Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:22:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 134
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anti - Grand klub.  (Pročitano 84210 puta)
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung S8
Jes' vala slazem se sa navedenim iznad ^^^^^^
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
HTC one s
tehno metal itd vutrasa!

zasto ovo spajas?
jel to znaci da je svako ko slusa metal vutras?

ne pratim celu temu, ali iz vecine tvojih postova sam primetio da imas ruzno misljenje o metalcima, pankerima itd, kroz par postova ih (nas) opisujes kao skrnave, prljave, balave...kao nizu klasu

mislis da je grand publika nesto bolja? tamo su svi nafurani, doterani, nalickani, srecni, fini??

100 ljudi 100 cudi, stoke i seljacina ima i tamo i ovamo, uvek bilo i uvek ce biti. priznaj to sebi


kod cele te grand produkcije mi smeta sto se na sve moguce nacine servira narodu. od 7 dana barem 4 dana imas ta sranja da gledas. znaci sve nas jebu u mozak, osetis se ugrozeno
hoces novine, idi kupi grand novine
hoces festival, imas grand festival
hoces da budes zvezda, idi u grand zvezde...
jos malo pa ce da izbace grand kinder jaje za malu decu, grand toalet papir za vasim omiljenim zvezdama...  Smile

i nesto sto me najvise muci je to sto mala deca koja pojma nemaju jos o svom zivotu pevaju to smece
gde si video da malo dete od 4-5 god peva pesme od Iron Maiden-a? naravno da to nije za malu decu i ne treba to da pevaju u tim godinama,
vidim devojcicu od 5-6 godina peva "brushalter steze me k'o malter" eeejjjjj.... vidi rimu samo? i to je hit?? bolje bi proslo kao rekalma za cementaru.
pa kome to moze biti hit. ne bih je otpevao ni za 100.000 oira


i zbog svega gore navedenog priznajem da mrzim grand
« Poslednja izmena: 03. Okt 2007, 05:51:54 od Apolon84 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
grand je definitivno nešto najgore što se ovoj zemlji desilo! toliko kiča i šunda, toliko fuksetina i geaka je isplivalo da se šeta golo i krešti po bini i da danjašnjim klinkama na taj način servira da je sasvim ok ne završiti školu, nabudžiti silikone svuda, juriti sponzore i kriminalce, tražiti im bunde od nerca, golfa i mercedesa, da šmrču belo i polivaju se šampanjcem po splavovima i da ga ljigavi matorci ližu sa njih
poštujem tomu zdravkovića, zvonka bogdana, silvanu, miroslava, to je sasvim druga priča i ne može se nikako porediti sa ovim smećem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung i5700 + D880
grand je definitivno nešto najgore što se ovoj zemlji desilo! toliko kiča i šunda, toliko fuksetina i geaka je isplivalo da se šeta golo i krešti po bini i da danjašnjim klinkama na taj način servira da je sasvim ok ne završiti školu, nabudžiti silikone svuda, juriti sponzore i kriminalce, tražiti im bunde od nerca, golfa i mercedesa, da šmrču belo i polivaju se šampanjcem po splavovima i da ga ljigavi matorci ližu sa njih

Ovo mi nekako dodje logicno i razumljivo,nevezano za muziku... U zemlji gde je prosecna plata 200evra (ono sto pise po novinama je verovatno sa uracunatim Miskovicima,Karicima,Kosticima i ostalim Suboticima), nekoj devojci koja ima u planu nesto vise zabave od "udaj se sa ~24,radjaj decu do tridesete i posle budi dobra domacica" ostaje mali broj opcija. Fakultet,posao sa platom od 500+ evra i muskarac sa istim primanjima uz sebe je jedna ali jako,jako retka + u takvim situacijama cesto zivot proleti u obavezama,nema se vremena za obilazak Monte Karla,Dubaija itd,itd. Druga je "napucavanje" i hvatanje nekog batice ili cikice koji je na neki nacin iskoristio rasulo u drzavi i obrnuo neke novce Smile Takvih devojaka je bilo i bice,sa ili bez Granda.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
takvih devojaka je sve više i svakako ima veze sa grandom
kreni da anketiraš devojke u gradu i videćeš. prosto je neverovatno da devojka koja je rasla uz normalnu muziku, išla u pozorište a ne na cecin koncert, u svojoj porodici naučila šta su prave vrednosti, ima ambicije da postane nečija silinonska lutka. ok, ovo je sjebana zemlja, ali bila je sjebana i kad sam ja rasla pa nisam slušala miru škorić, cecu i draganu mirković zato što mi je mama imala platu 2 marke
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung i5700 + D880
"Prave vrednosti" su vrlo diskutabilne... Najbolje je pridrzavati se one narodne: "Zivi i pusti druge da umru" Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa zato i imamo anti grand
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...come with me into the trees...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5146
Zastava The Dark Tower
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia N70
"Prave vrednosti" su vrlo diskutabilne... Najbolje je pridrzavati se one narodne: "Zivi i pusti druge da umru" Smile
Smile
IP sačuvana
social share
...always outnumbered, never outgunned...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hahaha a ko si ti da oderdjujes sta su prave vrednosti???

za mene su prave vrednosti te fuksetine o kojima ti pricas i takva ce zena da mi bude dokle ce neko da ovde prica sta su prave vrednosti!

a veroatno i na tajlandu se slusa grand i te price o tome da je srbija bedna pa je zbog toga tako je cista glupost samo sto nase devojke znaju sta je zivot a njihove neznaju a neke koje nemoze nikog da nahvataju ili ne izgledaju dobro bambrljaju nesto ko moja baba evo glavna sestra bi mogla da se upozna sa mojom bakom i tako bi se njih dve slatko ispricale!

pa vidis u grandu se promovisu nafurane ribe izlasci provod sex itd e sad sto to slusa neki krezozubac to je nebitno ali on ne zivi grand stilom zivota dok punk i metal promovise sve najprljavije i dno dna drustva ja jos u ovom svetu nevido ni jednog uspesnog finog ili bilo kakvog coveka koji je priznat u drustvu a da slusa punk i metal!a vec sam ti reko ako pratis temu kakvi slusaju tomu zdravkovica tako da se to ne odnosi samo na metal!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 134
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:22:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.