Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:42:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zverstvo  (Pročitano 16303 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Ti si se izgleda dobro napusio.Kad se probudis javi se.Jedno je zelja a drugo realnost.Mislis da se moze zivjeti lijepo dok je pojedinaca (narocito iz inostranstva)koji puni love,dobrih kuca i dobrog posla velicaju koljace,jer znaju da ako ponovo bude rata,taj isti ce gledati na TV-u.
Ne sanjaj,jer mozes ponovo vidjeti masakr nevine dijece u Tuzli.Ne sanjaj,pasa moj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Legendo moja nema to veze sa napušavanjem dosta sam gledo sranje u životu hoću jebeno da živim a ne da se vraćam u prošlost. Jesil ti zadovoljan sa sadašnjim životom i jel bi htio da živiš sam bez svih ljudi oko sebe.Neću da pričam o drugima u svojoj avliji hoću da počistim i čista obraza hodam oni s "druge strane " trebaju to da urade u svojoj i svima će nam biti dobro. A u mojoj avliji gazde su čenge, šaje i pičke materine dok su djeca čiji su roditelji ginuli izvrgnuta šprdnji bogataške dječice. Ja u svom životu imam sve što mi treba i ja sam jedan "guzonjin sin" stari je bio visokopozicioniran u vladi ove zemlje i ništa mi ne fali imam stan auto posao pričam strane jezike vodam gotivne ribe ali me ubija da gledam sirotinju oko sebe koja radi šta ima se kaže da bi zaradili za hljeb i da 15 godina se vodi rasprava ko je počeo rat i ko je koga klao... Meni i tebi je jasno jer smo bili ovdje ali zašto bih trebao sa nekim da polemišem o tome svoju tugu nosim sa sobom.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@authorles
znas ono kako se kaze, kakav otac takav i sin. kao sto ja vidim, tvoj se zivot svodi na pusenje raznih biljki pa se pitam dali ti je babo bio sposoban politicar?!?!  Smile

Tvoja citava prica je suplja do bola. Tu govoris kako zalis djecu koja su siromasna pa onda govoris da trebamo da zaboravimo rat. Vidis, ta djeca su siromana bas radi rata. Ljudi koji su tu djecu doveli do tog loseg stanja su ljdui koji su krenuli rat i oni trebaju da odgovaraju za to.

Moj savijet tebi je, prestani da slusas edu majku previse.Pusti nas "siromahe" da vodimo diskusije jedni sa drugima a ti nastavi stvarati svoju mini Jugoslaviju.

Ps. Ostavi malo tu travu, cuo sam da steti mozak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
authorles  svaka cast za post  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
samo da dodam i to kako bi bilo mnogo mnog bolje da ima vise ljudi koji razmisljaju i gledaju stvari kao ti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ljudi olhladite malo ako je covjek izneo svoje misljenje ne morate odmah da ga prozivate narkomanom.
Moze neko i za vas da kaze da se uradite sa LSD-om koji ima efekat rata i pljuvanja po Srbima pa niko to nije rekao zato spustite malo loptu na zemlju to barem nije tesko.
Sto bi se reklo budimo parlamentarni
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@cg_ac
pa ovo je politicki forum. osoba kao authorles netreba ni da bude ovde ako ga nerviraju nase diskusije. mislim ako neko nezeli da cita nase bezvezne postove sto onda gubit vrijeme i dolazit ovde i pokusavati nas nagovorit na nesto drugo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Ma nije problem sto se decko napusio,njegova stvar.I ja bi volio da su stvari drukcije,da se ne bacaju bombe na Muslimane(kao prije dva-tri dana na Jahorini)koji popravljaju svoju kucu.Pasa moj otidji sad njima trojici,pa im pricaj kako je bez veze da se prica o ratu i da treba da se zivi normalno.Njima sad to objasni.
Ja jesam za normalan zivot bez mrznje,ali oni nisu(ako je suditi po vecini koji diskutuju)ne zeleci da uvrijedim one umjerene.Zasto bi mi uvijek pocinjali neka pomirenja,mi koji smo bili zrtve.U redu,jesam da mi opet pocnemo pricu o pomirenju ako ce to pomoci,ali nece.Jednostavno nas mrze,iz samo njima znanog razloga,zato su i pokusali pobiti sve na sta su nailazili.Kako da ja sad pricam o pomirenju,kad oni na silu zele da otmu dio BiH,kad oni na povratnike bacaju bombe,kad oni velicaju pokolj u Srebrenici,kad negiraju Markale i masakr u Tuzli.
Kad budu spremni priznati zlocine i kada im bude iskreno,ali iskreno zao sto se sve desilo u ratu,ja sam uvijek za to da normalno razgovaramo i da oprostim ali i da se izvinem za zlocine koje su pocinili pripadnici mog naroda.
Volio bih da mogu normalno otici u Focu ili Visegrad i tamo sjediti ljeti u basti i sa lokalnim srbima raspravljati o reprezemtaciji BiH a da me ne ubiju zato sto ne navijam za Srbiju,kao oni.Volio bih ali to je trenutno samo san.Stvarnost je nesto drugo.Nazalost.
Da li si igdje procitao post u kojem oni pozivaju na pomirenje,da li si negdje procitao da bezuslovno priznaju zlocin.Pa oni kao dokaz ne prihvataju ni izvinjenje vlade Rs-a za pocinjeni zlocin,da ne idemo dalje.
Probudi se, pasa moj,pa kad vec imas dobru lovu ,pomozi tim "obicnim"ljudima.Pomozi im da nadju posao,da nahrane dijecu.A sto se rata tice zapamti jednu stvar....Oprosti ali ne zaboravi !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vidim sad sam izgleda ja postao dežurni krivac za sranje.Pa pošto sam pravnik red je da iznesem svoju odbranu:
1.Jedino što sam i tvrdio je da ne treba da zaboravimo rat a ne suprotno kako to vidim neki navode.A da treba da se okrenemo budućnosti to da.Za sranja treba da odgovara ko ih je pravio a ne da svi budemo taoci tih idiota.

2.Izgleda da sam ja etiketiran kao stvaralac nove Jugoslavije.Nema šanse....Koliko god svi mi bili svjesni kako smo prije super živjeli realnost je drukčija.Ja svoju Bosnu volim više od svega i zato sam bio tu a ne po bijelom svijetu na tatin račun i zato ni poslije rata nisam nigdje otišao (mada bih sigurno sada u materijalnom smislu imao više, imao bih završene prestižne škole a ne Sarajevski pravni fakultet) tu sam i želim da ostanem tu u svojoj Bosni sa svojim Srbima Hrvatima Muslimanima Jevrejim Romima i ostalima.Ko misli da se trebamo ograditi svako u svoj tor taj ne zaslužuje da bude predmet mog interesovanja već zaslužuje da bude predmet detaljnih pretraga psihijatara.

3.To što sam spomenuo par puta travu okrenulo se izgleda da sam narkoman. Nejse.Ali ja takav narkoman sam napravio svojim znanjem uspješan život i spreman sam boriti se sa svim izazovima koje življenje na ovim prostorima i u ovom vremenu nosi i to ponosan dignuta čela i čistog obraza.A svi vi koji osuđujete to što ja spomenem tu jebenu travu umjesto toga treba da zasučete rukave i učite i radite a ne da palamudite i ispijate kafe po čitav dan.Najveća nesreća nas Muslimana je što smo najneobrazovaniji.Kroz istoriju se možemo pravdati tuđom hegemonijom i da su nas svi ograničavali i sprečavali u intelektualnom razvoju a sad opravdanja nema.

4.Mohaba brate, ovo ti kažem fakat najdobronamjernije, izgleda da jedini sanjar si ti jer ta priča o pojedincima koji veličaju koljače je priča u kojoj ja ti ni bilo ko drugi nemamo uticaja i sanjaš ako misliš da ja i ti i bilo ko drugi možemo tim ljudima promijeniti mišljenje.Oni su debili i to će i ostati i sve takve koje sretnem u životu mogu gledati s visine jer mi to daje za pravo moja časta i moj obraz i sve ono što sam proživio.Ti ljudi su majmuni i to će i ostati.Uvlačenje u bilo kakvu raspravu s njima je spuštanje na njihov nivo a ne znam za tebe ali ja na taj nivo ne želim da se spuštam, svi oni leševi koje sam vidio i suze koje sam isplakao i sjećanje na sve njih koje sam izgubio mi ne dozvoljavaju to.Ono što možemo promijeniti je svijet oko sebe u svojoj ekipi u svom komšiluku i kao što sam rekao u svojoj avliji.A u mojoj avliji postoje neki tamnoputi bradati idioti koji su bacili mrlju na obraz Muslimana u Bosni.Braći je trebala pomoć i skidam kapu onima koji su došli da pomognu ali da neko u moje ime odsječe nekome glavu ne dozvoljavam i to osuđujem jer sad mi svi pušimo foru zbog tih i takvih.Personifikacija Bosanskog Muslimana je za mene moj dedo stari dobri čikica koji je iako bez razreda škole imao onu ljudsku životnu mudrost i svaka mu je riječ bila duboka i topla i iz svake mu je riječi imalo se šta naučiti.Osoba koja se držala vjerskih zakona u njihovom pravom značenju i nikada ni slovo mržnje nije iz njegovih usta izašlo.Njegova vrata su bila otvorena i nikada zaključana za sve dobronamjerne, a njegova "ekipa" su bili Jakub,Jozo i Slavo i ti su ljudi plakali za njim kad je otišao na onaj svijet.Danas Bosna je puna nekih velikih muslimana (malim slovom namjerno) koji ne vade Allaha dž.š.iz usta i ruke iz tuđih džepova i pokušavaju meni nametnuti priču da se "mi Muslimani moramo držati zajedno jer pobogu svi su se urotili protiv nas" popišam se na tu priču.Ja hoću da se držim zajedno sa svim ljudima koji će cijeniti dobre stvari a kritikovati loše i koji će mi svojim uspjehom biti motiv da i ja dam ne 100% nego 150% od sebe i budem bolji u svakom smislu.Hoću da se držim s ljudima koji će se radovati samnom i tugovati samnom a ne licemjerima koji čekaju samo da te zgaze i da poslije svi kolektivno te žale kao eee šteta bio je to fin momak.Ta mikro sredina u kojoj se svaki dan krećemo i ja i ti je mjesto koje treba biti predmet nažeg zalaganja za promjene a ne ispravljanje krivih Drina i konstantna borba da mi nekome tamo preko Drine promijenimo mišljenje i uvjerimo zaboga kako smo mi u pravu a oni u krivu.To ne ide moja legendo.To je Don Kihotovska borba protiv vjetrenjača i u toj borbi gubimo svi.

5. SavoNaSavi očigledno nisi baš shvatio moju namjeru kad sam spomenuo sirotinju.Ja žalim samo svoje neprijatelje jer je meni draže da me neko mrzi nego da me žali.Ja skidam kapu ljudima koji uspiju preživjeti sa 50 eura mjesečno.Moj respekt.A to što sam rekao je značilo da ne želim se uljuljati u svoje neko zadovoljstvo jer imam (u materijalnom smislu) više nego ljudi oko mene i da me boli kurac za druge jer meni je kao dobro.Dok god ljudi oko mene nemaju i ja sam siromašan.I meni je crnjak više gledati kako "naši" ljudi iz usta kradu toj istoj sirotinji i kako od njih prave poltrone i poslušnike jer ljudi jednostavno moraju jesti.Ali me frustrira što ta ista sirotinja i široke narodne mase trpe i trpe i trpe i ne znam dokle više mogu ići umjesto da se svi dignemo i pošaljemo ove pilićare i prijeratne perače stakala na benzinskim pumpama koji sad mogu parirati i Bilu Gatesu po kešu, u tri pičke materine i počnemo živjeti od svog rada i znanja.
A te konstatacije kakav otac takav sin iako si imao negativan kontekst moram ti reći da bi bio najsretniji čovjek na svijetu da postignem pola onoga šta je moj otac uradio.Jer taj čovjek mirno spava, nema oraha u džepu i nije ničiji igrač već je iz blata svog sela zasukao rukave i završio fakultet i između ostaloga bio proglašen za jednog  od tri najbolja menadžera 1989. godine u bivšoj Jugi, pomogao svima kojima je mogao (i najčešće je od tih ljudi dobio nož u leđa) ali je ostao plivač i borac.I umjesto da je to svoje znanje kapitalizirao u vidu nekih vila, bazena i pički materina sad ima visok pritisak, bolesno srce ali osmijeh na licu i svoj obraz.I dva sina koja su se školovali (sami a ne tatinim vezama i vezicama) koji pričaju po 2 svjetska jezika i koja su oboica bili reprezentativci Bosne i Hercegovine (brat je bio i juniorski reprezentativac  Jugoslavije) u rukometu, postali ljudi i sve to OVDJE a ne po bijelom svijetu.Dakle kad se zasuču rukavi može se sve ali mi smo uljuljani u tu usranu svakodnevnicu i rasprave ovog tipa godinama.Rat je završen prije 10 jebenih godina a mi se i danas bavimo sranjem umjesto da se bavimo sami sobom.I apsolutno se slažem s tobom da ljudi koji su doveli do ovoga treba i da odgovaraju za to ali treba da odgovaraju nama, meni i tebi i svima koji trpe za to, treba da ih mi svojim razmišljanjima i djelovanjem potopimo da nikad više ne isplivaju na površinu. Mi treba da preuzmemo stvari u svoje ruke.

6. i na kraju pošto sam o svojoj avliji dovoljno rekao moram se osvrnuti i na neke komentare od strane ljudi iz Srbije.Sve ovo što sam rekao za svoju avliju važi za vašu.Pa zar vama nije bezveze da živite u Srbiji kakvoj živite i da kako to jedan amer na nbc-u reče da ovdje se nije radilo o raspadu Jugoslavije nego o bježanju od Srbije.Ode Crna Gora na putu je i Kosovo a vi i dalje ulazite u priče jesul Muslimani poturice ili Srbi koji su prešli na Islam.I i dalje su vam važni neki predci i istorije i konstantno ste taoci takvog razmišljanja.A pitam ja vas znali iko od vas ime svog predka od prije 200 godina.Normalno da ne zna ali ste spremni za njih ginuti.A to što vam danas djeca žive usrano to izgleda nije ni bitno.Ta fama oko kolektivizacije i priče tipa Srbi su zločinci je sranje i evo jedan vam Musliman kaže da ne misli tako.Ne mrzim vas kao narod jer toliko imam prijatelja Srba po čitavom svijetu ali mrzim iz dna duše egzekutore i divljake koji su popeli se na brdo i 5 godina rakijali i klali i ubijali.A ubijali su u ime Srpstva i u ime nekih nazovi Srpskih interesa i oni su ti koji su vas doveli do toga da sav normalan svijet vas Srbe gleda kao najveće zločince poslije nacista.I umjesto da vi ljudi koji normalno razmišljate među Srpskim narodom počiste ta govna sa scene koja su vas unazadila 50 godina kod vas je trend rasta simpatizera radikala.O tome treba da razmišljate.Jer ko god se slaže da treba ubiti, zaklati, silovati i zapaliti taj je mentol i tu je tačka.Bio on Savo Muhamed il ne znam ko.Imate ludilo zemlju imate gotivan glavni grad imate jebeno mangupski sport imate strašan lobi u svijetu i umjesto da to iskoristite da nabijete kompleks uspješnosti svima u svom susjedstvu vi veličate klanje u Srebrnici kao veliku pobjedu Srpskog naroda.Vi normalni treba da se stidite tih koji tako pronose ime Srbije po svijetu.Za žločine trebaju odgovarati oni koji su ih planirali naredili i izvršili a ne čitav vaš narod.Ali vi ste ti koji trebaju bagru otjerati s položaja i dovesti nove ljude koji Srbiju žele izgraditi u najboljem svijetlu.Ali vi takve jednostavno ubijete (naravno mislim na Đinđića pokojnog). I letargija koja je zahvatila Srbiju je ista ona koja je zahvatila Bosnu gdje su govna isplivala na površinu i jebu normalan svijet a niko nema muda da pusti vodu.
Ispoljavanje nacionalizma tipa "nož žica Srebrenica" je slika koja je otišla u svijet o današnjoj Srbiji i normalno da vas prezire planeta zbog toga jer svako normalan o zložinima i ubistvima misli loše ali to je vaša greška.Ispoljite svoj nacionalizam tako što ćete u finalu Svjetskog prvenstva pobijediti Brazil i nabit kompleks čitavom svijetu kako se u nekoj tamo Srbiji na balkanu igra najbolji fudbal na svijetu.I tako ćete zaslužiti respekt.Zar nije jasno i vama u kojim govnima smo svi.Hljeb je 0.5 eura i za Srbe i Hrvate i Muslimane a plata smiješno i usrano mala za sve.To je polje interesovanja za sve.Svi mi imamo iskrivljenu sliku o dešavanjima u zadnjih petnaest godina i boliće suočavanje sa njom, svima nama je servirano ono što smo trebali da čujemo a ne prava istina ali dvjesto hiljada mrtvih i milion protjeranih je rezultat nečijeg bolesnog uma.Ali psihologija nas normalnih ljudi svih nacija treba da bude da svaki Srbin kaže npr. Srebrenica, klanje ubijanje to je najveća sramota na obrazu svakog Srbina i ti koji su to radili nisu to radili u moje ime i ja bih prvi bio najsretniji da ih gledam kako pate za stvari koje su uradili i da se poklone nevinim koji su izgubili živote kao izraz pijateta i poštovanja ali isto tako među Muslimanima postoji jedna tamna strana jedna mrlja na časnoj i veličanstvenoj odbrani Bosne i ja evo ako to išta znači klanjam se u znak najdubljeg poštovanja  svakoj majci Sprskoj kojoj su bradati majmuni iz kojekakvih šupkova svijeta u moje ime i u ime odbrane moje Bosne nekoga zaklali, silovali i još se time ponosili.I djelim njenu tugu i suze jer znam kako je izgubiti najbliže.Ali te stvari moraju doći iznutra svakog od nas.Onima koji još u glavi imaju neke filmove o nastavku takvih sranja kažem da je dobra i meni najdraža Bosnica tu i biće tu htjeli to oni ili ne ponosna i lijepa i tako treba svi da volimo svoje a ne tuđe.I razumijem ljude koje kljukaju 50 godina nekim sranjima ali izgleda da su najradikalniji elementi među svima nama mladi ljudi.Jer kako će otac koji ima platu 200-300 eura svom sinu objasniti da treba da uči radi i daje najbolje od sebe kako bi postigao nešto u životu a mali vidi da najjača auta najbolje ribe i najviše keša imaju krimosi bez razreda osnovne škole a ne njihov pošteni obrazovani otac.I tako nam rastu generacije debila i još se mi pitamo što nas je ovo sve zadesilo.
Poštujte druge počistite govna koja vas guše i dajte najbolje od sebe i imaćete Srbiju kakvu ste zaslužili a ne tamni vilajet Evrope.Sviđalo se to kome ili ne valja nama živjeti jedni pored drugih i valjda je cilj svakom iole normalnom čovjeku da stremi da živimo u što boljim odnosima a ne da se koljemo i ubijamo.

I na kraju bez demagogije i šuplje priče kako to neki rekoše svima nam valja zasukat rukave i raditi sve da budemo bolji LJUDI a ne bolji Muslimani Srbi Hrvati i ne znam šta još.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
E sad se slazem sa tobom.Nisam ja nikakav fundamentalista niti terorista.Ali dosta mi je price da mi pruzimo ruku pomirenja ada oni u isto vrijeme velicaju i pravdaju masovne egzekucije i pro tom obecavaju nove Srebrenice i zavrsetak zapocetog posla.Kada se takva klima promijeni kod komsija ja sam spreman na sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:42:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.