Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Akademija debelih" od sredine juna  (Pročitano 28704 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
U protekle dve godine sam skinula tonu kg... mada, cak i kada sam bila najdeblja nisam bila u gornjoj kategoriji...
IMoje telo je prosto naviklo na to da se krece bez problema i ogranicenja...
Tih 5kg je bilo dovoljno da krene raspad sistema... prirodni alarm da ne smem vise da se ugojim... Tako da mi nije jasno kako oni uopste mogu da se krecu... to je stvarno ogromno opterecenje... kada ne mozes da spavas, da sedis, da lezis, da se bavis bilo kakvom fizickom aktivnoscu, obavljas normalno i najjednostavnije zadatke.. Najprijatnije je kada stojis, ali onda te ubijaju noge i stopala, jer telo prosto nije stvoreno za toliku tezinu...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Transfer blama. :|

Iskreno mi je zao tih ljudi, posebno sto se i sama manje ili vise godinama borim sa kg (genetika, jbg)...
Doduse, vecina zena je bar duplo teza od mene i ja zaista ne shvatam kako mogu da zive... i da se pokrecu...
Ja sam se od NG ugojila 5kg... i doslo je do potpunog raspada sistema... sve me je bolelo, kolena su cvilela, zglobovi kukali, nisam mogla da spavam... dok nisam skinula... a oni su 2-2,5 puta tezi od mene...  Smile

Inace, posto sam gledala TLC verziju, ono sto se tim ljudima tamo radi.. prosto nije normalno... JEste, lakse gubis kg kadas ima 100kg vise, jer je to pored masti i ogromna kolicna vode... ali... staviti nekoga od 200+ kg na traku i terati ga da trci sat vremena.. prosto nije humano... oni su stalno na ivici srcanog i mozdanog udara...


A da li ih i ovde muce, ili su malo humaniji?

Jednom sam navatala neku emisiju na drugom programu, nesto uvece kasno bese, gledala sam boks, pa u nekakvoj pauzi prebacim program i bila je neka "zabavna" emisija u kojoj su se citave porodice (svi sa previse kilograma) prijavljivale da voditelj (koji je nekada bio prilicno tezak) kod njih boravi jedan dan i klopa sve sto oni klopaju tokom dana, a od narednog dana ih on uzima pod svoje, dan/dva provodis a njima, objasnjava im sta smeju da jedu, vodi ih u setnju, a u medjuvremenu produkcija iznese sve trosede za odmor i zameni ih trakom koja je povezana tv-om i kada predju odredjenu kilometrazu, tv se ukljucuje, ali moraju da nastave sa hodanjem/trcanjem, jer se u suprotnom tv gasi. Po kuci postavljaju kamere, tako da voditelj moze da vidi sta rade i da li se pridrzavaju uputstava, jer on odlazi nakon treceg dana i vide se tek kada se zavrsi program skidanja kilograma, za cini mi se tri meseca i tada se mere. Nema nagrada, nema nicega, osim sto im promene nekakve dnevne navike. Ta porodica, na koju sam naletela, je za jedan obrok u ogromnoj lepinji klopala po dvadeset cevapa sa puno priloga, a lepinja je bila sa "mocom", nakon toga su uzeli po kesu ogromnog cipsa, u svakoj su se nalazile manje kesice do dvadesetak. Previse, a veoma mladi, pa i da su stariji previse. I deca su im debeljuskasta. Na kraju su oslabili svako do petnaestak kilograma uz obecanje da ce nastaviti zdravo da se hrane. Sve u svemu, nije ljudima lako. Slazem se sa Aneom da je mnogo teze skinuti manji broj kilograma. Sto kazu... neko se ugoji i od vazduha, a neko klopa za desetoro i mrsav je kao grana. Hormoni kada podivljaju to je strasno.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, sasvim sigurno... oni ih sa 3000-4000 kalorija bacaju na 1200-1500... sto je sok... koji izaziva nervozu, a oni jos zatvoreni u istoj kuci... Ako se ne poubijaju... bice dobro...
Plus je danas u svetu fitnesa trend da se vezbaci teraju do granice izdrzljivosti, a zatim jos i preko... Znaci, dok ne zavrsis placuci i sa pulsem oko 170...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Neka im je Bog u pomoci.
Da se ne lazemo, ne moze se to odjednom, mora postepeno.
Dzaba im svi ti lekari (nadam se samo da su pravi) i ostala strucna lica ukoliko im jos vise naruse zdravlje.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia E71
Pa vidi niko ih nije terao da se prijave mogli su da ostanu kod kuće i da se i dalje tove... To jeste bolest zavisnost od hrane i meni je žao generalno ali mi nije žao što će da ih muče jer to je za njihovo dobro.Ja nisam debeo treba da skinem 3kg maksimum ali bih voleo da imam ličnog trenera nutricionistu i kuvara koji bi sa mnom radili svakog dana...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Sve debilnije i debilnije emisije po televiziji...
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia E71
Ja mislim da je ovo možda najbolji rijaliti do sada zato što je gojaznost veliki problem u srbiji pogotovo kod mladih koji sede non stop ispred računara i ne izlaze iz auta.Ne sad da se nešto edukuju zato što sam gledao one nutricioniste koji lupetaju gluposti o hrani već da se zabrinu kada vide njih da bi i oni mogli tako da izgledaju ako nešto ne preduzmu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Ja mislim da je ovo možda najbolji rijaliti do sada zato što je gojaznost veliki problem u srbiji pogotovo kod mladih koji sede non stop ispred računara i ne izlaze iz auta.Ne sad da se nešto edukuju zato što sam gledao one nutricioniste koji lupetaju gluposti o hrani već da se zabrinu kada vide njih da bi i oni mogli tako da izgledaju ako nešto ne preduzmu.
+1
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Pa vidi niko ih nije terao da se prijave mogli su da ostanu kod kuće i da se i dalje tove... To jeste bolest zavisnost od hrane i meni je žao generalno ali mi nije žao što će da ih muče jer to je za njihovo dobro.Ja nisam debeo treba da skinem 3kg maksimum ali bih voleo da imam ličnog trenera nutricionistu i kuvara koji bi sa mnom radili svakog dana...

Nemoj tako. Hormoni su cudo. Nisi svestan sta za organizam znaci uzimanje hormona. Mogu da pricaju sta god hoce, ovako krupne osobe imaju hormonski poremecaj, daleko je to od tovljenja hranom. Oni su hrabri s obzirom da su sebi dozvolili nastup pred sirokim narodnim masama. A svi znamo kakvi smo mi ljudi, ili bar pojedinci. Volimo da ismevamo i lupetamo nevidjeno. Primera radi, pre neki dan u busu, trudnica ulazi u bus i jedan majmun (rom, ili ti ciganin) napadne zenu po fazonu pomeri se debela da udjem u autobus i svasta je nesto jos rekao, a oni muski debili su samo kao somovi gledali dok je majmun trudnu zenu prozivao. Ja tu stvarno nista nisam mogla da uradim osim sto sam mu rekla da ostavi zenu na miru, a da sam musko video bi on svoje.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia E71
Čista zavisnost i uživanje u hrani, čovek se ne goji od hormona već od hrane. Svi ljudi koji su se ugojili pokušavaju da ubede sebe i druge da imaju problem sa metabolizmom i hormonima.Gledao sam na yutube prvu epizodu i svi do jednog su priznali da su se zapustili fizički i da previše jedu i piju gazirane sokove niko nije pomenuo hormone.Tako da ta priča ne pije vodu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.