Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:35:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ADHD kod tinejdzera  (Pročitano 8055 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ne znam otkud si uzimas pravo ponovo govorit o necemu o cemu nemas pojma..izmislili su ga..aj dobro
samo cu ti reci da ti mozes bit jak na rijecima, ali cekaj prvo kad dobijes dijete..i msilim da ga ipak ne mozes usporedjivat sa odgojem psa
i da, znam sto je odgoj..i znam da moji roditelji nikad nisu ruku digli na mene i da sam svejedno odgojena kako treba
hiperaktivnost i nestrpljivost nisu isto..ja mislim da ti ne znas sto je hiperaktivno dijete..pa prvo se malo raspitaj, provedi malo vremena s takvim djetetom i onda pricaj o tome sto mislis da je ispravno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Pricajte sta hocete , ne poricem da postoji hiperaktivnost ali sve takve primere koje ja znam, su razmazena deca ...
Uostalom ko od nas nije bio hiperaktivan kao dete, kome nije manjkalo koncentracije ? Smile
Nikad niste bili nestrpljivi kao dete ?
Сад већ заиста грешиш душу.
Ја сам била немирна, и сада сам, али то није исто.
Ја ти причам о хиперактивности која није само физичка, већ и ментална....причам ти о детету које није ни јело ни спавало као остала деца, које је нон стоп јурцало и причало чак и у сну, говорим ти освом детету чија је мождана активност у сну била као активност студента који спрема испит.
И никад није била размажена нити безобразна, већ веома пристојна, али константно активна и исцрпљена тим силним активностима.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
o tome pricam cijelo vrijeme...moj mali bratic je takodjer hiperaktivan i tako da znam donekle sto to znaci bit hiperaktivan
ali nekima se ne moze dokazat te i dalje vjeruju da je hiperaktivnost razmazenost i zaigranost Smile
« Poslednja izmena: 07. Feb 2007, 15:51:20 od nela_1601 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Додуше, постоје разни облици хиперактивности.
Ја сам искусила онај најгори. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ne znam otkud si uzimas pravo ponovo govorit o necemu o cemu nemas pojma..izmislili su ga..aj dobro
samo cu ti reci da ti mozes bit jak na rijecima, ali cekaj prvo kad dobijes dijete..i msilim da ga ipak ne mozes usporedjivat sa odgojem psa
Ako ti govoris da ja gresim , znaci da i ti iznosis svoje misljenje , a po tebi ga ne mozes iznositi jer nemas dete Smiley

..i naravno da mogu, rekao sam samo da je dosta kompleksnije ... kada ti je uskracena komunikacija moras nekako detetu od dve godine da kazes pec ili da ga tapnes po ruci ... u tome je slicnost ...
Btw primer gore opisan je cista razmazenost i akcentovao sam da to nije hiperaktivnost vec je dete pusteno
previse na svoju volju i razmazeno ...

Liv, zao mi je ali pricam striktno iz svog iskustva ako vi verujete drugacije, ok... samo svako dete koje sam ja video da je hiperaktivno bilo je i razmazeno ... a po prirodi sam takav da neke stvari ipak volim da vidim pre nego sto poverujem u njih ... Smiley

Jednostavno i dalje ne verujem u Adhd...


PS Nela , rekla si da te nikad nisu istumbali po dupetu preko kolena, pretpostavljam i tvog brata ... a on je hiperaktivan , shvatas vezu ili da nastavim ... ? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 


Liv, zao mi je ali pricam striktno iz svog iskustva ako vi verujete drugacije, ok... samo svako dete koje sam ja video da je hiperaktivno bilo je i razmazeno ... a po prirodi sam takav da neke stvari ipak volim da vidim pre nego sto poverujem u njih ... Smiley


На жалост, и ја причам искључиво из свој искуства.
И ти немаш право да то оспораваш. А ако хоћеш да кажеш да је моје дете размажено и неваспитано, то ћу већ другачије да схватим.
Уосталом, она и похађа школу коју си спомињао.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
@ YTP bratic mi je ..nije mi brat..ako ne razumijes razliku..ok
i kazem ti da ne znam kako ti mozes tvrdit da su oni to izmislili..na osnovu cega - istrazivao si?
« Poslednja izmena: 07. Feb 2007, 16:01:35 od nela_1601 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
*Nela :Shvati kako zelis , onda i ti pricas a opet ne znas kako su ga vaspitali, mozda nisu kako treba ... Smiley

Bilo kako bilo, prelako se deci u zadnje vreme daje dijagnoza Adhd ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
znam da dok se radjao da je plodna voda bila zamucena i da je to jedna  posljedica..
dakle ako ne znas dovoljno o necemu..kako,zasto pa nemoj ni pricat toliko o tome..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
A ti mozes sa 100% sigurnosti da kazes da je to uzrok ?  Smile

Nemoj optuzivati druge za ono sto i sama radis , zvuci licemerno, ja samo iznosim svos stav ti imas prava da ga odbacis ... Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:35:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.