Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ako je Bog odredio sudbinu svakog od nas... ?  (Pročitano 23222 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Citat
zlo je odsustvo boga kao sto je mrak odusstvo svetlosti

Izvini, sta je prvo postojalo.. mrak il isvetlost ? Ti na nebu imash na 10000000 zvezda, danju vidish samo jednu ona koja ti je najbliza dok nocu imash priliku da ih vidish mnogo vise jer te ne obasipa samo jedna...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson k310i
Ne razumem?Poruka malo ne jasna molim te razjasni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
I mrak i svjetlo se na suptilnom planu prozimaju, tako da nista nije posebno nastalo vec je sve nastalo zajedno. Mrak ne bi bio mrak da ne postoji svjetlo, svjetlo ne bi bilo svjetlo da nema mraka !

Sigurno je da ce djeca odgovarati za grijehe roditelja, ali ce i roditelji koji su uprljali duse djece ponovo odgovarati za to. Razlika je samo u vremenu... Bozija volja i sudbina nisu iste stvari. Svaki covjek ima svoju sudbina, a sudbina karakter i zdravlje cine jednu cjelinu. Bog zapravo upravlja citavim sistemom i odredjuje tok, nacin i dinamiku dogadjaja (dogadjaji su po njegovoj volji). Paket proizveden u ovom sistemu koji je namjenjen nama je nasa sudbina. Ona zavisi od naseg karaktera, pogleda na svijet, reagovanja na teske zivotne situacije itd. Sudbinu mozemo promjeniti samo unutrasnjim radom na sebi. Kakvi smo mi iznutra takvi su ljudi prema nama spolja. Ali sudbina nije samo "paket" vec se moze smatrati i zasebnim organizmom koji ima svoj zivot... Tako da i sudbina donosi neke odluke mada je to vec visa stvar u koju necu da ulazim... Sudbina je takodje i karika u lancu individualnih ljudskih vrijednosti za koje se mozemo vezati. To se zove "vezanost za srecnu sudbinu i lagodan zivot".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0

Bog je odredio nase rodjenje -mozda  Smile  , smrt sigurno!
Moj zivot je bio ugrozen do sada ,na razlicite nacine i to vise puta. Prosto ne smem da kazem ,vec misle da sam luda Smile
Kad ono medjutim jos uvek sam Ziva Smile
I'm Indestructible!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson k310i
Hvala Bogu.Bog je ne pogresiv ali mi gresimo i nije problem u njemu nego u nama.Nase je da ga volimo i da mu se na svemu zahvaljujemo.Mi nismo ni svesni ljubavi Bozije.On nas je stvorio iz ljubavi prema nama ali se mi nismo pokazali,a ni pokayujemo dosledni ljubavi njegove.Kako bi svet bio idealan kada bi mi bili idealni.Prosto.Ali covek nece da bude bolji,zasto ne znam.Zar nije bolje biti dobar nego zao.Kako bi lepo bilo kada bi se mi poprvaljali,i Bogu vratili.Kako bi nama krenulo.Njemu slava i hvala,do veka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson T230
Slava Gospodu,On nikad negresi a mi svakodnevno nesumljaj da sve sto nam daje daje nam za nase spasenje.
Moliti se i kajati i zahvaljivati se Bogu nijedno stadanje nije uzaludno,ono sto mi ljudi cesto zaboravimo je da nas Bog neostavlja nego mi njega pa zato ima toliko mnogo zla na svetu,dobro ce pobediti .
IP sačuvana
social share
Kad bi samo ljubit znala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Slava Gospodu,On nikad negresi a mi svakodnevno nesumljaj da sve sto nam daje daje nam za nase spasenje.
Moliti se i kajati i zahvaljivati se Bogu nijedno stadanje nije uzaludno,ono sto mi ljudi cesto zaboravimo je da nas Bog neostavlja nego mi njega pa zato ima toliko mnogo zla na svetu,dobro ce pobediti .
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
А шта значи то добро ће победити?Јел то један тренутак  или нешто на дуже стазе?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
To je tema za novi forum.Ali evo kratko dobro ce pobediti vecno jer je Bog vecan i dobar.Ali to je druga tema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
А шта ће мо да радимо ако ће све бити добро? Smile

(Можда је и ово за нову тему па ако неко хоће да отвори јер ја немам посебно шта да пишем већ само да поставим по које питање кад ми падне на памет )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.