Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Akademija debelih" od sredine juna  (Pročitano 28386 puta)
01. Jun 2012, 23:48:07
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Snimanje rijalitija televizije Pink Akademija debelih je počelo, a gledaoci će moći da ga prate već od sredine juna.



Voditelji novog rijalitija su Marina Kotevski i Andrej Maričić, a lepša polovina para je "Novostima" otkrila da će Akademija debelih trajati tri meseca, kao i da će svake nedelje biti izbacivanje.

"Posle tri kastinga na koji se prijavilo više stotina ljudi izabrali smo 24 najzanimljivija takmičara, koji će sigurno osvojiti gledaoce. Takmičari će živeti zajedno i tokom nekoliko meseci sa njima će raditi timovi nutricionista, trenera... Sve će se odvijati pod nadzorom lekara", rekla je voditeljka.



 Smile

Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Apple 5
Uf jedva cekam da pocne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Pij, što nisam znao da se prijavim .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0
Novi rijaliti: Akademija debelih

 Uslovno rečeno, najzdraviji rijaliti je počeo. Tačno 12 žena i isto toliko muškaraca će narednih 100 dana pokušati da izgubi što više kilograma, dovede svoje telo, a i duh u red i osvoji milion dinara.



Akademija debelih je rijaliti čiji je osnovni cilj da učesnici, koji već godinama kubure sa viškom kilograma, na zdrav način, bez mukotrpnih dijeta, ali uz ne tako lako vežbanje i odricanje izgube na težini.

Od ukupno 1.624 prijavljena kandidata, samo 24 učesnika iz svih delova Srbije će pokušati da ostvari svoj san i konačno, ponosni na svoj izgled, stanu pred ogledalo.

Meda, bucka, kitovo mladunče, debeli, samo su neki od nadimaka koji su do sada stajali uz njihova imena, a na koje su, kažu, već navikli. Svima je želja da ih tim imenima više niko ne zove jer njihova rešenost da se bore sa viškom kilograma treba da bude i za primer svakom drugom građaninu Srbije koji ima ovaj problem, jer je gojaznost uzročnik mnogih bolesti.

Iako kažu da se već sada osećaju kao pobednici, mukotrpna borba tek predstoji. Treninzi počinju već u ponedeljak, a stručni tim sastavljen od trenera, lekara, nutricionista...svakodnevno će brinuti o zdravlju učesnika, ali i truditi se da im pomognu da ostvare svoj cilj.

Prvo merenje, uz asistenciju pevačice Zorane Pavić koja će biti u ulozi voditeljke, već je održano. Najteži učesnik ima gotovo 200 kilograma, a najlakši oko 120.



Narednih 100 dana na televiziji Pink sa kilogramima će boriti:

Dame: Ljiljana Gajić Kosanović, 42 godine (153,1 kilogram), privatnica Aleksandra Marković, 25 godina (145,9), domaćica Hristina Protić, 37 godina (174,7), domaćica Lidija Ilić, 44 godine (123,5), učenica Milica Šljivančanin, 18 godina (121), menadžerka Ivana Jolović, 30 godina (125), Nataša Nikolić, 26 godina (137,5), Snežana Berćilović, 45 godina (126), Živka Stanojević Dimić, 24 godine (142), Marija Stanković (117,5), Tatjana Kajčić, 38 godina (171,6) i Anita Pintarić, 24 godine (136,1 kilogram).

Muškarci su malo teži, ali kažu da im motivacije ne nedostaje: Jovan Vojinović, 28 godina (190,1 kilogram), Darko Stojanović 35 godina (197,5), Darko Tanacković, 34 godine (142,1), Dragan Jarić, 40 godina (149,9), Igor Žižek, 25 godina (156), Velimir Lazarević 45 godina, (152,3), Miloš Milanović 30 godina (175,6), Dejan Došljak, 30 godina (139,9), Vladimir Đidić, 29 godina (157,6), Mile Grozdanić, 34 godine (177,6), Nebojša Ljuštanović 55 godina (184,7) i Božidar Drobnjak, 37 godina (156 kilograma).

Svi su rekli da su itekako svesni svojih kilograma i da im n jedna dijeta nije pomogla, pa se nadaju da će im "Akademija pomoći da se izleče od bolesti gojanosti".

U kuću koja je nekada služila za rijaliti Dvor, ispratili su ih rodbina i prijatelji i svi sa jednom željom - vratite nam se zdravi i mršavi. Pala je i po koja suza na rastanku, ali svaka će da bude vredna kada naredni put stanu na vagu a ona pokaže malo manji broj.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0
I pored zelje da smrsaju, neki od kandidata nisu odoleli slatkisima

Takmičari su imali priliku da se medjusobno bolje upoznaju, te su neki od njih bili iznenadjeni činjenicom da je Nebojša, uprkos tome što je u rijaliti došao kako bi skinuo kilograme, ipak jeo tortu koju im je produkcija dala u znak dobrodošlice.
Mnogi od njih su po prvi put u životu imali priliku da jedu za doručak samo povrće. Ručak je pripremala Lidija. Na meniju je bila dijetalna čorba koju je Anita odbila, što je Lidiji zasmetalo.
Dobar deo vrelog junskog dana, debeljuce su provele u bazenu.
Voditeljka Marina Kotevski je došla kod takmičara, kako bi im saopštila da će biti podeljeni u četiri grupe. Svaka grupa je dobila svoju boju. U žutom timu se našao Nebojša, zbog čega su članovi žutog tima bili veoma razočarani, iz razloga što smatraju da je on najslabija karika.
U toku večeri je održan sastanak, na kom su im saopštena pravila ’’Akademije debelih’’.

Izvor: S Media
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Sendo 
Još jedan rijaliti koji Željko neće isplatiti Smile

Sada se okrenuo TLC kanalu. Mora da je počeo da nabavlja kvalitetniji heroin Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Joj jadni ljudi, predebeli su.
Bolje da ne ispadaju, vec da im pomognu da oslabe. Humano bi bilo.
Nisam gledala, videla sam slike i cini mi se da rekose da jedna zenica ima 174 kg i nesto.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia E71
197kg ??? Koliko taj jede dnevno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Transfer blama. :|

Iskreno mi je zao tih ljudi, posebno sto se i sama manje ili vise godinama borim sa kg (genetika, jbg)...
Doduse, vecina zena je bar duplo teza od mene i ja zaista ne shvatam kako mogu da zive... i da se pokrecu...
Ja sam se od NG ugojila 5kg... i doslo je do potpunog raspada sistema... sve me je bolelo, kolena su cvilela, zglobovi kukali, nisam mogla da spavam... dok nisam skinula... a oni su 2-2,5 puta tezi od mene...  Smile

Inace, posto sam gledala TLC verziju, ono sto se tim ljudima tamo radi.. prosto nije normalno... JEste, lakse gubis kg kadas ima 100kg vise, jer je to pored masti i ogromna kolicna vode... ali... staviti nekoga od 200+ kg na traku i terati ga da trci sat vremena.. prosto nije humano... oni su stalno na ivici srcanog i mozdanog udara...
« Poslednja izmena: 28. Jun 2012, 14:14:35 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia E71
Anea nema šanse da te sa 5kg viška sve boli posebno kolena aj priznaj lepo koliko si se stvarno ugojila ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.