Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ZVEZDA-ROZENBORG - INCIDENTI NA MARAKANI  (Pročitano 4654 puta)
24. Nov 2003, 10:32:47
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Evo proslo je skoro od mesec dana od prvog meca u Trondhajmu ( 50 km od severnog pola ) i  recimo dobrih 0:0 ....
Pred punom Marakanom - barem bi trebalo da bude puna ( Sever je vec prodat i ako nisu jos pustene karte u slobodnu prodaju ) a i danas su redovi ispred Marakane . Delije kao i uvek najavljuju spektatkl bez obzira na poraz u nedelju od OFK Beograda 0:1 .

Zvezda prema najavi Muslina izlazi na megdan u punom sastavu sa povlascenim Disljenkovicem na golu .

Nadamo se pobedi nase ZVEZDE CRVENE

PS ja vec imam karte Smiley Smiley Smiley

(02. May 2007, 21:30:59)
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mnogo mi je bilo zao sa OFK, ali nema veze, i oni su ljudi.
Samo da dobijmo ROZ i meni je sve ok.
Bojim se samo nekog prljavog rezultata jer ja kontam da ce biti maks 2:1 za zvezdu
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
licno mislim da treba igrati od 0 - 2 gola na utakmici .... nece ni nasi ni njihovi srljati .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Samo se da biojim da ne bude X ali ne 0-0.. A sto se tice OFK BGD hvala sto cinite prvenstvo zanimljivijim Smiley Predlog za kladionicu ZV - RO
Jako tesko 1X2 Smiley Sve je moguce, mozda je dobro da igrate vise golova u II poluvremenu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Ma samo Zigic da pogodi .... prvi naravno
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
E ovako nebih nikog ovim da reklamiram al evo sta pishu NOVOSTi"NEMA KARATA!
GUŽVA, redovi, srča... Oko blagajna Stadiona Crvene zvezde veliki broj navijača želeo je da se domogne ulaznice za susret sa Rozenborgom. Prodaja je počela posle 10 časova i ubrzo je prekinuta pošto je došlo do incidenta - lupanja stakla, jer nije bilo ulaznica za "Sever".
Karte su planule, dakle svih 50.868!
Nije valjda da je Mara rasprodata? Izgleda da i mi "Agente" za trku imamo
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nema leba nego da gradimo jos jedan nivo na stadionu Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
nazalost , desilo se ono sto smo najmanje ocekivali .... sinoc na prepunoj Marakani Zvezda - Rozenborg 0:1 .
Jako sam tuzan i razocaran .... koreografija na visini zadatka


Na stadion stizem oko 17.30 , znaci sat ipo pre pocetka , oko stadiona neverovatno ludilo , alkohola i mirisa trave svuda .... pijanih , uduvanih , treznih , kombinacija ova tri navedena .... svuda oko mene . Pandura neverovatno mnogo ... spremni da biju , odmah ...
ulazim na stadio i polako nesto u stomaku se desava ... neka jeza , strah , uzbudjenje .... stadion vec skoro pun ... huk sa severa probija granice normale .... atmosfera odlicna , zezanje , pevanje ....  ali ...
ma ne mogu sad da pisem izvestaj ... jos sam rastrojen , besan , ljut , ubedacen , tuzan , RAZOCARAN .... izvestaj i slike sa utakmice slede ...
sve u svemu ZVEZDA-ROZENBORG 0:1 .... To sve govori ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
jos malo koreografije ...

Poruka Igracima

Podmladak Severa sa transparentom "NASE VREME TEK DOLAZI"

Ceo sever Crveno-beo

Koreografija sa bakljama
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Koreografije ne mogu biti bolje. Al sta sve to vredi.... Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.