Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:29:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zverstvo  (Pročitano 907 puta)
25. Sep 2006, 14:21:42
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
ZVERSTVO

Ubica, koji je uhapšen, ali čije ime policija nije saopštila, Adamu Saviću (65) iz sela Merovac kod Prokuplja SMRSKAO GLAVU I POLOMIO RUKE I NOGE

Mesto tragedije...
PROKUPLjE - Adama Savića (65) iz sela Merovac u prokupačkoj opštini pronašla je snaja Miroslava Savić izmasakriranog kraj puta. Jedan deo glave bio je smrskan, kao i obe ruke i noge. Prema prvim nezvaničnim podacima, policija je već uhapsila osumnjičenog za ubistvo, ali nije obavestila javnost ko je on. Kada su došli kod osumnjičenog u kuću, kako saznajemo, bio je sav krvav i pitao je policiju "da li je živ". Nezvanično saznajemo da je ubica višestruki povratnik u činjenju krivičnih dela i da se skoro vratio sa izdržavanja zatvorske kazne. Živi u obližnjem selu Prekopuce.
Svirepo ubistvo nesrećnog Savića, kakvog, prema priči meštana, nikada nije bilo u ovom kraju, desilo se u subotu u ranim večernjim satima. Prva je Adama pronašla njegova snaja Miroslava, kada je posle dva sata krenula za njim, jer nisu znali gde je. Prema njenom svedočenju, ubica je romske nacionalnosti.
- Taj Rom susreo je našeg Adama ispred kuće i zamolio ga da krene traktorom s njim u obližnji potok, gde se navodno zaglavio kolima i izvuče ga. Kao i uvek, Adam je krenuo da pomogne. Pošto ga nije bilo otprilike dva sata, krenula sam da ga tražim sa njegovom suprugom Slobodankom i još jednim rođakom. Našli smo ga kraj puta nedaleko od traktora u travi. Bio je sav krvav. Mislila sam da je još živ, pa sam ga pokrila prslukom - ispričala je na mestu nesreće Miroslava, koja ne može da se sabere.
Ona je dodala da su delovi glave bili rasuti po zemlji oko leša.
- Htela sam da ga pomerim, ali me je rođak koji je išao iza mene zaustavio i rekao da pozovemo policiju - dodala je Miroslava.
Nedaleko od Savića bila je i šipka filtera za vazduh na traktoru, kojom je, pretpostavlja se, i izvršen zločin. Traktor je bio nasred puta.
- Ovo je pravo zverstvo i da sam ja policajac, doveo bih osumnjičenog da vidi šta je uradio - kaže jedan od komšija kog smo zatekli u dvorištu pokojnog Savića. On napominje da je preminuli petnaest godina radio na raketnoj rampi i da do sada nikada nije bio u konfliktu sa komšijama. - Ne znam šta je nateralo ubicu na ovaj svirep zločin i čime je mogao da bude izazvan na to - dodao je komšija želeći da ostane anoniman.
(B. R.)

Čudno se ponašao

- Isti Rom je pre nego što je sreo Adama zaustavio mene na mostu i tražio mi cigaretu. Nisam imao, ali sam primetio da se čudno ponaša, čak je i krenuo nekoliko koraka za mnom - kaže Branko Momčilović (78) iz Merovca.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:29:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.