Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 10 stvari koje su muškarcima bitnije od izgleda  (Pročitano 21258 puta)
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 6630, valjda
Na temi deset stvari koje mushkarci vishe vole od izgleda cemo prichati o kitama cveca i falusoidnim lampama i generalno o pejzaznoj arhitekturi. chosto da znash mushlarci ne vole pricu o laku za nokte, cvecu, vazama, cipelama, o tome koje ceralije su dobre za probavu...
Kao pripadnik mushkog dela populacije , poshto jel te imam neke predstave o chemu govorim, sam izneo mishljenje da mushkarci vole oralni sex ( u narodu poznat pod imenima: pushenje/sisanje/blajvanje...).
To se pretvorilo u prichu o tome kako sam perverzan...
Ok priznajem. Perverzan sam ali za razliku od tebe meni je lepo u seksu, ja stvarno uzivam, ne glumim orgazme i znam devojke koje vole da im se svrshava po licu/zadnjici/grudima i zamisli uzivaju u seksu.
Nisam psiholog ali mislim (anea je rekla da dobro poznajem zenski rod na nekoj od tema) da si najblize seksu bila kad si krishom, dok tvoji nisu bili tu otishla na youjizz.com.
Eto naterala si me da pishem duge postove i da ukljuchim dve mozdane vijuge i za trenutak prestanem da trolujem...

leonora, preverzna si jel? sram te bilo, marsh u svoju sobu.... sad cu ja za tobom... Smile

EDIT: formatirao sam tekst  Smile
« Poslednja izmena: 26. Apr 2012, 13:22:13 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung Galaxy S4 mini
 
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Apple 5
Jel volis analni sex  Smile
Pitaj svoju mamu to.. Verovatno je od retkih koja ce podneti komunikaciju sa tobom.. Smile
Pa nije ziva  Smile Verovatno si mogla da kazes ne i nije mi jasno zasto su potrebne uvrede na jedno najnormalnije pitanje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 366
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Odmah u napred da znas da necu da se svadjam al aj ti meni reci
ako mislis na ovoj temi da postoje bolesnici ,onda me zanima razlog tvoj dolazenje na istu  Smile
Mislim svako ima pravo da pise sta hoce , zato i postoji ovaj forum.
Taman posla da zelim da se svadjam i ja, ali ne mogu da podnesem da je neko toliko napaljen ovde, pa kucka sve same prostote na temi (ovo se ne odnosi na tebe).. Sto se teme tice, ona glasi: '10 stvari koje su muskarcima bitnije od izgleda.. Na pocetku teme navedeno je koje su to stvari, ali ja stvarno ne vidim da bilo ko pominje:
- uvo koje zna da slusa
- spontanost itd. ... (sve sto je zapravo navedeno), vec se samo melje o kojekakvim perverzijama..

prrverzan sam ali za razliku od tebe meni je lepo u seksu, ja stvarno uzivam, ne glumim orgazme i znam devojke koje vole da im se svrshava po licu/zadnjici/grudima i zamisli uzivaju u seksu

Kao prvo, nije samo perverznima lepo u sexu.. Kao drugo, ovo 'za razliku od tebe' mogao si izostaviti, jer me ne znas, a i nigde nisam pisala da li uzivam ili ne uzivam u sexu.. Kao trece, ako znas takve devojke, blago tebi, srecan si covek, ali zasto mi to moramo da znamo?

naterala di me da pishem duge postove i da ukljuchim dve mozdane vijuge

I opet nista nije vredelo.. Nisi nista pametnije napisao.

P.S. Za kraj, slobodno me ignorisite.. Ja samo zalim sto ovaj svet propada i pitam se da li zaista moraju ljudi da znaju za svaciju intimu, ali dobro.. Uostalom, samo i mogu da posmatram i cudim se.. Pozdrav.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 366
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Morate li na forumu da iznosite svoja misljenja o sexu

Verovatno si mogla da kazes ne

Nisam mogla, jer, kao sto rekoh, nisam za iznosenje svoje intime na forumu.. I ti me iskuliraj slobodno. Pozdrav.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 6630, valjda
Dupli postovi... bla bla... pravilnik....

E 'vako, prvo da nisi u nekom srodstvu sa warbossom?

Prostakluk na forumu: reci nekom da je bolesnik, prostak, spominjati nechiju majku bez razloga a posle se ne izviniti zbog toga....

Nije prostakluk: reci jebanje, kurac, kita... josh je vuk karadzic ove rechi uvrstio u knjizevni jezik....

Ono shto ti promiche je to da je ovo forum mesto gde ljudi iznose svoje vidjenje stvari, chesto nisu u pravu, ali retko nekog nazivaju prostakom i spominju mu majku...
Ako nisi sposobna da branish svoj stav ili da u nedostatku argumenata revidirash svoje mishljenje savetujem ti da ne uchestvujesh u raspravama iz par razloga:
a) naicicesh na nekog ko ce ti napisati takve stvari da cesh se osecati jako ponizeno i da cesh otici uplakana na spavanje
b) dobicesh ban zbog pominjanja nechije majke

Dalje, ja imam pravo da se ne slozim sa temom i da dam svoje mishljenje... Dakle ja kao mushka osoba smatram da je mushkarcima od izgleda vaznija veshtina oralnog zadovoljavanja...

EDIT: formatirao sam tekst + mislim da ce goa biti ponosan na mene jer nema standarnih  Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 26. Apr 2012, 13:24:58 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia 
Lerr da se ti i ja ne znamo od nekud?  Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Nokia 6630, valjda
Lerr da se ti i ja ne znamo od nekud?  Smile

Nemam pojma daj sliku na pp pa cem da ti kazem  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
@AlterEgo...

Pa, poenta foruma je da se sve te inhibicije malo.. gurnu u stranu... plus se svi poznajemo, i onako... stariji smo, tako da jezik koji koristi lerr nije nikakav sok... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Nokia 6630, valjda
@AlterEgo...

Pa, poenta foruma je da se sve te inhibicije malo.. gurnu u stranu... plus se svi poznajemo, i onako... stariji smo, tako da jezik koji koristi lerr nije nikakav sok... Smiley

Ili ti u prevodu: ja kakim po forumu vec godinama pa me vishe niko ne uzima za ozbiljno?  Smile
Pa mislim anea na istom bureku rastemo, necemo da se vredjamo...  Smile
« Poslednja izmena: 26. Apr 2012, 13:25:45 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.