Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:29:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 10 stvari koje svaki znak mrzi  (Pročitano 164058 puta)
22. Dec 2014, 16:53:20
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Ovnovima pritisak najlakše skače zbog kašnjenja prevoza, Rakove uzrujava nasilje u medijima i među ljudima, Ribe nerviraju spori vozači, a Lava ignorisanje.





 Ribe najviše nerviraju:


1. Ljudi koji privlače pažnju glasnim smehom, 2. Ljudi koji beže iz svađe, 3. Velika vrućina, 4. Alkoholičari, 5. Spori vozači, 6. Okrutnost prema životinjama, 7. Zabadanje u tuđe probleme, 8. Osuđivanje, 9. Okrutnost prema deci, 10. Nesavesnost prema okolini.

 

Ovnove najviše nerviraju:


1. Ljudi koji se gegaju dok hodaju, 2. Neuzvraćeni telefonski pozivi, 3. Mobilni telefoni i uopšte aparati koji ne rade, 4. Životinje u kavezima, 5. Ljudi koji objavljuju intimne stvari na društvenim mrežama, 6. Ljudi koji okolišaju i pričaju pola sata pre nego što dođu do poante, 7. Loši plesači, 8. Ljudi koji ne znaju da se obuku kako prilika zahteva, 9. Kašnjenje vozova, autobusa i aviona, 10. Narodna muzika.


Bikove najviše nerviraju:


1. Hvalisavci, 2. Neorganizovanost i nered, 3. Pocepana odeća, 4. Loši kuvari, 5. Nekulturno ponašanje u javnosti, 6. Obraćanje javnosti, 7. Ljudi koji ne stavljaju dezodorans, 8. Kada su predmet tuđih šala, 9. Osećaj da nisu dovoljno pametni ili dorasli situaciji, 10. Loša hrana i uopšte odnos cene i kvaliteta.


Blizance najviše nerviraju:


1. Ljudi bez smisla za humor, 2. Ako im se ne posvećuje pažnja koju zaslužuju, 3. Pokvareni satovi i budilnici koji ih nisu probudili, 4. Loše vino, 5. Neudobne cipele, naročito one u kojima ne mogu da plešu, 6. Ljudi koji jako sporo pričaju, 7. Ljudi koji sporo hodaju, 8. Pesimizam, 9. Ljudi koji zavise od nekoga ili nečega, 10. Nemogućnost korištenja tehnologije.


Rakove najviše nerviraju:


1. Ljudi koji ih rano bude ili rane kod dolaska, 2. Vuna i drugi materijali od kojih svrbi koža, 3. Spavanje na kauču ili lošem krevetu, 4. Vrućina, 5. Loše oblačenje, 6. Tuđe kritike, 7. Nasilni filmovi i uopšte prizori nasilja među ljudima, 8. Nezahvalna deca, 9. Gubljenje sunčanih ili običnih naočara, 10. Ljudi koji im nezasluženo ukradu slavu.


Lavove najviše nerviraju:


1. Ljudi koji se oblače bolje od njih, 2. Ljudi koji voze bolji auto od njih, 3. Ignorisanje, 4. Izazivanje ljubomore, 5. Hladnoća, 6. Vrućina, 7. Prisiljavanje da idu u crkvu, 8. To što moraju biti u zatvorenom, a vani je lijep i sunčani dan, 9. Ljudi koji im govore da moraju "usporiti", 10. Ako nisu u mogućnosti flertovati ili im se to zabranjuje.


Device najviše nerviraju:


1. Ljudi koji su neuredni ili neorganizovani, 2. Neuzvraćeni telefonski pozivi, 3. Kašnjenje drugih, 4. Tuđe neplaćanje poreza, računa i uopšte podmirivanje obaveza, 5. Ne vraćanje pozajmljenih stvari, 6. Gubljenje vremena na nebitne stvari, 7. Nepoznavanje gramatike, 8. Preterano psovanje, 9. Emocionalne scene u javnosti, 10. Stend ap komičare.


Vage najviše nerviraju:


1. Ljudi koji im govore da utišaju muziku, 2. Ljudi koji se pretvaraju da su bolji nego što jesu, 3. Pseći izmet u parkovima i na livadama, 4. Kradljivci, 5. Okrutnost prema životinjama, 6. Ljudi koji se ne trude oko prijateljstva, 7. Seks na jednu noć, 8. Loše frizure, 9. Zavisnost bilo koje vrste, a najviše o drogi, 10. Nekultura izražavanja.


Škorpije najviše nerviraju:


1. Ljudi koji posude olovku od njih i nikad je ne vrate, 2. Ljubavnici koji ne mogu doživeti orgazam, 3. Ako ih partner pravi ljubomornim, 4. Ako je neko bolji od njih u bilo kom zadatku, 5. Ljudi koji se igraju sa hranom, 6. Ako postanu žrtve trača, 7. Optužbe da su neverni, 8. Ljudi koji previše prate trendove, 9. Ljudi koji tvrde da su vidoviti ili imaju natprirodne moći, 10. Ljudi koji se parkiraju tako da zauzmu dva parking mesta.


Strelce najviše nerviraju:


1. Ljudi koji se previše žale, 2. Gužva bilo koje vrste, 3. Suputnici koji se razbole, 4. Kašnjenje, 5. Ljudi koji se boje da preuzmu rizik, 6. Optužbe da loše upravljaju novcem, 7. Ljudi koji očekuju da budu tačni, 8. Izgubljeni prtljag, 9. Zlostavljanje životinja, 10. Zadrti stavovi.


Jarčeve najviše nerviraju:


1. Hvalisavci bez pokrića, 2. Pozajmljivanje novca od njih, 3. Ljudi koji ne drže do svoje reči, 4. Oni bez čvrstog stava, 5. Roditelji koji ne disciplinuju svoju decu, 6. Otvorena zubna pasta, 7. Loša frizura, 8. Metrosekusalci, 9. Pasivni i lenji ljudi, 10. Optuživanje za nešto za šta nije kriv.


Vodolije najviše nerviraju:


1. Dosadni ljudi, 2. Razgovori o prošlosti, 3. Psihijatri, 4. Tračarenje i izmišljanje, 5. Ljudi koji nisu praktični, već sve znaju samo u teoriji, 6. Nedostatak odanosti, 7. Prljave ruke, 8. Primitivan način razmišljanja, 9. Prevelika očekivanja drugih od njih, 10. Ignorisanje.


Zena Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Citat
Blizance najviše nerviraju:


1. Ljudi bez smisla za humor, 2. Ako im se ne posvećuje pažnja koju zaslužuju, 3. Pokvareni satovi i budilnici koji ih nisu probudili, 4. Loše vino, 5. Neudobne cipele, naročito one u kojima ne mogu da plešu, 6. Ljudi koji jako sporo pričaju, 7. Ljudi koji sporo hodaju, 8. Pesimizam, 9. Ljudi koji zavise od nekoga ili nečega, 10. Nemogućnost korištenja tehnologije.

Crvenom ono sto je istina - koliko je to sad od deset?  Smile

1. nije kao da ga ja nesto posedujem ali svejedno true  Smile

a ovo pod 6. bi cak i moglo da ide na prvo mesto moje liste  Smile (i ne samo sporo pricaju vec im treba 100 godina dok dodju do poente price ili informacije za koju pitam rolleyes )


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Sendo 
Uglavnom tačno, mada opet, koga ne? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0a1
mob
Motorola 
1,6,8,9,10. Ovih 50 % je tačno.

...I ,da..."Tough guys don't dance".Staro zemunsko pravilo.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung S7
4. Alkoholičari, 5. Spori vozači, 6. Okrutnost prema životinjama, 7. Zabadanje u tuđe probleme, 8. Osuđivanje, 9. Okrutnost prema deci, 10. Nesavesnost prema okolini.

10. Narodna muzika.

1. Hvalisavci

2. Vuna i drugi materijali od kojih svrbi koža

7. Prisiljavanje da idu u crkvu,

3. Kašnjenje drugih, 6. Gubljenje vremena na nebitne stvari,

2. Ljudi koji se pretvaraju da su bolji nego što jesu, 5. Okrutnost prema životinjama

10. Ljudi koji se parkiraju tako da zauzmu dva parking mesta.

9. Zlostavljanje životinja, 10. Zadrti stavovi.

1. Hvalisavci bez pokrića, 10. Optuživanje za nešto za šta nije kriv.

8. Primitivan način razmišljanja,

----------------------------------------------------------------------

Ja sam se pronasao u svim znakovima.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Nokia 
nista nisu pogodili....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Meni pogodili 6. Znači čisto nagađanje. I ja bih više pogodio da lupam kao oni.
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Notorna glupost kao i sve sto se generalizuje tipa horskop po znakovima.
Tu jos potpadaju aspekti, kuce, planete i sto nekih cuda da bi se iole pozicija priblizila odredjenom karakteru.

Takodje sam se pronasla u gotovo svim znacima. Pogodjen mi je samo 1 od svih 10 a glupost da ne volim ljude koji se oblace bolje od mene ili voze bolji auto od mene su karakteristicne za nametnuti egoizam koji apsolutno ne posedujem. Tacnije, uopste ne vidim sta ljudi oblace niti me to zanima a automobile vozim i vozila sam i dobre i lose te po ulicama ne buljim u iste oko mene.

Takodje mi smeta (a pripisano je drugim znacima) kada  mamlaz zauzme  2,3 parking mesta, kada neko ima primitivan nacin razmisljanja, maltretira zivotinje, izivljava se nad decom,  ne volim monotone i neinspirativne ljude i atmosfere, ljude bez jasnog stava, spore vozace, ljudiekoji se bave tudjim zivotima, ljude koji stalno kukaju i zale se, ljudie koji nikada nemaju upaljac (a pusaci su) ili olovku, nekulturu izrazavanja, prost i oskudan recnik, pesimizam, neurednost, prljavstina, ljude koji pricaju izokola, neodgovaranje na pozive ili poruke, bacanje djubreta po ulici, primitivizam, silovanje medija sokantnim naslovima,prenemagace.
Ne nerviraju me ljudi koji kasne ili rane ali mi smetaju ljudi koji ne umeju da se dogovore i organizuju.

Ali dobro, horoskopskoj zabavi se ne gleda u zube  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Sony 
Sprdnjica, al' dobro moraju se pisati neki tekstovi, kao nešto novo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:29:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.