Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Amsterdam junior oslobođen optužbi  (Pročitano 278 puta)
17. Okt 2015, 12:32:26
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
Browser
Chrome 46.0.2490.71
mob
HTC One
Amsterdam junior oslobođen optužbi

Sin Sretena Jocića - Joce Amsterdama Nikolaj Jocić (20) nije pokušao da ubije Marokanca, već je pucao u samoodbrani

AMSTERDAM - Nikolaj Jocić (20), sin Sretena Jocića - Joce Amsterdama, oslobođen je optužbi da je pokušao da ubije Marokanca Otmanea T. (29), pošto je sud u Holandiji utvrdio da je pucao u samoodbrani!
Incident zbog kojeg se Jocić mlađi našao na udaru pravosuđa dogodio se 4. jula u Amsterdamu.

Metak pogodio Otmanea

Mladi Jocić je, kako su preneli mediji, ispalio nekoliko hitaca iz pištolja u vazduh i zemlju pošto je grupa mladića nasrnula na brata i njega i napala ih metalnim šipkama i razbijenim flašama. Marokanac je pokušao da ga ubode nožem kad je Jocić izvadio pištolj.
- Tada sam prvi put u životu povukao obarač. Da to nisam uradio, moj brat ili ja završili bismo s nožem u vratu. Devedeset odsto ljudi koji bi se našli u ovakvoj situaciji pucalo bi u njega. Ponosan sam na sebe što ja to nisam uradio, ispalio sam dva hica u vazduh i dva u zemlju, i ne znam kako je jedan pogodio Otmanea T. - rekao je Nikolaj Jocić, koji je pred sudom objasnio da je te večeri šetao s bratom i prijateljem kad ih je bez razloga napala grupa mladića.

Svedoci potvrdili

Dva ispaljena metka završila su u obližnjim kućama, a jedan u kamionetu. Iskaz Nikolaja Jocića potvrdili su drugi saslušani svedoci, kao i forenzičari, pa je sud odbacio optužbe i utvrdio da je Jocić pucao u samoodbrani.

Izvor: Kurir




Ovu vest uopste nisam postavio zato sto se radi o sinu Joce "Amsterdama", to ni uopste nije vazno.

Ono sto mi je najzanimljivije kod ove vesti je sledece:

1) Incident zbog kojeg se Jocić mlađi našao na udaru pravosuđa dogodio se 4. jula u Amsterdamu.

2) Vest u kojoj nas Kurir obavestava da je postupak zavrsen objavljena je danas, 17. oktobra 2015. godine.

Akcenat je na efikasnosti pravosudnog sistema, proces gotov za 3 meseca. Da smo bar polovinu efikasni kao oni, gde bi nam kraj bio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Nisi onda trebao da stavljaš takav naslov teme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.71
mob
HTC One
Sto, ovako smara, bilo bi zanimljivije da je akcenat na kriminalu?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.71
i krivosudje u hagu je vrlo efikasno u pojedinim slucajevima,sto se tice amsterdama prvo malo je komicna vest amsterdam u holandiji,pa di taki covek moze biti uopste osudjen za bilo sta
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Sto, ovako smara, bilo bi zanimljivije da je akcenat na kriminalu?  Smile
Baš obrnuto,ne smara,a nadam se da mu sin nije u krimi pričama,mada,nosi pištolj...

Inače,interesnto je kako tumače nužnu samoodbranu,očigledno da nije debilno kao kod nas,sekira,nož lanac to je sve hladno i smrtonosno oružje,na takav napad imaš prava da se braniš bilo čime.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
Devedeset odsto ljudi koji bi se našli u ovakvoj situaciji pucalo bi u njega.

vjerovatno...
ali 90% onih... koji se pre toga nikad nisu nasli u takvoj situaciji...pucali bi u tijelo...
tj..oni  koji ne umiju da procjene koliko je situacija opasna...

Citat
Tada sam prvi put u životu povukao obarač

kako da ne  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.