Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:27:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 13.05 skup na Ravnoj Gori  (Pročitano 23943 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Bosanac, zasto vi Srbe koji mrzite nazivate cetnicima i da li znas da je u cetnicima bilo i Muslimana ?
I zanima me jos sta vas ustav kaze, da li je Bih drzava jednog naroda i manjina ili tri ravnopravna naroda ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Počeo tradicionalni Ravnogorski sabor

Na Ravnoj gori kod Mionice u podne je počeo tradicionalni ravnogorski sabor posvećen generalu jugoslovenske kraljevske vojske Dragoslavu Draži Mihajloviću i njegovom pokretu.

SPO organizuje sabor već 15 godina, a na Ravnoj gori naći će se i bivši članovi SPO, koji su formirali Srpski demokratski pokret obnove, tako da se i ove godine održavaju zapravo dva sabora sa dve odvojene bine.

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Drago mi je sto je i ove godine bilo ljudi koji su nosili majice sa likom srpskog heroja Ratka Mladica.
Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ravnogorski sabor na Ravnoj Gori   
Mionica -- Na Ravnoj Gori, kod Mionice, održan je Ravnogorski sabor.

   
Oko spomenika Draži Mihajloviću, na imanju SPO-a, okupljeno je oko 15.000 ljudi, ali je teško proceniti koliko se ljudi ukupno nalazi na Ravnoj Gori. Lider SPO-a Vuk Drašković pozvao je da se otkloni haška prepreka ka EU, dok su istovremeno neki okupljeni nosili majice sa likom Ratka Mladića.

Drašković je rekao da Srbija nikada nije bila u situaciji da zavisi od jednog čoveka i dodao da je krivica za to i na Vladi Srbije jer se moralo raditi brže bez obzira šta o reformskim potezima misle "snage prošlosti". On, pritom, nije pominjao ime haškog begunca Ratka Mladića, čije je izručenje u Hag uslov za nastavak pregovora s EU.

Ravnogorski sabor posvećen Mihajloviću i njegovom pokretu počeo je oko podne. Okupljeni su nosili zastave Srbije i Srpskog pokreta obnove, majice sa likom Draže Mihajlovića, ali i haškog optuženika Ratka Mladića, i uzvikivali "Veljo, lopove".

Sabor organizuje Srpski pokret obnove 15 godina. Posle odvajanja pojedinih članova te partije, koji su osnovali Srpski demokratski pokret obnove, i ove godine se proslava održava na dve odvojene bine.

SDPO traži otkrivanje istine

Kopredsednik Srpskog demokratskog pokreta obnove Vojislav Mihailović pozvao je danas sa skupa pristalica te stranke na Ravnoj gori Skupštinu i Vladu Srbije da se angažuju na otkrivanju istine o tome gde je sahranjen njegov deda, komandant jugoslovenske vojske u otadžbini Draža Mihajlović.

Mihailović je, pred nekoliko stotina pristalice kod crkve Svetog Georgija na Ravnoj gori, najavio da će SDPO-a u Skupštini Srbije predložiti rezoluciju koja bi doprinela da se ispravi nepravda pričinjena Draži Mihajloviću, koga su partizanske vlasti streljale posle Drugog svetskog rata.

On je istakao da je za tu inicijativu dobijena podrška Srpske pravoslavne crkve i eminentnih ličnosti iz kulturnog i političkog života Srbije.

Skup nekoliko stotina pristalica SDPO održan je na prostoru iza crkve Svetog Georgija na Ravnoj gori, a Vojislav Mihajlović se okupljenima obratio sa improvizovane bine postavljene na jednom kamionu.

Iako su bili najavljeni, na skupu se nisu pojavili drugi kopredsednik SDPO-a i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović ni lider Nove Srbije Velimir Ilić.

Okupljeni su nosili majice sa likovima Draže Mihajlovića, Ratka Mladića i Radovana Kardžića i druga obeležja, a vijorile su se zastave Kragujevca, Beograda, Pančeva i Kosovske Mitrovice. Incidenata nije bilo, a skup su obezbeđivale jake snage policije i žandarmerije.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
U roku od jednog sata dva Ravnogorska sabora


Na Ravnoj gori su u razmaku od sat vremena održana dva ravnogorska sabora - jedan je organizovao Srpski pokret obnove, a drugi Srpski demokratski pokreta obnove, sa kojih je poručeno da je Srbiji mesto u Evropi.

Lideri SPO Vuk Drašković je, na platou ispred spomenika generalu Jugoslovenske kraljevske vojske u otadžibni Dragoljubu Draži Mihailoviću, poručio da Srbija mora ukloniti sve prepreke na putu ka Evropi.

Kopredsednik SDPO, stranke koja je prošle godine formirana od uglavnom bivših članova SPO, Vojislav Mihailović je na saboru pored Crkve svetog Đordja rekao da su se Draža Mihailović i njegov Ravnogorski pokret zalagali za sve ono na čemu se zasniva i Evropska unija i transatlantske integracije, kojima Srbija teži. Mihailović je zatražio od nadležnih da što hitnije otkriju mesto na kome je sahranjen njegov deda, za šta se založio i Drašković u izjavi novinarima.

Na ravnogorskom saboru, koji je protekao bez incidenata, okupilo se više od 15.000 ljudi, koji su na Ravnu goru, planinu udaljenu oko 20 kilometara od Mionice, došli iz svih krajeva Srbije i Crne Gore, kao i iz Republike Srpske. SPO je 16. put organizovao ravnogorski sabor posvećen 13. maju 1941. godine, kada je general Mihailović sa saborcima sa Ravne gore počeo antifašističku borbu protiv okupatora, dok je SDPO to učinio drugi put.

Ravnogorskom saboru u organizaciji SPO prisustvovalo je rukovodstvo te stranke - potpredsednik Vlajko Senić, ministar kulture Dragan Kojadinović, generalni inspektor MUP-a Srbije Vladimir Božović i šef poslaničke grupe SPO u Skupštini Srbije Sonja Čeković. Mihailovića su na saboru pratili članovi i rukovodstvo stranke iz svih krajeva Srbije, kao i pojedini poslanici u republičkom parlamentu.


Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Два сабора на Равној гори
   

РАВНА ГОРА – На Равној гори јуче су, у размаку од једног сата, одржана два равногорска сабора – један је организовао Српски покрет обнове, а други Српски демократски покрет обнове. За разлику од свих претходних сабора, а било их је 15, никада се као на јучерашњем није више пута поменула и изговорила реч Европа. У томе је предњачио Вук Драшковић, лидер СПО-а и министар иностраних послова СЦГ који је пред више од 10.000 присталица казао да се морају уклонити све препреке како би Србија брзо и лако постала једна од водећих земаља у овом делу Европе.

На том путу, додао је, не сме бити никога, било ког појединца који има право да руши Србију, да јој затвара пут у будућност, да спутава цео народ и државу ставља на међународне потернице. Обуздавајући један број присталица речима: „Ово није време за песму, већ за озбиљна промишљања”, Драшковић је подсетио да је СПО на последњем сабору усвојио кључни задатак својих обавеза који се зове – Европа.

– Примера ради Словенија је за само неколико година из фондова ЕУ добила 15 милијарди долара за унапређење живота и рада и то само на селу. Где је Србија данас? Ти који коче будућност морају да погну главе пред Србијом. Морамо их уклонити као барикаде. Згуснути су догађаји, а ми и даље каснимо. За то што каснимо крива је и ова влада која мора да ради брже, одлучније и храбрије – казао је Драшковић

Ситуацију на Косову лидер СПО-а оценио је као најболније питање и највећу рану не само за Србију, већ за цео српски народ.

– Ми ћемо успети да одбранимо оно што бранити морамо, што је наш државни интерес, а то су максимална права и међународне гаранције за положај Срба на Косову. Нема никакве награде и не постоји никаква казна која ће натерати ову владу Србије да прихвати да се на њеној територији прогласи било каква страна држава – па ни држава Косово –поручио је Драшковић при том додајући да о ситуацији у Црној Гори најрадије не би ништа говорио, јер без обзира на то какав био резултат референдума, он сматра, да неће бити мађионичара који ће моћи да подели Србе, браћу, рођаке и једну фамилију.

На стотинак метара од централне бине са које је говорио Вук Драшковић, а у непосредној близини цркве Светог Георгија на Равној гори, сат времена касније одржан је скуп Српског демократског покрета обнове. Пред неколико стотина присталица и са импровизоване говорнице обратио им се Дражин унук Војислав Михаиловић, копредседник СДПО-а.

– Српски демократски покрет обнове са овог места захтева од свих државних органа, а пре свега од Народне скупштине Србије и владе, да се максимално ангажују на откривању места где је мученички скончао мој деда ђенерал Михаиловић. Нећемо више да нагађамо да ли је он ликвидиран на Ади Циганлији, у близини Белог двора или на неком другом месту – казао је поред осталог у свом обраћању Војислав Михаиловић.

На овом скупу као говорници били су најављени и Верољуб Стевановић копредседник СДПО-а и Велимир Илић председник Нове Србије, али они се нису појавили на Равној гори.


Izvor: Politika / Б. Нововић
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Na Ravnoj Gori juče se okupilo nekolio desetina hiljada pristalica četničkog pokreta

Ratko Mladić na svakom koraku

Ne sme biti nikoga ko ima pravo da ruši Srbiju, da ceo narod stavlja na poternicu - govorio je Vuk Drašković sa bine, i svi su znali na koga misli, ali se niko nije bunio

General Ratko Mladić juče je na Ravnoj Gori bio na svakom koraku. Na majicama, na kapama, na uniformama, na čašama, na flašama za rakiju, u ramovima starih slika, pored ikona i u - Vukovom govoru.

- Ja... Sad... Kad bi ga ugledo ovde, ja bi ga odma izljubio... I, pito bi ga - jesi li gladan junače... - skakao je juče u podne na bregu malo iznad centra Ravne Gore jedan od majevičkih četnika i dohvatao prase koje se kraj njega na ražnju peklo na tihoj vatri. Drugi četnik, sa bradom do pojasa i kokardom na šajkači, obrecnu se čim ču generalovo ime:

- Šta ti ima da se raspituješ ovde za đenerala? Piši vako - ovde došlo iljadu četnika sa Majevice, raspoređeni po čukama okolo, a glavnina ostala na Majevici... I nemo' više da pitaš za đenerala... Jes, i još zapiši - lažu po beogradskim novinama da su četnici sa Majevice protiv Vuka. Mi se ne mešamo ko šta priča po Srbiji.

Veljo, lopove!
Valjda zbog toga, samo malo kasnije, kada je o generalu sa glavne bine, preko razglasa govorio Vuk Drašković, ali u nešto drugačijem tonu, dok je oko bine bilo i majevičkih i drugih četnika, Vuku niko nije zviždao niti se ko pobunio protiv tona njegovog govora. A možda i zato što Vuk, mudro, u govoru nijednom Mladića nije pomenuo po imenu.

- Da bi Srbija vaskrsla brzo i lako, postala vodeća zemlja u regionu, potrebno je da svi mi ovde shvatimo da ne može biti pojedinca koji je preči i skuplji, koji je iznad Srbije. Ne znam nikoga od 1941. naovamo, od velikog pogroma srpskog naroda, a da mu Srbija nije pomogla, da mu nije otvorila dušu. Ne sme biti nikoga ko ima pravo da ruši Srbiju, da ceo narod stavlja na poternicu - govorio je Vuk sa bine, i svi su na Ravnoj Gori znali na koga misli, ali, da se ko otvoreno pobunio, da je podviknuo Vuku da nije tako - nije se čulo. Ko je šta mislio dok je Vuk govorio, e, to je drugo... Istina, kad je Vuk počeo govor, neki su se ekspresno okrenuli od bine, i počeli niz masu naroda da zamiču ka - rezervnim položajima.

I dok se Vuk kroz masu svojih pristalica, koji su mu klicali žešće no i jedne od ranijih godina, od crkve na Ravnoj Gori probijao do centralne bine, masom je ječalo - Ratko, Ratko, a čim bi ti pokliči prestali, drugi bi nastavljali - Veljo lopove, Veljo lopove...

Voju Mihailovića i njegove, barem kroz klicanje, juče u masi najžešćih "vukovaca" niko nije ni pomenuo. Čak se jedan četnik za zastavom SDPO dok je Vuk prolazio masom umešao među stotine Vukovih sa plavim zastavama SPO-a i niko ga - nije ni primetio. Možda i zato što su Vukovi oponenti iz suprotnog krila, kasnije oko kamiona, parkiranog kod crkve, uspeli da sakupe jedva par stotina ljudi da ih saslušaju. Ostali su otišli s Vukom...

Srpski korpus iz Nikšića
Jovanka Lazić, iz Medveđe kod Trstenika, kojoj ni 81 godina nije smetala da dođe na Ravnu Goru, izdiže obrvu kad joj pomenuh Vukove oponente.
- Ja sam došla samo da vidim Vuka, i viđela sam ga, rukovali smo se maločas kod crkve. Za njega bi i život dala, ovo ostalo - sve go lopov - izdeklamovala je ne prekidajući da maše velikim srpskim barjakom.

Na Ravnoj Gori, juče se među hiljadama i hiljadama četnika i poklonika Dražinog pokreta, kao i 1941. godine, u ogledalu preslikavala srpska stvarnost. Pred crkvom, neveseli, stoje trojica četnika, a na leđima crnih uniformi piše - Srpski korpus - Nikšić.

- Tamo kod nas situacija došla na prevagu. Vrlo šareno, optimisti mi, a optimisti i oni, i ne zna se šta će bitiÖ Ako bude nezavisnost - šta ćemo - ništaÖ Najgore je što se narod prodaje za mizerne pare, što je na sve strane sirotinja, pa ih Dukljani lako kupuju. I onom ko kaže da je Srbin dolje više ne možeš vjerovati - kažu zamišljeni.

Drugi četnik, kao prorok, uzeo sliku Karađorđevića i trobojku, pa udrio niz narod.
- Čujte Srbi... Ne pravi se dijete tuđoj ženi i ne sije seme u tuđoj zemljiÖ Nema Srbije bez kralja... Kralj nije pobego nego je odstupio sa vojskom...

- Tako je, i ja sam za kralja - vikao je drugi iza njega.
Milomir Sajić (83), predratni četnik iz LJiga, služio u Rudničkom korpusu, pobratimio se "četres i neke" sa Dražinim sinom, zašao kroz narod i poklanja - šajkače.

- Šta sam dužan - pitam ga jedan.
- Da budeš Ravnogorac - veli.
Skoliše ga neki.
-Đede jesi li podnio zahtev za penziju?
- Kome?
- A, jesi li tražio četničku spomenicu?
- Od koga - odgovori mudro đed. Vitomir Anđelković (86) iz Kraljeva stao na uzvisinu, pa gleda masu četnika koja je kuljala na sve strane.

- E, slatko mi i milo da dođem ovde i pogledam ovo, ko da smo svi ondašnji živi, eto, tako se osećam...
I dok se masa Vukovih pristalica Dražinih poklonika, hiljade i hiljade, valjala ka centru Ravne Gore, okolo, po udoljinama, skrovitim šumarcima četnički logori živeli su uobičajenim četničkim životom.

U logoru Jaćima Jotića, čuvenog tobdžije iz Pilatovića kod Požege, ne čuje se ni muva.
- Spava komandant - veli jedan od Jotićevih saboraca.
Kad čuše da tražim komandanta narediše posilnom da ide da ga budi.

Malo ne bi, pojavi se Jaćim, zategnut u četničkoj unformi.
Šajkače, šubare, kokarde
- Došao si u gnezdo - kaže Jaćim koji je još od 2000. godine ostao čuven po tome što je na Ravnu Goru dovukao trešnjev top koji je sam napravio, na Ravnoj Gori pucao iz topa, pa ga posle u Požegi uhvatila milicija, zarobila i njega i top i čitavu bateriju. Umalo Jaćim nije dopao teške robije.

NJegovi saborci, Željko Luković, Marko, Ivan i Milan, na Ravnu Goru, pravo iz Pilatovića, 80 i nešto kilometara došli - motokultivatorom. Stavili na prikolicu ića, pića, razglas i rezervni šator. Zaustavila ih policija, kad su videli kud idu i šta nose, policajci se prekrstili i pustili ih. Sutra će natrag, u Pilatoviće, ceo dan vožnje...

U susednom logoru još veća disciplina.
- Jedina mana Ravne Gore jeste što ovo kratko traje, ovako bi trebalo triput godišnje - vele četnici Fruškogorci.
Ispod njih, četnik Pero punio je prangiju i spremao se da je ispali, a oči mu krvave. Ravnom Gorom juče prošao još jedan četnički Sabor. Desetine hiljada ljudi, šajkača, šubara i kokardi...


Izvor: Glas Javnosti \ Zoran Šaponjić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple Iphone 8+
Licno sam zeleo da odem na Ravnu Goru na taj skup jedino pre dve godine, nisam imao vremena, neki su mi pricali da to lici na sve, samo ne na skup cetnika ravnogoraca, i verujem im u potpunosti, pogotovu kad cujem price drugara iz kraja koji redovno idu.
A koja ti je ona knjiga sto citas? Jer to ono da su Srbi ziveli na Balkanu i imali svoju drzavu odavno pre Hrista? Autor uporedjuje srpsku drzavu i Atinski polis, gde je naravno, srpska drzava superiorna... Ako nije to, uputi me na autora, pa da prelistam malkice...

knjiga:
Dobroslav Jevdjevic
Od Indije do Srbije- tri hiljade godina srspke istorije
Izadnje Srpske Novine, Rim 1961
Familet Beograd, 2002
ISBN 86-7646-000-0

mislim da je mozes naci u patriarsiji kod saborne crvke u bg

a prica krzo cinjenice evropskih istoricara medju njima i hrvatski, odakle poticemo srbi i nase seobe kroz vekove do zadnje seobe u rasku drzavu! prelistaj ako te interesuje,vredi procitati

"Bosanac, zasto vi Srbe koji mrzite nazivate cetnicima i da li znas da je u cetnicima bilo i Muslimana ?
I zanima me jos sta vas ustav kaze, da li je Bih drzava jednog naroda i manjina ili tri ravnopravna naroda ?"

ja sam iz "Bosne" iako kazem da sam iz RS
dok je jos ima mogu da govorim da sam iz nje
a pusti ove balijashe,mogu nam samo zavditi...


btw ja sam bio u subotu na ravnoj gori, tacno je da lici na sve sem na sabor cetnika, mada sam ja bio posle "mitinga" Vuka jer to stvarno nisam hteo da gledam,bilo je oko 20-30 autobusa gore! mislim drago mi je sto sam video toliko srba na jednom mestu koji su nacionaliste i vole svoju naciju i postuju koliko toliko ono sto je bio Cica Draza... Naravno da je bilo pijanih i da se moglo videti dosta, nazovimo sljama,ali je i bilo normalnog sveta vise nego tih...opet ja imam drugacije misljenje o svemu tome,mada ne podrzavam Vuka i to sto je na spomenik napisano da je donirao SPO spomenik srpskom narodu,bolje da su podigli spomenik bez oznake od koga je! a da su malo neke stvari isforsirane video sam kad sam dosao do spomenika a pored su bile svece koje su bile zapaljene valjda oko 12 kad je Vuk bio,i cim su se razisli niko ni razmisljao da ih postavi tako da mogu da izgore i da predstave to sto svece predstavljaju... nego su onako prislonjene i ugasene stajale tamo... i uzasavalo me je sto je narod onoliko zagadio onu predivnu okolinu, ravna gora je predivna, ko nije bio preporucujem mu da ode gore i da vidi tu lepu... toliko od mene za sad Smile

ma znam, ali ovako je preglednije,evo sredio sam mozes tu zadnju da brises!
« Poslednja izmena: 14. Maj 2006, 21:43:12 od v3k4 »
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple Iphone 8+
Bosanac, zasto vi Srbe koji mrzite nazivate cetnicima i da li znas da je u cetnicima bilo i Muslimana ?
I zanima me jos sta vas ustav kaze, da li je Bih drzava jednog naroda i manjina ili tri ravnopravna naroda ?

ja sam iz "Bosne" iako kazem da sam iz RS
dok je jos ima mogu da govorim da sam iz nje
a pusti ove balijashe,mogu nam samo zavditi...
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Dugme Izmeni gornji desni ugao i editujes prvu poruku. Da ti ne bih bespotrebno brisao poruke  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:27:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.