Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko ide dalje?

Glasanje završeno: 03. Jul 2010, 02:38:25

Urugvaj
46.2%  (12)
Gana
53.8%  (14)
Ukupno glasova: 26
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1/4 Finala - Urugvaj - Gana  (Pročitano 37702 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Да је нормална лопта голман би одбранио слободњак Форлана.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 517
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
Ok sto se ne slazes, imas pravo...
A sad da ti odgovorim...
Kako moze ovaj sudija po imenu Grem Pol, iako ga strucno boli ona stvar ko je prosao a ko ne, da dodje da utesi Nenada Brnovica, tako moze da pokaze trunku dostojanstva i protivnicki igrac i da dodje da utesi svog kolegu iz suparnickog tima... ko zna, mozda nekad zajedno budu igrali?

Ма дај човече. Замисли се ти у тој ситуацији. 122 минут, на корак си од елиминације са СП. Човек који одлучује о томе, промашује пенал. Шта ћеш ти урадити? Скочити, радовати се, загрлити оне који ти заиста значе? Или ћеш пак окренути леђа својим саиграчима, нацији и загрлити неког небитног лика за тебе и рећи му пар речи не би ли пар минута касније опет шутирао на твој гол?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.99
mob
HTC 
nisam video zbog cega je bio penal,koliko vidim na slici ovaj je loptu zaustavio kad je trebala da udje

gledao sam emisiju i kad sam okrenuo samo sam video da ovaj puca penal i pogadja precku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 3Gs
Bas mi je zao Gane sto nije prosla navijao sam za Ganu.Bolji su bili,nisu imali srece onaj Paragvajac odbrani rukom gol,to me toliko isprovociralo.

U da, to je bas smor. Posebno jer se Paragvajac prerusio u Urugvajca pre 23 godine i igra za njih.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Ok sto se ne slazes, imas pravo...
A sad da ti odgovorim...
Kako moze ovaj sudija po imenu Grem Pol, iako ga strucno boli ona stvar ko je prosao a ko ne, da dodje da utesi Nenada Brnovica, tako moze da pokaze trunku dostojanstva i protivnicki igrac i da dodje da utesi svog kolegu iz suparnickog tima... ko zna, mozda nekad zajedno budu igrali?

Ма дај човече. Замисли се ти у тој ситуацији. 122 минут, на корак си од елиминације са СП. Човек који одлучује о томе, промашује пенал. Шта ћеш ти урадити? Скочити, радовати се, загрлити оне који ти заиста значе? Или ћеш пак окренути леђа својим саиграчима, нацији и загрлити неког небитног лика за тебе и рећи му пар речи не би ли пар минута касније опет шутирао на твој гол?
Nisi me razumeo... ne da dodje neko da ga utesi kada su se zavrsili produzeci... normalno da niko nece da mu pridje jer jos nije gotov mec a i on nije u totalnom bedaku jer nisu ispali jos uvek...

Govorim o tome kada su vec gotovi bili penali, kada je ovaj bio na ivici sloga... u redu je radovati se, svako normalan bi se radovao kada bi prosao dalje... raduj se sa svojima to neko vreme, proslavi to ali posle ipak dodji kod igraca koji je tragicar i pruzi mu ruku, makar da mu cestita na velikoj borbi 120 minuta... da mu kaze "bravo majstore, svaka ti cast sto si uzeo da izvedes i taj drugi penal"... nesto da mu kaze, bilo sta... ok, ne bi to svako uradio ali sigurno znam sta bih ja jer znam kako mu je bilo...

To ipak nije klub, to je drzavni tim i to ipak nosi neku tezinu... i Urugvajci znaju koliku je on zelju imao al eto... nije mu se dalo... treba se nekad staviti u tudju kozu Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2010, 02:41:42 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Bas mi je zao Gane sto nije prosla navijao sam za Ganu.Bolji su bili,nisu imali srece onaj Paragvajac odbrani rukom gol,to me toliko isprovociralo.

U da, to je bas smor. Posebno jer se Paragvajac prerusio u Urugvajca pre 23 godine i igra za njih.

Kako je to moguce Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
Срећан дан на крају. Испадоше Бразилци, испали и ови црнци.

Ма нека су и боље одиграли. Ко их јебе, кад су се до сад провлачили, толико да су се огадили многима који ово СП прате без неких посебних симпатија према било којој репрезентацији, а са таквима сам и гледао утакмицу вечерас и сви смо се на крају радовали.

Наравно ту је било и очекивано суђење. Ништа крупно, ништа да изазове буру после утакмице, али зато на ситно, на фињака, целу утакмицу све те ситне, спорне одлуке иду у корист Гане.

Дакле, даље иде екипа која је у ових пет утакмица показала више, којој нису требали пенали или "пенали", да прођу групу, која игра бољи фудбал и која не баца враџбине пред почетак утакмице и другог полувремена.
« Poslednja izmena: 03. Jul 2010, 03:18:00 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Срећан дан на крају. Испадоше Бразилци, испали и ови црнци.

Ма нека су и боље одиграли. Ко их јебе, кад су се до сад провлачили, толико да су се огадили многима који ово СП прате без неких посебних симпатија према било којој репрезентацији, а са таквима сам и гледао утакмицу вечерас и сви смо се на крају радовали.

Наравно ту је било и очекивано суђење. Ништа крупно, ништа да изазове буру после утакмице, али зато на ситно, на фињака, целу утакмицу све те ситне, спорне одлуке иду у корист Гане.

Дакле, даље иде екипа која је у ових пет утакмица показала више, којој нису требали пенали или "пенали", да прођу групу, која игра бољи фудбал и која не баца враџбине пред почетак утакмице и другог полувремена.
A ipak ti nije drago sto su ispali zato sto su se provlacili? Hm? Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 304
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung sgh 240
I gana ima svog Mijata. Smile
IP sačuvana
social share
Ako vam se ptica posere na glavu,obrišite se diskretno i pravite se ludi,kao i uvek kad su vas posrali.
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.