Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:06:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: America's Army  (Pročitano 14122 puta)
05. Apr 2006, 21:49:02
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Ne znam dal negdje postoji tema al dobro sad.
Ovako da kazem nesto o igrici radjena je u fazonu counter strike-a. Znaci pucacina iz prvog lica samo sto je mnogo bolje uradjena (po meni)! Igrica je iskljucivo za online igranje i dok sam radio u igraonici visio sam po citav dan igrajuci je.
Uz to interesuje me dal neko ima pojma gdje moze da se kupi jer sam provrsljao pola Srbije da je nadjem al niko nikad nije cuo za igricu  Smile . Sa njihovog zvanicnog sajta maze da se skine al je teska 897mb sto je za mene jako nedostizno u skorije vrijeme.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ne verujem da ima igde da se kupi bas zbog tog razloga sto je besplatna.. pretpostavljam da mozes kod nekog ortaka sa svemirskom vezom da je skines..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
 Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung Neki shit
Da si dosao jedno 1 dana ranije bilo bi bez problema

u hrvatskom casopisu bug dali su celu na dvd-u

sacekaj gameplay da je ubaci na dvd kada izadje nova verzija
ili na sledecem okupljanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
SonyEricsson V630i
U ovomjesečnom BUG-u došla je igra Americas Army 2.8.0 i odkako sam instalirao ne prestajem igrati. Super je igrica, nema prigovora, ima par balkanskih servera i klanova tako da se mogu naći i naši ljudi na serverima.

Evo posjetite web site od jednog super klana:
BRUTAL Croats

Došao je patch 2.8.1 sa oko 380MB ali moguće je igrati i bez njega, jer on je samo dodatak sa 4 nove mape koje malo ljudi igra. Uglavnom preporučam da kupite BUG i instalirate igru ili ako imate flat rate skinite ju s interneta sa America's Army web stranice besplatno, mislim da ima oko 2800MB i skida se brzinom od 90kB/s tako da će vam download potrajati kojih 3-4 sata.

Kad instalirate nemojte se odma nadati da će te započeti igrati sa drugim ljudima preko neta jer je potrebno prijeći barem basic training kako bi igrali ove osnovne staze. Po mojem mišljenju najvažnije vam je prijeći SF (special forces) training koji vam daje mogučnost ulaska u mnoge staze i korištenje raznih oružja. Preporučam da skinete walkthrough ako ne uspjevate riješiti tu misliju koja traje više od pola sata!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Jel ima na torentima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
SonyEricsson V630i
Na torentima nema, iako sam bio siguran da nema, provjerio sam, i zaista nema. Mislim da nema smisla stavljati America's Army na torrent kada postoji direktan download na njihovoj službenoj stranici.

Ima jedna caka u tim download mjestima na njihovoj web stranici. Da bi downloadali igru America's Army official website vam nudi stvarno mnogo različitih mjesta s kojih se igra može skinuti. Stvar je u tome šta se u 90% tih stranica morate registrirati ili nešto napraviti što se večini ljudi ne da. Tako da vam preporučam da nađete tih par linkova gdje to nije potrebno i downloadate americas army.

Evo kao mali hint reći ću vam da počnete od natrag pretraživati po linkovima, jer je takav direkt no register link jedan od posljednjih na listi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Nasao sam site bez registracije  Smile ali sad skidam igru iz 2 dela  Smile,jedan od 1,9 gb (njega sad skidam :[115]Smiley i drugi od 500 mb
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
SonyEricsson V630i
Ja sam našao download site na kojem jednostavno treba pritisnuti download i sačekati nekoliko sekundi kako bi isti započeo. Moram reći jedino to da mi download file-a nije išao punom brzinom, nego 80-90kB/s. Odvojio sam jedno popodne za download Americas Army-ja, otišao malo na svježi zrak sa prijateljima i nakon nekoliko sati kad sam se vratio download je bio gotov. Uglavnom file koji downloadate je setup file i ja sam u početku imao nekih poteškoća kod instalacije. Jednostavno kada bih dvoklikom želio pokrenuti instalaciju ništa se nije dogodilo, tek sam kasnije shvatio da mi firewall (Zone Alarm) ima nekakvi restriction prema americas army pa sam to riješio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4500
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Z-400
@Ćof

Molim te reci mi link!
IP sačuvana
social share

                             


Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:06:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.