или Црном расом).Чак и када се два расна под типа Беле расе укрсте,једна од њих испливава на површину.Треба напоменути да су Бели гени рецесивни,те да услед расног мешања Беле и Црне расе,гени Црне расе преовладавају.Доказ?Погледај изглед деце из тих бракова различитих раса.Погледај и понашање и начине размишљања њих.


Марадићу,добро си ме насмејао...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Ja samo da potvrdim da je Dinarski tip definitivno najsuperiorniji podtip bele rase.  To se najbolje vidi po tome sto dinarski narodi vec vekovima dominiraju u ekonomiji, nauci, kulturi, u vojnoj sili itd.  Dovoljno je da pogledamo gde su danas dinarski narodi, a gde ostatak Evrope.

Samo jedno pitanje.  Dimenzije moje lobanje su 18x13 (grubo mereno), da li mi je lobanja brahikefalna? Da li pripadam superiornom podtipu bele rase? Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Треба напоменути да су Бели гени рецесивни,те да услед расног мешања Беле и Црне расе,гени Црне расе преовладавају.Доказ?Погледај изглед деце из тих бракова различитих раса.Погледај и понашање и начине размишљања њих.

Znaci, crna rasa je superiornija od slabije bele rase  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Ja samo da potvrdim da je Dinarski tip definitivno najsuperiorniji podtip bele rase.  To se najbolje vidi po tome sto dinarski narodi vec vekovima dominiraju u ekonomiji, nauci, kulturi, u vojnoj sili itd.  Dovoljno je da pogledamo gde su danas dinarski narodi, a gde ostatak Evrope.

Samo jedno pitanje.  Dimenzije moje lobanje su 18x13 (grubo mereno), da li mi je lobanja brahikefalna? Da li pripadam superiornom podtipu bele rase? Hvala

Pripadas nazadnom inferiornom degradantnom podtipu gmizavaca beskicmenjaka ili zglavkara, tipa kisna/clankovita glista, sluzavi puz golac bez kucice ili eventualno si se uspeo na lestvici do sundjera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Motorola raspala

Sunshine Megatron-у,види овако."Квази" текстови како их тих називаш нису писани да би неко распиривао мржњу или слично,писали су их познати антрополози и расолози који су своје животе посветили науци о расама и тиме нас обавестили и научили о томе.
Одраз једне расе у целости било да је реч о Белим,Црним или Жутим људима није само у спољном изгледу.Постоји израз расна душа по којој свака раса има своје понашање.Тако например,Жута раса копира и узима све изуме од Беле расе и ставља је под своје име.Црни човек чак ни то неради,они дан данас живе у истим условима као и пре хиљаде година.Многа су истраживања показала колико је мозак Белог човека напреднији од мозга Црног човека,чак и то да је мозак Белог човека тежи и већи од Црног.Радили су неке тестове и резултат је био видљив.Не распирујем ја овде сад мржњу и непишем шта ми је воља,већ чињенице.Пре него што нешто кажеш,прочитај претходно шта смо окачили овде,јер колико видим ти си неука особа (нежелим да те увредим).

Бела раса јесте супериорна.Да ли је Црни човек било шта измислио?А Жути?Да видим шта ћеш да пронађеш...

Хахахха,ја се некријем иза монитора,ја ово причам са свима и многи незнају или мало знају шта о овоме (као и ти).Треба им рећи и показати колико треба да су поносни што су Аријевци и што су Срби.

Небој се,итекако се може "провалити" ко је расно мешан или не,за то се небрини.Бели људи су напредовали у науци и сада се све може.По цртама лица,облику лобање,облику тела се може много закључити (причамо о мешању Беле са Жутом или Црном расом).Чак и када се два расна под типа Беле расе укрсте,једна од њих испливава на површину.Треба напоменути да су Бели гени рецесивни,те да услед расног мешања Беле и Црне расе,гени Црне расе преовладавају.Доказ?Погледај изглед деце из тих бракова различитих раса.Погледај и понашање и начине размишљања њих.

Ne "kvazi tekstovi" nego kvazi naucni tekstovi. Pisali su ih dokoni plemici i aristokrate koji nisu imali pametnijeg posla. Vecinu toga sto si naveo je napisano u 18. i 19. veku, a tada znanje i nauka nisu bili na nivou na kome su sada. I jesu zakljucivali samo na osnovu spoljnog izgleda i predrasuda, uz dobru dozu ksenofobije. Da nisi toliko zatrovan rasizmom i nacionalizmom mozda bi bio u stanju da vidis to, kao sto sad nekako vidis da sam ja neuka osoba.

Da li ti "uceni" covece znas da inteligencija nema veze sa velicinom i tezinom mozga? Crnac i belac su podjednako sposobni za bilo kakav intelektualni zadatak. To je cinjenica! Po toj tvojoj rasistickoj logici, sve zene bi trebalo da su intelektualno inferiornije od muskaraca jer imaju manje i lakse mozgove. Zar ne?
A sto se tice kopiranja zute rase od belaca, najbolji primer da opovrgne tu tvoju tvrdnju su ti Kina i Japan. Njihova filozofija, medicina, umetnost, arhitektura, nauka i tehnologija itd... Sve od drevnih vremena (dok su arijevski Srbi jeli blato) pa do danas. Vise su belci kopirali njih nego sto je bilo obrnuto. Isto tako uceni covece, ne postoje "beli" i "crni" geni jer genetika ne zna za rasizam. Da "crni" geni postoje kako ih ti zamisljas i opisujes, u braku izmedju crne i bele osobe bi se radjali identicni klonovi crnog roditelja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ЗА СРБИЈУ СВЕ,СРБИЈУ НИЗАШТА!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 173
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Srbija Hrist Kosovo,и да ставиш слику,тешко да бих могао да ти ишта кажем,нисам расолог нажалост.Знао бих једино да ти кажем да ли имаш стране гене у себи у шта чисто сумњам мој национални друже јер видим да си патриота.

Марадићу,седи један.

Sunshine Megatron-у,ја и даље невидим одговор.Да ти поновим:Наброј 3 изумитеља било чега који нису Беле расе?
Ко си ти да вређаш Српски народ затуцани либералу?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ЗА СРБИЈУ СВЕ,СРБИЈУ НИЗАШТА!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 173
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Пробуди се Србине!
http://youtu.be/vxqzP1hMRTc
« Poslednja izmena: 20. Maj 2012, 20:18:02 od 28.06.1389 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:28:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.