Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:41:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 ... 134
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anti - Grand klub.  (Pročitano 84235 puta)
Zvezda u usponu


Ja imam milion dolara

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1011
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sta Grand promovise: Grand budi kod coveka one najplice porive, samo dno u coveku, onaj besmisao, nekulturu, primitivizam, zatucanost. Uopste me ne cudi sto branis ceo taj sistem. Smile

...slazem se... Smile
IP sačuvana
social share

Zelim vam svima sto i sebi, samo dobro.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Svaka cast ovom liku!  Smile  Nije mu dobro, nema 3 padeza u glavi, a nesto pametuje o metalu i roku. Mis'im stvaaaarno... Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
HTC one s
srkich

Sta ti pricas covece? Jesi mrdnuo ti malo dupetom iz tog tvog sela/grada (mada u Srbiji je pojam grada relativan pojam)?

Da li si nekad gledao uzivo koncert neke strane grupe? Da li znas neki strani jezik? Koliko imas razreda osnovne? Po tvojim postovima (bez tacke, zareza ikakvog smisla) se da reci da si prilicno konzervativan. Gde ti zivis? Jesi li nekad prebacio na MTV, CNN, VH1, MCM, TNT, Hallmark? Da li uopste znas sta to znaci?

Ako neko uopste planira da u ovoj zemlji uvede neki red, treba poceti od promene svesti i razmisljanja prosecnog Srbina. Grand i tako te pojave ubijaju Srbiju.

Nemoj molim te da ti pricas o punk muzici...molim te!!!   Smesan si Smile Smile  "Grand promovise zezanje, izlaske, sex"   rece covek i ostade ziv Smile Smile Znaci u Evropi i na zapadu se ne zna za ove pojmove? Smile Smile Da ti objasnim sta Grand promovise: Grand budi kod coveka one najplice porive, samo dno u coveku, onaj besmisao, nekulturu, primitivizam, zatucanost. Uopste me ne cudi sto branis ceo taj sistem. Smile

Takvi kao ti su dno jednog drustva...ali druga je stvar sto je u Srbiji "dno" na vrhu. To vise govori o drustvu i zemlji....nadam se da ce i tome doci kraj, da ce Grand gledati 1,5% populacije, da ce te se vi (indijanci, dripci, olos) malo urbanizovati itd.

Rekoh ti, da si izasao malo iz sela, cak ne moras ni to, dovoljno je recimo da procitas neki strani casopis (ali najpre nauci strani jezik Smile ), znao bi da je recimo u Americi popularno da se ceka brak, da bi se stupilo u sex...naravno da neko i izdrzi, neko ne, ali ti kazem sta se tamo promovise.

bravo Malecka, castim sladoled kada dodje leto  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung S8
Ja sam za to da napadnemo vilama ''Grand'' i resimo problem Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
malecka ja ne da sam mrdnuo iz mog sela vec posedujem drzavljanstvo jedne strane drzave za koju bi ti verovatno rekla da je idealna na ovom svetu prolazim granice sa licnom kartom i to je drzim izmedju 2 prsta vise sam video i proso sigurno od tebe a pricam 2 jezika i to polu dobro za razliku od karica on prica samo 1!

zanimaju me mnogo stvari nego sto ti mislis i u godinama kad se deca igraju automobilcica ja sam gledao taj pisljivi cnn i mtv i vivu imam jako siroke poglede na svet i od svega sto sam video i sto sam imao mnogo izbora u zivotu ja sam se stavio na stranu koja mi odgovara i lepo mi je sa 14 sam duvao vutru i vuko se sa nekim dripcima i slusao to o cemu vi pricate medjutim kako je vreme prolazilo okrenuo sam se strani kojoj ja pripadam!

inace bih te molio da pazljivo pratis temu jel tvoji prijatelji ovde su poceli sa pricom kako grand navodi decu na sex????
i ti sad meni kazes da se ovde ne prica o sexu molim te sestro citaj i tudje postove nemoj samo moje posto vidim da su ti jedino moji zanimljivi ali bolje procitaj i poszove ovih drugih pa da vidis ko sta povezuje sa cim!

pa da dok narod nije imao leba da jede zbog glupe ideologije i dok mu je bilo vaznije da vukovar bude nas nego leba da jede neko je svercovao gorivo i pevao koka kola marlboro suzuki pa onda vidi ti koje glup!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sa verom u BOGA za KRALJA i OTADZBINU

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Ja sam za to da napadnemo vilama ''Grand'' i resimo problem Smile

Tako je brate!!!

E ja cu da nosim baklje da ih popalim
IP sačuvana
social share
Sa verom u BOGA za KRALJA i OTADZBINU
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Burazeru, stvarno mi delujes kao onaj najgori zatucani gastarbajter, sto vozi Mercedes, jede mas' i 'leba itd. Mozes ti da govoris i 25 jezika kad na maternjem Srpskom ne znas gramatiku i padeze.  Smile  A stavovi su ti stvaaaarno... Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
burazeru rekoh vec da vozim audi pa pratite malo postove majku mu!

pa dodji da me zapalis sa baklju cekam te!

a ako smo kod gastabajtera ti o kojima ti pricas imaju ista razmisljenja kao ti ako se moje razmisljanje na temu sexa izlazaka muzike i ideologije zivota poklapaju sa razmisljanjima tih gastabajtera koji jedu mas i leba i zidu kucu onda ti nemas pojma o cemu pricas!

iopet te molim da pratis postove reko sam da mogu da predjem koju hocu granicu i da sam bio svuda a da jezike neznam ni jedan kako treba sem srpskog a pisanje mi lose ide zato sto jedino sto sam pisao za poslednje 7-8 god su sms poruke i od skora postovi na bureku!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
O, Boze...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ја овог једва разумем, озбиљно вам кажем... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 ... 134
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:41:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.