Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Amerikanac skočio s mosta jer je partnere zarazio sidom  (Pročitano 4060 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Građani Srbije ne mogu u tu ogavnu palanku bez lekarskih pregleda, a oni nama šalju seksualne teroriste samoubice i vlada im daje vize bez zdravstvenog uverenja.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pa gde bas u Srbiji rodjace. Sto ne zapali za Ameriku pa tamo skoci sa Golden Gejta...

Recu cu ono sto kazem u skoro svakom ovakvom slucaju: Verovatno ga muka naterala, samoubistvo nije resenje.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Samsung SGH-E590
Jbg bolestan covek nije hteo da prizna da je bolestan pa kad je zbog toga dobio neizlecivu bolest morao da se rokne...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia krntija
Preneo je partnerima, koji će sada da šire dalje. Smile I tako, za koju godinu geometrijskom progresijom pola grada HIV pozitivno. Smile

Kako ne razmišljaš? Čovek je peder. Preneo je sidu pederima. Ti pederi će dalje da prenose sidu pederima. Pederi će umirati.

Treba podići čoveku monumentalni spomenik.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Preneo je partnerima, koji će sada da šire dalje. Smile I tako, za koju godinu geometrijskom progresijom pola grada HIV pozitivno. Smile

Kako ne razmišljaš? Čovek je peder. Preneo je sidu pederima. Ti pederi će dalje da prenose sidu pederima. Pederi će umirati.

Treba podići čoveku monumentalni spomenik.

Aha, dobro bi bilo kada bi to ostalo među njima. Nađu oni načina da to prošire dalje...
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
bilo bi kulturno kad bi ti svi njegovi partneri sledili njegov primer.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
па добро...фегети...нема штете Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Građani Srbije ne mogu u tu ogavnu palanku bez lekarskih pregleda, a oni nama šalju seksualne teroriste samoubice i vlada im daje vize bez zdravstvenog uverenja.  Smile

Ma amerika je diskrimitivna prema bolesnima od ma koje bolesti. Nece nikakve rizike. A oni se po svetu setaju i pljuju bolestine. Afriku su unistili sa sidom.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Građani Srbije ne mogu u tu ogavnu palanku bez lekarskih pregleda, a oni nama šalju seksualne teroriste samoubice i vlada im daje vize bez zdravstvenog uverenja.  Smile

Sim, jesi ti to isla za USA nekim zaobilaznim putevima?  Smile Smile Smile

Kakvi lekarski pregledi? Apliciras za vizu, dobijes je, kupis avionsku kartu, kofer u ruke, prodjes carinu, overe vizu i to je to. Nikakvi lekarski pregledi, karantini i cuda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
GEJ SE UBIO SKOKOM U DUNAV
MOMAK AMERIKANCA: VOLEO SAM SVOG DEČKA
Ponedeljak, 23. Maj, 2011.| Autor: Ekipa Hronike

Boli me kad čitam kako ga blate i govore da je namerno zarazio nekoliko mladića. To su laži. Samo je mene zarazio, ali zato što sam ja tako hteo, jer sam ga voleo Boli me kad čitam kako ga blate i govore da je namerno zarazio nekoliko mladića. Samo je mene zarazio, ali zato što sam ja to hteo, priča mladić koji je bio u vezi sa T. G., čije je telo izvađeno iz reke

BEOGRAD - „Dozvolio sam mu da me zarazi HIV jer sam ga voleo.“
Ovako za Kurir počinje svoju ispovest mladić koji je bio u ljubavnoj vezi sa američkim državljaninom T. G. (41), čiji je leš u subotu ujutru nađen na obali Dunava u Višnjici.

Prema policijskim informacijama, on je izvršio samoubistvo pre šest dana skočivši s Pančevačkog mosta. Mladić, koji nije želeo da se njegovo ime objavi u novinama, kaže da ga mnogo boli to što je T. G. okončao svoj život na tako tragičan način.

- Bio je divan, nasmejan, druželjubiv, vedar i dobar. Nikada nikome nije uradio ništa loše. I nije imao sidu, nego HIV, koji se nije aktivirao. Boli me kad čitam kako ga blate i govore da je namerno zarazio nekoliko mladića. To su laži. Samo je mene zarazio, ali zato što sam ja tako hteo, jer sam ga voleo. Na početku naše veze upozorio me je da ima HIV, ali meni to nije bilo važno. I bolest sam hteo da podelim s njim - priča ovaj mladić.

T. G. je u Srbiju došao iz SAD pre skoro dve godine. U Beograd ga je dovela ljubav prema jednom Beograđaninu koga je upoznao preko interneta. Dugo su bili u vezi, a onda su raskinuli. Posle rastanka je mladić zbog koga je napustio SAD prijavio da Amerikanac namerno širi virus side.

- Bila je to gnusna laž. Tom momku je bilo krivo što ga je T. G. ostavio. Dao je njegove slike novinama, rekao na koja mesta izlazi, izmišljao je svašta da bi ga uništio - priča kroz suze mladić.

On tvrdi da je T. G. i tom mladiću rekao da ima HIV, ali da mu je i on odgovorio da ga nije briga ako ga dobije od njega.

- Posle njega imao je jednu kratku vezu, a onda je upoznao mene i postali smo ljubavnici. Da je preživeo, u subotu bismo obeležili deset meseci veze - s tugom u glasu govori ljubavnik T. G.


Posvađali se pre samoubistva

Neposredno pre nego što je skočio s mosta, T. G. se posvađao sa svojim ljubavnikom. Nije to bila njihova prva svađa. I ranije se dešavalo da se sporečkaju zbog sitnica:
- Ponekad je padao u depresiju i pokušavao da se ubije. Patio je od tog poremećaja otkad su trojica njegovih prijatelja i kolega iz „Junajted erlajnsa“ poginula u napadu terorista na SAD 11. septembra 2001. Hteo je da skoči sa zgrade, pio lekove... Vodio sam ga nekoliko puta na detoksikaciju i spasao mu život. Ovog puta je uspeo... - priča ljubavnik T. G.

Počeo s terapijom

T. G. je, počeo da prima terapiju za HIV pre nekoliko meseci:
- Lečio se, pio lekove, odlazio kod lekara.... - kaže njegov ljubavnik T. G.

извор: Курир

Smile Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.