Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko ide dalje?

Glasanje završeno: 03. Jul 2010, 02:38:25

Urugvaj
46.2%  (12)
Gana
53.8%  (14)
Ukupno glasova: 26
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1/4 Finala - Urugvaj - Gana  (Pročitano 37679 puta)
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbGOM2 3.7.0.2
mob
Samsung S8
Ovo je velika sansa sa Urugvaj...koji si moji favoriti od pocetka...

Ali nekako bi mi bilo draze da Gana ode dalje zbog Rajevca...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ajmo GANA!!!
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Urugvaj je vise pokazao od Gane u dosadasnjem delu prvenstva .Medjutim Gana bi mogla da prodje dalje nosena velikom podrskom africkog kontinenta i mogucnoscu da udju u istoriju kao prva selekcija crnog kontinenta koja je dosla medju cetiri najbolje selekcije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Navijam za Ganu ali bice izuzetno cvrsta utakmica sa verovatno malo golova... maksimum 2...

Gana je pokazala napredak u igri protiv Amera i mislim da mogu da odu dalje...

U cemu napredak?
U dodavanju Rajevca jos jednog defanzivnog fudbalera?
Da,da,da.U tome jesu.


Suarez,Kavani,Forlan.Jedan od najboljih napada na SP.Moraju dalje,zbog fudbala.
Gana je do sada imala previse srece,tome,dolazi kraj.

1-1 ili X-1!
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Sony 
Ajmo GANA!!!
Ajmo Gana....Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Navijam za Ganu ali bice izuzetno cvrsta utakmica sa verovatno malo golova... maksimum 2...

Gana je pokazala napredak u igri protiv Amera i mislim da mogu da odu dalje...

U cemu napredak?
U dodavanju Rajevca jos jednog defanzivnog fudbalera?
Da,da,da.U tome jesu.


Suarez,Kavani,Forlan.Jedan od najboljih napada na SP.Moraju dalje,zbog fudbala.
Gana je do sada imala previse srece,tome,dolazi kraj.

1-1 ili X-1!
Tvoje misljenje ali posto vidim pitanje u tvom postu... pa da odgovorim...

Napredak su pokazali pre svega u veznom redu i brzom transformisanju u napad bekova i odlazak istih na krilne pozicije, a da se pritom brzom brzinom vrate na svoja mesta... imali su dosta sansi u mecu protiv Amera i zasluzeno prosli... ako poredimo taj mec sa mecevima u grupama, daleko su vise pokazali u 1/8 finala i zato kazem da se vidi veliki napredak u igri...

Opet kazem, bice cvrsta utakmica jer Urugvaj igra tako, na duel, na kontakt igru a tako treba igrati sa Afrikancima i nikako ih pustiti da se rastrce...

Sanse su 50/50, ali navijam za Ganu, Rajevca i mog omiljenog igraca Pencila Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Nereseno


 Smile

IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Urugvaj je veoma dobra reprezentacija,nadam se da ce rasturiti ove "mambe".Nerviraju me,smaraju me,igraju tesko sranje od fudbala,jebe mi se za Rajevca.Tipujem 2:0 za Urugvaj.
E bas tako Smile .Nadam se da ce Urugvaj da ih pocepa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Ja navijam za Urugvaj ovde. Tajevac moze da biiiiip  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Unapred se izvinjavam svima koji navaijaju za Ganu
Ovo nije moja ideja - o ovome je Soskic pricao u Mundijalskoj groznici pre neko vece... Setite se sta su jos pre SP najavljivali fudbaleri i i strucni stab Gane - polufinale... I to ne u smislu "voleli bi" ili "nadamo se"... pre nesto kao "igracemo"... Kao da su znali.  Pa, evo ih u cetvrtfinalu...
Apsolutno ne zelim da kazem da su ovde nezasluzeno, da ih je neko gurao ili da postoji ne znam kakva zavera. Inace, nemam poverenja u ovog Portugalca, ali bih volela da to ostane samo osecaj i da se ne vidi i na terenu.
Dakle, nemam favorita, neka prodje bolji, neka igraju lep fudbal, samo da ne odluci utakmicu jos neka svinjarija
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.146 sec za 22 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.