Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko ide dalje?

Glasanje završeno: 03. Jul 2010, 02:38:25

Urugvaj
46.2%  (12)
Gana
53.8%  (14)
Ukupno glasova: 26
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1/4 Finala - Urugvaj - Gana  (Pročitano 37920 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Niti smrde nit mirisu,oboje.Holandija ce bez problema naguziti Urugvaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.99
mob
HTC 
sad je gana osetila kako se gubi na penale

oba gola su bila odlicna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Jebote ako mi verujete veci mi je bedak nego kada smo mi ispali

Ти ниси нормалан  Smile

Citat
Niko od Urugvajaca da dodje da utesi Asamou, da je neko od njih veliki igrac dosao bi da zagrli i kaze par reci Gijanu...

Да ли стварно мислиш да би то неко урадио?  Smile

Иначе не слажем се ни са било којом другом реченицмо из твог поста али мрзи ме све да цитирам  Smile Smile
Ok sto se ne slazes, imas pravo...
A sad da ti odgovorim...
Kako moze ovaj sudija po imenu Grem Pol, iako ga strucno boli ona stvar ko je prosao a ko ne, da dodje da utesi Nenada Brnovica, tako moze da pokaze trunku dostojanstva i protivnicki igrac i da dodje da utesi svog kolegu iz suparnickog tima... ko zna, mozda nekad zajedno budu igrali?



Inace, ima more takvih slika gde protivnik tesi igraca koji je zasrao stvar... ovo je slika koje sam se setio prve i koju imam u kompu...

A sto se tice toga da mi je veci bedak sto je isapa Gana od nas... razlog je upravo taj sto je i rekao Coolrunner... ljudi su bar zasluzili da prodju za razliku od nas i imaju za cim da zale... to je razlog zasto mi je zao Gane...

A Suarez je jos jednom pokazao kolika je picka... obice se to njemu kad tad o glavu  Smile prvo sto misli da je sam na terenu a to igraci u velikim ekipama nece da trpe... to moze da radi u Ajaksu koliko hoce jer je Holandska liga liga koja nema odbranu i od 10 sansi dace 2 gola... a kao drugo unistice ga njegovo ponasanje koje je sve gore i gore... Duga lopta na njega, iza njega Vorsa... lopta jos nije stigla do njuh dvojice a on se uhvatio za glavu... mada nebitno je to... snacice njega nesto jako lose kad tad...

I slazem se sa Coolrunnerom da se treba uvesti pravilo "silazne putanje"... ovo vise postaje cirkus...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Qtek 小米
Жао ми је због Рајевца.  Smile
Али честитке пријатељском Уругвају и све најбоље против фашистичких говеда.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Али честитке пријатељском Уругвају и све најбоље против фашистичких говеда.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
U picku materinu, vrlo lako smo mogli mi da budemo na mestu Urugvaja... Uvek se smorim kad se toga setim.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Sa kojom igrom? Mislis ovako matematicki?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Apple iPhone 4
Jebote ako mi verujete veci mi je bedak nego kada smo mi ispali Smile Smile

Хаха, краљу! Србине мој! О томе ти причам цијело вријеме!  Smile

ako si covek, pusti loptu da udje u gol a ne ko govno najvece da igras rukom...

Ова реченица је за билборде.  Smile

..............................................................

Цијело вријеме ми је било свеједно ко ће да прође али на крају ми мало би жао Гијана, како је човјек плакао  Smile не волим то да гледам, страшно му је тешко, треба пазити на њега да не дигне руку на себе послије овога  Smile

..............................................................

Србија !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Sa kojom igrom? Mislis ovako matematicki?  Smile

I matematicki i ovako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
E, ja sam toliko puta izludela zbog nase reprezentacije da sam se zaklela da vise nikad necu da ih slavim niti pljujem sve dok ne vezu dva takmicenja - bilo losih ili dobrih rezultata... Neka su ispali, Holandjani se nisu plasirali na SP 2002, a gde su sada? Nego, sad lepo pamet u glavu, izvuci pouke, radi, radi, radi, pa ako i ne prodjemo na EP ili tamo puknemo, e onda cu da ih pljujem vise od svih... Opet, sve i da osvoje sledece EP, meni nisu nista dokazali dok se sve to ne potvdi i na sledecem SP. Znaci, ako se politicarima (fuj!) daje mandat od 4 godine... ajede i fudbalerima da ukazemo isto poverenje, pa da ih ocenjujemo posle EP....
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 22 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.