Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:28:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koja su 3 najveca diktatora iz Tajmsove liste?

Glasanje završeno: 22. Dec 2011, 04:31:53

Moamer Gadafi
2.4%  (2)
Sadam Husein
1.2%  (1)
Adolf Hitler
24.7%  (21)
Benito Musolini
3.5%  (3)
Pol Pot
20%  (17)
Idi Amin
12.9%  (11)
Mobutu Sese Seko
1.2%  (1)
Nikolaje Čaušesku
8.2%  (7)
Slobodan Milošević
5.9%  (5)
Žan Klod Duvalije
0%  (0)
Ferdinand Markos
0%  (0)
Hosni Mubarak
0%  (0)
Fulgensio Batista
1.2%  (1)
Antonio Salazar
1.2%  (1)
Alfredo Strosner
1.2%  (1)
Neko drugi
16.5%  (14)
Ukupno glasova: 40
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 15 diktatora po izboru Tajmsa  (Pročitano 20895 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
govore uvek da je puska sredstvo za neutralisanje zive sile, drugim recima taj stap koji grmi sluzi za ubijanje.
ja sam mislio da ona postoji samo da bi se cistila svaki dan  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
U ovim novim nisam bio, ja sam konzervativan lik, govorim o onoj gde se bas nije pomisljalo da se napadne drzava  Smile

Ne znam gde si i kod koga bio, vojska je i danas, a i pre 50-100 godina sluzila za odbranu. Bar srpska, ne znam za ostale.

Bio u onoj staroj, predratnoj a ne u ovim cirkus vojskama posle

Tacno. Samo se vidi ko je u zadnjih 60 godina pobio toliko ljudi po raznim drzavama da bi Hitler pocrveneo od ljubomore.

Pa sada, i Staljin je pobio vise Rusa od Hitlera ali nije poenta  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy IIs
U ovim novim nisam bio, ja sam konzervativan lik, govorim o onoj gde se bas nije pomisljalo da se napadne drzava  Smile

Ne znam gde si i kod koga bio, vojska je i danas, a i pre 50-100 godina sluzila za odbranu. Bar srpska, ne znam za ostale.

Da, da, da pa je malo pucala po Sloveniji, Bosni i Hrvatskoj  Smile. Nego kada smo vec tu
Slovenija ima 30% Srba, kako oni u ona vremena ne digose tamo neku revoluciju, kako
se oni tamo nisu osecali ugrozeni, nego su 'ladno odgledali kako se vojska povlaci ka
Srbiji ne uradivsi bas nista ?

Nesto uzeli Ameri, nesto Rusi i to je to, i jedni i drugi razvijali oruzje za "odbranu" ili Rusi to nisu imali nekih otrova, nuklearnog naoruzanja i slicno  Smile

Tacno. Samo se vidi ko je u zadnjih 60 godina pobio toliko ljudi po raznim drzavama da bi Hitler pocrveneo od ljubomore.

Staljin i Pol Pot tu vode  Smile, i to ubijavsi svoje sugradjane.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia 6300
U ovim novim nisam bio, ja sam konzervativan lik, govorim o onoj gde se bas nije pomisljalo da se napadne drzava  Smile

Ne znam gde si i kod koga bio, vojska je i danas, a i pre 50-100 godina sluzila za odbranu. Bar srpska, ne znam za ostale.

Da, da, da pa je malo pucala po Sloveniji, Bosni i Hrvatskoj  Smile. Nego kada smo vec tu
Slovenija ima 30% Srba, kako oni u ona vremena ne digose tamo neku revoluciju, kako
se oni tamo nisu osecali ugrozeni, nego su 'ladno odgledali kako se vojska povlaci ka
Srbiji ne uradivsi bas nista ?


У Словенији 30% Срба?  Smile Smile Smile Smile Срба је у Словенији '91. било око 2.3% максимално.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Staljin i Pol Pot tu vode  Smile, i to ubijavsi svoje sugradjane.

Oni su bili samo efikasni.Ne i elegantni.


Ubiti hiljade svojih gradjana a da niko ni ne shvati sta se desava... ubrizgavanjem otrova u bolnicama,zaprasivanjem gradova pesticidima,miniranjem zgrada u Njujorku... e,to je elegancija.  Smile

A tek o svetskom nivou i da ne pricam.Sta Staljin,bre...pa,svi bezase od njega.
A tvoji makroi karaju i komadaju svet vec 100 godina,a on se opet vraca po jos.E,to se zove umece.Zato ih ti i volis toliko,znam ja. Smiley


p.s. jos nisi odgovorio Mrgecu na pitanje da li je nad Indijancima ucinjen jedan od najvecih genocida u istoriji.
« Poslednja izmena: 27. Nov 2011, 01:59:35 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
LG Nexus 5
Pa sada, i Staljin je pobio vise Rusa od Hitlera ali nije poenta  Smile

Bas tako.

Nesto uzeli Ameri, nesto Rusi i to je to, i jedni i drugi razvijali oruzje za "odbranu" ili Rusi to nisu imali nekih otrova, nuklearnog naoruzanja i slicno  Smile

Vidis da uopste nije to poenta, to sto pokusavas da docaras?


Da, da, da pa je malo pucala po Sloveniji, Bosni i Hrvatskoj  Smile. Nego kada smo vec tu
Slovenija ima 30% Srba, kako oni u ona vremena ne digose tamo neku revoluciju, kako
se oni tamo nisu osecali ugrozeni, nego su 'ladno odgledali kako se vojska povlaci ka
Srbiji ne uradivsi bas nista ?

Da, da, da, JNA, vojska SFRJ ima za cilj da odbrani drzavu SFRJ. Znam da je to tebi tesko objasniti. Zalosno je sto ti nisi svestan svog sopstvenog neznanja. U sloveniji 30% srba, u hrvatskoj 25%, u bosni 45%. Dakle 100% srba!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Nesto uzeli Ameri, nesto Rusi i to je to, i jedni i drugi razvijali oruzje za "odbranu" ili Rusi to nisu imali nekih otrova, nuklearnog naoruzanja i slicno  Smile

Vidis da uopste nije to poenta, to sto pokusavas da docaras?
Citat

Pa sada, nece ostati na topovima sto se spreda pune i na dvokrilcima, radis oruzje dostojno protivniku, sam boj ne dobija samo srce u junaka vec sablja, utoka, bomba... A ako to vec imas, protivnik razmislja dal ce da napadne, kad imas u dzepu arsenal da unisti planetu pa se svet vaga nekako u ravnotezi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
šta ste se uhvatili amera Smile
any way, Hitler, Staljin i Pol Pot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia 2610
U ovim novim nisam bio, ja sam konzervativan lik, govorim o onoj gde se bas nije pomisljalo da se napadne drzava  Smile

Ne znam gde si i kod koga bio, vojska je i danas, a i pre 50-100 godina sluzila za odbranu. Bar srpska, ne znam za ostale.

Da, da, da pa je malo pucala po Sloveniji, Bosni i Hrvatskoj  Smile. Nego kada smo vec tu
Slovenija ima 30% Srba, kako oni u ona vremena ne digose tamo neku revoluciju, kako
se oni tamo nisu osecali ugrozeni, nego su 'ladno odgledali kako se vojska povlaci ka
Srbiji ne uradivsi bas nista ?


У Словенији 30% Срба?  Smile Smile Smile Smile Срба је у Словенији '91. било око 2.3% максимално.


da li se računaju Srbi iz RS i BIH?
Ako se računaju onda Srba u Sloveniji ima i više od 30%.
Ali su morali, pod uticajem histerije 90-tih da se izjasnje kao Slovenci.
Sama Ljubljana ima oko 15-20% Srpskog življa koje se tek sada javlja da su po poreklu Srbi ali do sada nisu smeli.


Znači oni su Slovenci Srpskog porekla-pa kako kome god zvučalo.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 6280
i Boris Tadic treba da bude medju njima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:28:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.