Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 167 168 170 171 ... 255
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Americki predsednicki izbori - Tramp iz in da Haus  (Pročitano 324030 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
RAZLOG TRAMPOVOG BESA Zašto iz Bele kuće cure infromacije

Glavni urednik Njujork Tajmsa je na konferenciji u Los Anđelesu rekao da je Bela kuća u neredu i da su ljudi u njoj zabrinuti pa zato pričaju o mnogim stvarima koje dospeju i do ušiju novinara.

- Ova administracija radi stvari koje uznemiruju Vašington trajno. Kada ljudi postaju nervozni jer uprava nešto radi ili ne radi, počinju o tome da govore. Postoje dve ili tri frakcije koje se bore za "uvo" predsednika koji najverovatnije nije u potpunosti formirao svoje stavove pre nego što je preuzeo službu - rekao je Din Baket, glavni urednik Njujork Tajmsa.

Istina je da postoje frakcije koje predstavljaju savetnike predsednika Trampa, Stiva Banona i Džareda Kušnera, navodi Business Insider.


- Mi pratimo priču iz Vašingtona za razliku od drugih. Mislim da gledamo dramu, borbu u Beloj kući, a vladina istraga je bez presedana - rekao je dalje urednik.

Da bi detaljno pokrio Belu kuću i događanja tamo, The Times je udvostručio broj ljudi tamo na šest.

Iz firme su se angažovali do te mere da objavljuju Trampove tvitove kao vesti. Naime, već je poznato da američki predsednik vrlo često izražava svoje stavove upravo putem Tvitera.

- On je predsednik Sjedinjenih Država, čak i ako se radi o njegovim noćnim ili ranojutranjim mislima, one su njegove. Moramo sve da imamo pokriveno - rekao je Baket i dodao da proveravaju sve tvitove pre nego što ih objave, pa ih tek onda puštaju u javnost.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Upravo hteo da postavim  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
SVEDOČENJE BIVŠEG ŠEFA FBI Komi: Rusi su se mešali u američke predsedničke izbore; Tramp: Pod opsadom smo, pobedićemo

Bivši direktor FBI Džejms Komi, kojeg je predsednik SAD Donald Tramp otpustio prošlog meseca, izjavio je pred Komitetom za obaveštajne poslove američkog Senata da Tramp nije bio pod istragom dok je bio direktor FBI, i dodao da za njega nema sumnje da se Rusija mešala u prošlogodišnje američke predsedničke izbore.
Rojters prenosi da je Komi kazao da je FBI saznao za ruske sajber upade krajem leta 2015. godine.

On je naveo da su ga razna objašnjenja oko toga zašto ga je Tramp otpustio u isto vreme zbunjivala i brinula.


TRAMP OBEĆAVA BORBU I POBEDU

Američki predsednik Donald Tramp nije direktno odgovorio povodom optužbi bivšeg direktora FBI Džejmsa Komija, ali je poručio svojim pristalicama da će se boriti i pobediti. "Mi ćemo se boriti i pobediti", kazao je Tramp u Vašingtonu, prenosi AFP. "Mi smo pod opsadom, ali izaćićemo jači i veći nego ikada", naveo je američki predsednik.
"Kada sam postavljen za direktora 2013, shvatio sam da služim predsedniku. Kada sam otpušten 9. maja (ove godine), iz tog razloga odmah sam otišao kući kao običan građanin. Ali, onda su usledila objašnjenja, razna objašnjenja koja su se menjala koja su me zbunila i dodatno uznemirila", rekao je bivši šef FBI.

"Si-En-En" navodi da Tramp u Beloj kući svedočenje Komija prati u društvu pravnog savetnika Marka Kasovica.

Na Tviteru je danas popularan hešteg #ComeyDay, a mediji navode da se mnogi nadaju da će Tramp komentarisati svedočenje na ovoj društvenoj mreži.

KOMI OPTUŽUJE TRAMPA ZA KLEVETU I LAŽI

Bivši direktor FBI Džejms Komi optužio je danas administraciju američkog predsednika Donalda Trampa za klevetu protiv njega i pričanje laži o agenciji na čijem je čelu bio, ali je odbio da prokomentariše da li je Tramp pokušao da opstruira pravdu tražeći od njega da odustane od istrage o bivšem Trampovom savetniku za nacionalnu bezbednost Majklu Flinu.

BELA KUĆA: TRAMP NIJE LAŽOV

Bela kuća odbacila je danas navode da su američki predsednik Donald Tramp i njegova administracija lagali i učinili klevetu u pokušaju da uguše istragu o navodnim odnosima sa Rusijom. "Definitivno mogu da kažem da predsednik nije lažov i iskreno sam uvređena tim pitanjem", rekla je portparolka Bele kuće Sara Sanders tokom brifinga u Beloj kući.
Tokom svedočenja pred Komitetom za obaveštajne poslove američkog Senata, Komi je rekao da nije na njemu da kaže da li je Tramp pokušao da opstruira pravdu tokom njihovih razgovora.

On je dodao da ga je američki predsednik u više navrata pohvalio o da radi "odličan posao".

Među ključnim Komijevim izjavama tokom svedočenja, Rojters je izdvojio da je Komi rekao da je administracija odlučila da okleveta njega i FBI tvrdeći da je ta organizacija u rasulu.

"To su bile laži, jasno i jednostvano", rekao je Komi.

Komi je dodao da nema sumnje da se Rusija mešala u predsedničke izbore u SAD prošle godine i izrazio uverenje da nije bilo promene izborne volje birača.

On je naglasio da ga Tramp nije pitao da prekine istragu o navodnoj umešanosti Rusije u izbore.

Prema njegovim rečima, FBI je postao svestan sajber upada Rusije krajem leta 2015. godine.

Svoje razgovore sa Trampom ocenio je kao veoma "uznemirujuće".


TILERSON ISMEJAO SVEDOČENjE KOMIJA NA TVITERU

Američki državni sekretar Reks Tilerson ismejao je danas putem Tvitera svedočenje bivšeg direktora FBI Džejmsa Komija pred Komitetom za obaveštajne poslove američkog Senata.

U objavi koju je nazvao "Šta sam saznao na Komijevom svedočenju", Tilerson je napisao transkript svedočenja:

"Ko je hakovao izbore? Rusija. Da li ste sigurni? Da. Koliko ste sigurni? 100 odsto. Na koliko je glasova uticano? Nula", preneo je Tilerson.

KOMI BRINUO DA ĆE TRAMP DA LAŽE O RAZGOVORU S NjIM

Bivši direktor FBI Džejms Komi, kojeg je predsednik SAD Donald Tramp otpustio prošlog meseca, izjavio je danas pred Komitetom za obaveštajne poslove američkog Senata da je bio zabrinut da će Tramp lagati o prirodi njihovog prvog razgovora.

On tvrdi da ga je tokom sastanka Tramp pitao da li je on lično pod istragom, a Komi mu rekao da nije bio u tom trenutku, preneo je AP.

Komi je rekao da je Trampovo ponašanje za njega bilo novo i navelo ga da pomisli da mora sve to da zapiše i to veoma detaljno, preneo je AP.

Tramp je otpustio Komija u maju ove godine u vreme kada je Komi vodio istragu o navodnoj umešanosti Rusije u predsedničke izbore u SAD.

VORNER: TRAMP PRETIO KOMIJU OTKAZOM AKO NE PREKINE ISTRAGU

Rojters, koji je imao uvid u tekst uvodne reči kojom će se Vorner danas obratiti komitetu, prenosi da je on naveo da je Tramp od Komija zatražio prekid istrage protiv svojeg visokog savetnika, čime je prekršio precizno definisane smernice čiji je cilj sprečavanje političkog uplitanja u istrage FBI.




Tramp: Komi je cinkaroš
Tanjug | 09. jun 2017. 14:22 | Komentara: 0
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da je bivši direktor FBI Džejms Komi, koji je juče na svedočenju u Senatu optužio Trampa za klevete, rekavši da je "cinkaroš"


VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da je bivši direktor FBI Džejms Komi, koji je juče na svedočenju u Senatu optužio Trampa za klevete, rekavši da je "cinkaroš".

"Uprkos toliko lažnih izjava i laži, potpuna i apsolutna potvrda... i gle, Komi je ciknaroš!", napisao je Tramp na svom Tviter nalogu u prvom komentaru na Komijevo svedočenje, prenosi AP.

Tramp je aludirao na Komijevo priznanje da je nakon sastanka sa njim u Beloj kući prosledio jednom prijatelju zapisnik o detaljima sastanka i zatražio od njega da ga da novinaru "Njujork tajmsu".

Izvor: Novosti
« Poslednja izmena: 09. Jun 2017, 15:18:03 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
SVEDOČENJE BIVŠEG ŠEFA FBI Komi: Rusi su se mešali u američke predsedničke izbore
Ништа више него што се ви мјешате у сваке изборе на овој планети.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
da, ali oni su glavni!
oni smeju da se mešaju a drugi ne smeju
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Navukli su fino Trumpa, sad ima da igra kako mu kazu, malo se koprca i on vidi da je vrag odneo salu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
navikli ga navikli...

Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Al evo ga odoleva...zilav neki lik  Smile
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 167 168 170 171 ... 255
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.