Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 10 stvari koje su muškarcima bitnije od izgleda  (Pročitano 21260 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 111111
Moralisanje ?

Ja ne vidim u cemu je razlika da oni koji zastupaju razne seksulane slobode mogu da sebe ne uporede sa onima koji su najmoralniji ljudi na svetu ?! Na koji nacin ?
Zamislis stap sa dva kraja..Na jednom kraju su ti koji zastupaju da zivimo kao u doba rimljana a na drugom kraju su ekstremni moralisti.U sredini je normala.
Tako da su moralisti i seksualni oslobodioci sa oba kraja izopaceni.Tj teze ekstremu.Ekstremni slucajevi.

Za mene je izopaceno i to sto je taj lik rekao da nece da zeni devojku koja mu je pusila na apsolutno isti nacin kao sto je i izopaceno da jedan drugom jebemo zene.

I koju bre vi moralnost isticete ??
Pa to kod nas ne postoji godinama...Vi samo pokusavate izvedete na videlo ono sto odavno postoji.Ljudi se jebu grupno,ima i pedera,i tranzi i incesta..i svega toga.Ti samo pokusavas da to bude slobodno u govoru.Da se ljudi toga ne libe da pricaju o tome,a inace to ljudi rade,mnogo pre tebe..vekovima.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2012, 15:47:55 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Ne, ne, sfingeri nisu bolesnici jer su u vezi i malo dele sexualna iskustva sa drugim parom jer su im potrebne novine a neće to da rade iza ledja svom partneru. Smile

Sfingeri sebe ne promovišu za razliku od pedera. Al ajd sad, pedere treba prihvatiti jer su, zaboga takvi rodjeni, ali sfingeri...e to je već bolest. Smile

Ili si slobodouman ili nisi....uf što volim ovakve rasprave kada dolaze u sukob mišljenja onih koji su do juče branili homoseksualnost Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Nokia 6630, valjda
Slazem se jakasi, pogodio si sushtinu, ja hocu da istaknem da sve to ljudi rade...
Da li neshto bolesno ili ne nije na meni da sudim...
Samo kazem da ima "moralista" koji na svaki pomen pedera, svingera, pushenja, analnog seksa i ostalih igara za odrasle skachu i kazu kako je to bolesno, kako im je muka i shta god...
Poenta je da se ljudi jebu, oni koji se opuste i rade ono shto im odgovara i shto im daje extra kick se jebu mnogo bolje, nisu da kazem isfrustrirani idiJoti koji potiskuju u sebi na primer da se loze na svrshavanje devojci po licu...

Marko, da li je bolje da se sa zenom dogovorish i zajedno odete na neko hebanje, promenite partnera, sve to na ochi onog drugog, bez lazi... Nego dodjesh kuci i saznash od komshike da ti se zena hebe sa nekim drugim... Na konto toga da citiram: "Mi kurve ne mozemo da dodjemo na red od ovih poshtenih..."
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62

Marko, da li je bolje da se sa zenom dogovorish i zajedno odete na neko hebanje, promenite partnera, sve to na ochi onog drugog, bez lazi... Nego dodjesh kuci i saznash od komshike da ti se zena hebe sa nekim drugim... Na konto toga da citiram: "Mi kurve ne mozemo da dodjemo na red od ovih poshtenih..."
Prvo je nesto sto se radi da bi se problem izbegavao i zamaskirao, drugo je vec katastrofa.

Ako podjemo sa stanovnista da si se ozenio jer su ti(izmedju ostalih stvari) i krevetne aktivnosti bile dobre i da zadovoljavate jedno drugo u tome, nema potrebe ni za jednim ni za drugim. Vidis sta ne valja u tom momentu i probas da resis problem bez toga da moras da imas dozvolu partnera da ga varas.

Slazem se ja sa tobom za tu neku otvorenost i za neko esperimentisanje izmedju samih parova, samo sto mi je svingeraj vec ekstrem sto se tice toga...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Apple 5
U svingu je osnovna stvar da ne smetas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia 
Pa svako... jbte par puta mi se desilo da mi priznaju ljudi kako ne bi zenili neku devojku zato sto im je pushila, one fore kao posle decu da mi ljubi tim ustima i ako devojka voli analni, e tu je tek ugasila automatski je kurva...


Cekaj... to je eksperimentisanje?  Smile

nije  Smile ne smem, ispashcu najveci perverznjak, evo vec me bije glas  Smile
Ali, za vecinu srba i srpkinja analni sex je vrhunac eksperimentisanja...

Analni sex je definitivno eksperimentisanje  Smile

Zavisi, nishta u zivotu ne treba siliti a posebno analni sex...

Ako devojka stavi strapon i presavije dechka to je vec eksperiment...

Sta ti je Lerr , mene odavno bije glas ,
za mnoge smo izgleda mi teski perverznjaci  Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 366
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Ljudi, zivite svoj zivot kako vam se zivi, radite sta vam je volja.. Morate li na forumu da iznosite svoja misljenja o sexu i 'eksperimentima' u njemu? Cemu to?  Smile Neki od vas vec otkrivaju koliko su zapravo bolesni.. O'ladite malo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Apple 5
Ljudi, zivite svoj zivot kako vam se zivi, radite sta vam je volja.. Morate li na forumu da iznosite svoja misljenja o sexu i 'eksperimentima' u njemu? Cemu to?  Smile Neki od vas vec otkrivaju koliko su zapravo bolesni.. O'ladite malo.
Jel volis analni sex  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 366
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Jel volis analni sex  Smile
Pitaj svoju mamu to.. Verovatno je od retkih koja ce podneti komunikaciju sa tobom.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia 
Ljudi, zivite svoj zivot kako vam se zivi, radite sta vam je volja.. Morate li na forumu da iznosite svoja misljenja o sexu i 'eksperimentima' u njemu? Cemu to?  Smile Neki od vas vec otkrivaju koliko su zapravo bolesni.. O'ladite malo.

Odmah u napred da znas da necu da se svadjam al aj ti meni reci
ako mislis na ovoj temi da postoje bolesnici ,onda me zanima razlog tvoj dolazenje na istu  Smile
Mislim svako ima pravo da pise sta hoce , zato i postoji ovaj forum.
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.