Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko ide dalje?

Glasanje završeno: 03. Jul 2010, 02:38:25

Urugvaj
46.2%  (12)
Gana
53.8%  (14)
Ukupno glasova: 26
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1/4 Finala - Urugvaj - Gana  (Pročitano 37865 puta)
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Apple iPhone 4
Гана до финала глатко  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee!!!!! Smile Smile Smile Smile
Ovaj Boateng je IGRACINA! Kao sto kaze Trstra, 70% ekipe! Sve radi, od prljavih poslova do postizanja golova!

Jebi bre sugave Urugvajce! Smile Smile
Mora jos jedan da se da pa da se resava polako Smile

Joooooooooooooj, ponovo trazim samo 10 minuta da cuvam Suareza Smile
Veceg govna od njega NE POSTOJI!

BoaTENK!
« Poslednja izmena: 02. Jul 2010, 21:25:41 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Zivadinovic je bio osuo drvlje i kamenje po njihovim celnicima fudbalskog saveza... a, kako su stvarno hteli da otupuste Rajevca, sto rece Tepachenko, jer nije osvojio KAN, nije iskljuceno da je covek bio u pravu sto se spakovao i brze otud nego odovud...
A to sto je Rajevac ostavio Muntarija na zahtev FS i igraca, iako su se prethodno isvadjali sad se lepo vratilo...
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Gde je onaj Suarez  Smile Smile Čovek šutira sa bočne strane šesnaestarca na gol a zna da niko na svetu ne može odatle da postigne gol. Jadan dečko, zna samo da šutne loptu u gol, ne zna da sarađuje sa svojim igračima. Forlan za njega izmislio fudbal  Smile
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Gde je onaj Suarez  Smile Smile Čovek šutira sa bočne strane šesnaestarca na gol a zna da niko na svetu ne može odatle da postigne gol. Jadan dečko, zna samo da šutne loptu u gol, ne zna da sarađuje sa svojim igračima. Forlan za njega izmislio fudbal  Smile
Nemoj tako bre prema Suarezu, buducoj zvezdi svetskog fudbala Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Unapred se izvinjavam svima koji navaijaju za Ganu
Ovo nije moja ideja - o ovome je Soskic pricao u Mundijalskoj groznici pre neko vece... Setite se sta su jos pre SP najavljivali fudbaleri i i strucni stab Gane - polufinale... I to ne u smislu "voleli bi" ili "nadamo se"... pre nesto kao "igracemo"... Kao da su znali.  Pa, evo ih u cetvrtfinalu...
Apsolutno ne zelim da kazem da su ovde nezasluzeno, da ih je neko gurao ili da postoji ne znam kakva zavera. Inace, nemam poverenja u ovog Portugalca, ali bih volela da to ostane samo osecaj i da se ne vidi i na terenu.
Dakle, nemam favorita, neka prodje bolji, neka igraju lep fudbal, samo da ne odluci utakmicu jos neka svinjarija
Ogradjujes se a sve govoris u prilog teoriji zavere.Ko je kriv nasim fudbalerima kada nisu znali da iskoriste sansu koja im se ukazala.Sve to govori o mentalitetu i karakteru.Da se razumemo , ne o tvom nego o igracima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Oh, korner Smile Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Unapred se izvinjavam svima koji navaijaju za Ganu
Ovo nije moja ideja - o ovome je Soskic pricao u Mundijalskoj groznici pre neko vece... Setite se sta su jos pre SP najavljivali fudbaleri i i strucni stab Gane - polufinale... I to ne u smislu "voleli bi" ili "nadamo se"... pre nesto kao "igracemo"... Kao da su znali.  Pa, evo ih u cetvrtfinalu...
Apsolutno ne zelim da kazem da su ovde nezasluzeno, da ih je neko gurao ili da postoji ne znam kakva zavera. Inace, nemam poverenja u ovog Portugalca, ali bih volela da to ostane samo osecaj i da se ne vidi i na terenu.
Dakle, nemam favorita, neka prodje bolji, neka igraju lep fudbal, samo da ne odluci utakmicu jos neka svinjarija
Ogradjujes se a sve govoris u prilog teoriji zavere.Ko je kriv nasim fudbalerima kada nisu znali da iskoriste sansu koja im se ukazala.Sve to govori o mentalitetu i karakteru.Da se razumemo , ne o tvom nego o igracima.

Ni jednog trenutka nisam pomenula nase igrace, niti zelela da ukazem da su neki drugi odlucivali o njihovom plasmanu. Ne govorim u prolog teorije zavere. Shavati kako god hoces, samo sam parafrazirala Soskica. Mozda to sto su momci "znali" da ce u polufinale govori jedino o njihovom mentalitetu. Za ovog sudiju jednostavno mislim da je grozan. Od kada je Parku dao zuti zbog simuliranja, a bio je na dva metra od ociglednog faula. I sta mislis, kako se pokazao do sada?
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Gana igra odlicnu utakmicu..
yebo moj X,Rajevac zasluzuje pobedu...
ajmooo Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbGOM2 3.7.0.2
mob
Samsung S8
Rajevac ide dalje...nadamo se samo sreci sada  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.148 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.