Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 215 216 218 219 ... 255
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Americki predsednicki izbori - Tramp iz in da Haus  (Pročitano 321847 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
У Србији, каква год да је, углавном би људе примили на лечење, у случају оболевања од corone(без обзира на осигурање), а као што видимо, у САД то није случај.
« Poslednja izmena: 29. Mar 2020, 01:38:58 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Jes kurac. Mani me tih priča. Imam lična iskustva i to dosta sa zdravstvom u Srbiji. Moje mišljenje je da treba krdo da se proredi. Poredjas korumpiranu stoku sa VMA, Urgentnog i Dragishe Misovic i likvidiras za primer.

Lečili bi svi oni da im daš lovu i da imaš veze, sve ostalo što pričate su nebuloze, a u stručnost neću da ulazim, kad ja moram lekara da učim o nekim stvarima.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
У Србији, каква год да је, углавном би људе примили на лечење, у случају оболевања од corone(без обзира на осигурање), а као што видимо, у САД то није случај.

Takva medicina kao u usa...ona nije pravljena da leci ljude...nego da zaradi...

I nije pravljena za masovnu upotrebu...

Sa optimizacijom necu ni da pocinjem...

S druge strane sovjetska medicna....po cijem uzoru je nastala i jugoslovenska a onda srpska...

Ona je pravljena da bude besplatna...i napravljena je za masovnu upotrebu....

Nije to samo stvar para...



Evo in vivo eksperiment u americi sad...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Citat
"NE ŽELIM TVOJ VIRUS U MOM GRADU" Sa koronom se širi rasizam i diskriminacija! Azijati u Americi dobijaju otkaze i trpe nasilje, ali ni to NIJE ONO NAJGORE
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Zdravstvo  besplatno nikad i nigde nije bilo, nego je drustvo solidarno delilo trosak. A obzirom da ni nase ni rusko drustvo nije vise drustvo socijalne solidarnosti, potpuno je besmisleno verovati da moze da bude kao u vreme socijalizma u Srbiji, a jos manje u Rusiji, a za Rusiju mogu da potvrdim da nije besplatno. Ja sam imao osiguranje i isao u DZ da me pregleda lekar jer sam navukao neku prehladu. 200 rubalja racun za pregled, sto je tada bilo oko 10 usd, a lekove kupujes za kes. Recept je tu samo da znas sta da kupis.
Nego nas narod oce lecenje kao za vreme komunista, a da zivi u kapitalizmu, sto je neizvodljivo. Sad imas pojedince koji zaradjuju 100tine pa i 1000 puta vise od nekog proseka, sto u komunizmu nije bio slucaj, i nego je lova koja danas mnoge cini bogatasima zavrsavala u zdravrstu, skolstvu, za vojsku itd. Al jbga svi ovde volite da zapljunete komuniste, mada bi vam danas dobro dosla ta drzava u borbi protiv ove epidemije. Mada ok, imate popove koji tvrdi da molitva leci, tako da opusteno.  Smile
A lekari sto uzimaju za cast je po meni ok. Ako qrtoni u politici i nesposobni "preduzetnici" imaju pravo da se bogate, ne vidim sto takvo pravo ne bi imao i lekar? Malo je nas narod nepravedan prem zdrastvu, ma kakvo da je. U svakoj anketi je zdravstvo proglašavano kao najkorumpiranije. Znaci Srbendi bode oci sto ce da se iskesira par stotina evra za operaciju, a ne bode mu oci sto politicari deru u milionima evra, tako da ja mislim da nam je zdravstvo jos i pesma kakvi smo mi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Zdravstvo u Srbiji je rusvaj. To što ti opravdavas mito i korupciju je meni zabrinjavajuće. Ako svi krađu što da ne kradu i oni, jel tako? Ja nemam problem da se chasti neko zbog dobrog rada i posla, ali imam problem kada neko treba da se operiše pa traže ni manje ni više neko 10 hiljada, ne računajući sva ostala mita. Ako je to tebi normalno ja stvarno ne znam.
To što je narod kud i glup pa političari kradu i nije ih briga, to je jedna stvar, ali zdravstvo i korupcija je druga. Jebote to ko na nivou Brazila.
Ako si u medicini ti radiš to ili treba da radiš to jel to voliš i voliš da pomaže ljudima, ali i naravno da imaš normalnu platu, što u Srbiji nažalost nije slučaj ali ti si izabrao to da radiš, tako da ako plata nije po volji onda radi nešto drugo

zdravstveni sistem u Srbiji je u kolapsu, ali to je zlatno doba Srbije.

Svaku korumpiranu stoku likvidirati na mestu, za primer.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Ne opravdavam korupciju, nego kazem da je narod licemeran oko te problematike, plus oce i jare i pare, pa na kraju ne dobije nit jare, a jos manje pare. Evo ovi aplauzi u 8, a do juce su im jebali majku zbog guzvi, neljubaznosti na salterima itd. Ne radim u zdravstvu, da ne bude zabune. Ono kad ljudima ne objasnis da je drzava mehanizam koji ima svoju namenu, a mi zivimo u drzavi kojoj namena nije lecenje ni skolovanje ljudi, a ljudi opet ocekuju da im drzava obezbedi lecenje kao u socijalizmu. Drugo, ako je do korupcije, za mene licno je pitanje korupcije u politici prioritet, jer jbga ... ako politika upravlja drzavom, ona mora da vodi borbu protiv korupcije u svim sferama, sto ce tesko da ide ako je i politika korumpirana, tako da mi je nejasno kenjanje na lekare, a oni koji protiv te korupcije treba da se bore jos gore korumpirani od lekara. Isti taj narod ce na tebe drvlje i kamenje npr ako pomenes da Novakova tasta investira u MHE, znaci sta fali jbga sto je to ekoloski zlocin, Novakova tasta, znaci sve or lajt, Nolo legenda ovo ono, jel ti znas sta je on ucinio za drzavu itd.
Znaci em narod nerealan jer oce zdravstvo kao u komunizmu, em licemeran jer politickoj eliti prasta jos gore stvari, a pri tome ti lekaru dajes kes za nesto sto ti stvarno treba jbga, znaci ne placas maglu kao sto to cinis kad punis lovom dzepove politicara. Zato velim kako raja percepira znacaj zdravstva, zdravstvo nam je jos i dobro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
To je pod uslovom da lekar kojem placas nije prso i nije idiot, a takvih imamo najviše. Srbi ne znaju šta hoće, i dok se ne odluče na nešto bolje biće samo gore.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Ne opravdavam korupciju, nego kazem da je narod licemeran oko te problematike, plus oce i jare i pare, pa na kraju ne dobije nit jare, a jos manje pare. Evo ovi aplauzi u 8, a do juce su im jebali majku zbog guzvi, neljubaznosti na salterima itd. Ne radim u zdravstvu, da ne bude zabune. Ono kad ljudima ne objasnis da je drzava mehanizam koji ima svoju namenu, a mi zivimo u drzavi kojoj namena nije lecenje ni skolovanje ljudi, a ljudi opet ocekuju da im drzava obezbedi lecenje kao u socijalizmu. Drugo, ako je do korupcije, za mene licno je pitanje korupcije u politici prioritet, jer jbga ... ako politika upravlja drzavom, ona mora da vodi borbu protiv korupcije u svim sferama, sto ce tesko da ide ako je i politika korumpirana, tako da mi je nejasno kenjanje na lekare, a oni koji protiv te korupcije treba da se bore jos gore korumpirani od lekara. Isti taj narod ce na tebe drvlje i kamenje npr ako pomenes da Novakova tasta investira u MHE, znaci sta fali jbga sto je to ekoloski zlocin, Novakova tasta, znaci sve or lajt, Nolo legenda ovo ono, jel ti znas sta je on ucinio za drzavu itd.
Znaci em narod nerealan jer oce zdravstvo kao u komunizmu, em licemeran jer politickoj eliti prasta jos gore stvari, a pri tome ti lekaru dajes kes za nesto sto ti stvarno treba jbga, znaci ne placas maglu kao sto to cinis kad punis lovom dzepove politicara. Zato velim kako raja percepira znacaj zdravstva, zdravstvo nam je jos i dobro.


Sta si ti nalupao ovde...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Када већ пишете о корупцији, ево ја да додам, пошто корупција потиче од врха, уверен сам да веће корупције од оне у америчкој политици и лобирања, односно поткупљивања и подмићивања конгресмена и сенатора, нема у целом свету. Тамо се за политички криминал, корупцију и поткупљивање користи јавни израз ''лобирање'', а свакоме, ко је писмен, је јасно шта се под тим еуфемизмом, у суштини подразумева. И, када је јавно дозвољено ''лобирање'', какав је тек криминал и подмићивање у кулоарима високе политике.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 215 216 218 219 ... 255
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.