Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:02:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li bi trebalo banovati Aneu?
O da! I javno je izbičovati. Whoosh!
31.4%  (11)
Da naravno. I oduzeti joj sve kompjutere, ruter i mačke.
34.3%  (12)
Samo banovati.
22.9%  (8)
Dobro. Mooožda ne. Ali neka onda fundamentalno obrati pažnju na ponašanje za ubuduće!
11.4%  (4)
Ukupno glasova: 35
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anea i njeno ponašanje  (Pročitano 12593 puta)
25. Jan 2012, 15:34:49
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
HTC Wildfire S
Sve ima svoje granice a Anea ih je odavno prešla svaku ponaosob i odavno je doterala cara do duvara.
Ja to ne želim više da tolerišem a mazohista nisam, zato ću prvi da istupim i da predložim njen ban. (I eventualno bičovanje ako se skupimo u dovoljnom broju)

Svi se slažemo da je upropastila sve i svakoga čemu je prišla, samo se ne slažemo kad i u kom periodu.
Neki kažu da je to kulminiralo pre 2 godina, mada mi veterani znamo da se to desilo i mnogo ranije.

Kao prvo. Upropastila je forum.  'Nuff said.

Prvo svojim ponašanjem a onda je zeznula servere kačenjem slika svojih mačaka i zato nam svima koči.
(Ove servere inače održavaju deca u Aziji za 2 i po dolara dnevnice. A kad se serveri sjebu onda deca u Aziji najebu i zamene i još siromašnijom decom. (šta se desi sa prethodnom ekipom dece niko ne zna, ali izbegavajte njihove supe))
Ovaj forum je bio gazilion puta bolji kad smo se registrovali i onomad kad smo uradili tetovaže BurekTM svi smo misli da će uvek sve ostati isto i da se ništa neće promeniti. Prevareni smo. Jer smo bili naivni i verovali smo.. ali neka, svaka škola se plaća. 
Al su tetovaže ostale.

Užasno smo osetljivi što se planeta Zemlja okreće i najviše bi voleli da ona stoji u mestu i da sve ostane isto.
Svesni smo da ona mora bar malko da se okreće, ali je Anea najviše ubrzala svojim ponašanjem.
I zbog toga treba da odgovara. Jer mi se sve smučilo više.

Nema više mojih starih drugara i drugarica, oterala je i sve dobre ribe sa foruma. (Lolana dušo javi se, sve ti je oprošteno) A zauzvrat smo dobili ove new age forumaše sa Konkvistadora koji ne znaju da napišu 2 prosto-proširene rečenice, već samo kače neke pozerske slike na profilima.

Šta joj konkretno zameram i šta je konkretno uradila?

Kao prvo i prvo.
Svaka budala koja je umislila da treba da moderiše ovaj forum... ona ga je podržala i postavila ga da se pita za nešto.

Kao drugo njeni postovi su na neki način petosmisleni i njeni smajliji nisu kao naši smajliji kad ih mi postavimo. Njen mrgreen je bezobrazniji a onaj sa cvikama je zagonetniji i misteriozniji.
I to je vrlo stresno dešifrovati jer nikad ne znamo šta je stvarno mislila.
I to je veoma uznemirilo teoretičare zavere, koji su prvi otišli.

S tom formulom se na dalje okomila... i upropastila... svaki podforum kojem je prišla na bliže od 20 piksela.

Na Politici se tačno zna koji su naši a koji njihovi. Zašto je ona forsirala i podržavala njihove? Zašto im je obezbeđivala virtualnu kefalnost?
Da bi napakostila našima. Jasno.

Na Književnosti se kurčila da je popila svu pamet ovog sveta (zapravo takva je svugde al ajde) i kao da je pročitala celu biblioteku.
Ljudi su morali da odu.

Istoriju je upropastila tako što je odbijala da je spoji sa nacionalističkim forumom. A svi znamo da je to jedno te isto. Ovako smo prkosno dobili dva podforuma, navodno različita.
Istorija počinje tamo negde kad počinje srpska istorija. A onda su došle amebe.

Religija. Aj objasnite vi meni šta je to "ne verujem u boga, ali sam duhovna/spiritualna?" Šta je to? ŠTA JE TO?!
To nema značenje uopšte. Nit smrdi nit miriše.
Kao da prdite i stiskate u isto vreme.

Za Psihologiju neću da pričam ajde. Psihologija je oduvek bila sranje.

Društvo. Eeej njoj dodeliti da moderiše društvo?!! Pa to je kao da Hitleru date da vodi državu.

U Tehničke Forume se razume ko Marica u krivu kiflu... al' je to nikad nije sprečilo da ostavi svoje mišljenje.

U Opštim Forumima je takođe uspela da piša uz vetar i svima nametne svoj ukus muzike i filma.. pića i kafane.


Sex
E tu smo!

Koga boli uvo da li ova riba ima ovakve cipele ili onakvu haljinu? Koga briga da li je jeftina drolja ili ima bore i celulit itd itd itd.. i ostala sujetna ljubomorna ženska sranja.
Mi smo došli tamo da drkamo ne da slušamo o modnim savetima i ko ih prati.

Ženski Kutak je posebna priča.
Leglo feminističkog ološa koje ne bi poželeo ni najgorem dušmaninu za ženu.
Samo bacite pogled na Stupid Spoiled Whore temu i primetićete taj snobovski nabeđeni kvazi-elitistički stav i pljuvanje svih živih kao da je ona nešto mnogo bolja od njih.
A postigli su 10 puta više od nje. Barem su bili na TVu.

Jedino što BlaBlaonicu zaobilazi... jer ona ne ume da razgovara s ljudima normalno.
Ona zna samo da provocira i da podjebava.

Barem da Viceve posećuje ćešće... al' neće jer zna da bi tamo bila neutral... jer je smešna ko vic.


Dakle, razumeli smo se. Ostalo je nas, kolko... 30 ljudi otprilike na ovom forumu. (šta ostade od onolikog foruma :/ )
I ovo nije više prihvatljivo.
Anea LITERALLY Hitler!

Glasajte i komentarišite... da joj pošteno sudimo (nema veze što od nje poštenje nismo dobili) pa da je pošteno streljamo.




A evo i za kraj spiska ljudi koje je oterala sa ovog foruma.
http://pastebin.com/raw.php?i=v0Lk4PAK
http://forum.burek.com/arhiva-obavestenja-i-novosti-b148/
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
значи не могу да се одлучим између бичевања и одузимања свега и свачега ...  Smile Smile

Citat
svaki podforum kojem je prišla na bliže od 20 piksela.

 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
HTC Wildfire S
Ako nekako izjednačimo ta dva sa ubedljivom većinom... možemo i da je bičujemo i da joj oduzimamo pokretnu i nepokretnu imovinu.

At the same time duuude!  Smile

Edit: A možemo i da je nateramo da tovari svoje stvari u kamion i da je bičujemo za to vreme dok nosi... ali bojim se da bi to onda prešlo u motivaciju. A to ne želimo.
« Poslednja izmena: 25. Jan 2012, 15:57:28 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
[/size]Prvo svojim ponašanjem a onda je zeznula servere kačenjem slika svojih mačaka i zato nam svima koči.
(Ove servere inače održavaju deca u Aziji za 2 i po dolara dnevnice. A kad se serveri sjebu onda deca u Aziji najebu i zamene i još siromašnijom decom. (šta se desi sa prethodnom ekipom dece niko ne zna, ali izbegavajte njihove supe))

Evo ja da ubacim par macica i napravim balans, ovi macici su snimljeni u Spaniji, dakle EU i verujem cak da su Fair Trade  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Fair Trade.jpg
(122.41 KB, 800x533)
« Poslednja izmena: 25. Jan 2012, 15:57:52 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Best roast ever!

Goa, ozeni me...  Smile

Odoh da obrisem suze... Smile
« Poslednja izmena: 25. Jan 2012, 16:00:07 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
HTC Wildfire S
[/size]Prvo svojim ponašanjem a onda je zeznula servere kačenjem slika svojih mačaka i zato nam svima koči.
(Ove servere inače održavaju deca u Aziji za 2 i po dolara dnevnice. A kad se serveri sjebu onda deca u Aziji najebu i zamene i još siromašnijom decom. (šta se desi sa prethodnom ekipom dece niko ne zna, ali izbegavajte njihove supe))

Evo ja da ubacim par macica i napravim balans, ovi macici su snimljeni u Spaniji, dakle EU i verujem cak da su Fair Trade  Smile

Španija


Ima deca da odu u kurac načisto ako nastavimo jebemo servere sa mačićima.  Smile


Al' na kraju krajeva, jebeš decu.  Smile    (nadam se da papa nema autorska prava na ovu rečenicu)



Odoh da obrisem suze... Smile

Tek ćeš da plačeš.     Smile    Smile

klik
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia krntija
Citat
Ja to ne želim više da tolerišem a mazohista nisam, zato ću prvi da istupim i da predložim njen ban. (I eventualno bičovanje ako se skupimo u dovoljnom broju)


Тако јеееееее! Бановати, бичовати и остраковати на Голи оток!


Citat
Leglo feminističkog ološa koje ne bi poželeo ni najgorem dušmaninu za ženu.

Тако јееееее!

Citat
A zauzvrat smo dobili ove new age forumaše sa Konkvistadora koji ne znaju da napišu 2 prosto-proširene rečenice, već samo kače neke pozerske slike na profilima.

Еј бре!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 7534.48.3
mob
LG Google Nexus 5
 Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
HTC Wildfire S
Citat
A zauzvrat smo dobili ove new age forumaše sa Konkvistadora koji ne znaju da napišu 2 prosto-proširene rečenice, već samo kače neke pozerske slike na profilima.

Еј бре!  Smile  Smile
Ćuti ti što poziraš na WC šolji.  Smile

Jedino što eto možeš da sastaviš normalan gotivan post.  Smile

Ali na šolji... koja si atenšn hipster kurava.  Smile

Vrati se na CQ odakle si doš'o.  Smile   Smile  
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:02:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.