Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:23:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zukorlić: Autonomija Sandžaka izvesna  (Pročitano 40281 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 2610
Ahmete pitaj ostrascenog muftiju o ovom iyvestaju sta ce reci'sjebase Srbi i Hag, uhvatise ih po 1612‚53285266716768315677t827 put u laži :


"DEMOGRAF IZ RS RAZOBLIČIO IZVEŠTAJ O ETNIČKOM ČIŠĆENJU
Pašalić srušio laži Eve Tabu
Proterano 830.000 Srba ... Haški tribunal kao validan dokaz prihvatio Pašalićevu ekspertizu da je iz 109 opština na početku rata u Bosni domove napustilo dva miliona ljudi, od čega čak 830.000 Srba"


Evo linka celog clanka da se uverite da ne lažem :
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/republika_srpska/story/161649/Pa%C5%A1ali%C4%87+sru%C5%A1io+la%C5%BEi+Eve+Tabu.html
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
evo zgadije na B92 sada
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 2610
INTERVJU... MUHAMED FILIPOVIĆ

Alija je upropastio Bošnjake!

Kobna greška - Alija Izetbegović i bošnjačko rukovodstvo sa početka devedesetih godine napravili su katastrofalnu grešku odlukom o odvajanju od Jugoslavije, u kojoj su bili rešeni nacionalni problemi Srba, Hrvata i Bošnjaka


Muhamed Filipović, jedan od najpoznatijih bošnjačkih intelektualaca i član Akademije nauka BiH, kaže da je veliki pesimista i da na veruje u bilo kakav dogovor između Srba, Bošnjaka i Hrvata o budućnosti BiH!
Filipović ističe da je ogroman doprinos besperspektivnosti zemlje dalo bošnjačko političko rukovodstvo iz devedesetih godina prošlog veka na čelu sa Alijom Izetbegovićem. On smatra da su Izetbegović i saradnici napravili katastrofalnu grešku odlukom da BiH odvoje od Jugoslavije, koja je, prema njegovim rečima, predstavljala državu u kojoj su bili rešeni nacionalni problemi i Srba i Bošnjaka i Hrvata.
Dodik je snalažljiv kao i svi Lijevčani!

Kakvo je vaše mišljenje o predsedniku RS Miloradu Dodiku?
- Pa, Dodik se prilično dobro snalazi u ovim domaćim političkim zavrzlamama. Uostalom, snalažljiv je kao i svi Lijevčani. Ti naši Lijevčani su zaista oprani u sto voda! Iz mog ličnog iskustva, reč je o poslovnim ljudima s kojima se može dogovarati.
- Izetbegoviću sam bezbroj puta govorio da njegova politika ne vodi ničem dobrom. Kad je pod uticajem zapadnih sila pristajao da vuče poteze koji su naneli veliku katastrofu Bošnjacima, stalno sam ga pitao zašto to radi? Odgovor nisam dobio - kaže Filipović.
Izgleda da BiH još nije rešila pitanja koja su se postavljala i pre 20 godina?
- Upravo tako. Stalno se vrtimo ukrug. Pesimista sam i ne verujem da će doći do bilo kakvog dogovora o budućnosti ove zemlje. Ovi na vlasti jedino mogu da se dogovore kako da podele funkcije i nastave da lagodno žive od naših para.
Kako izaći iz začaranog kruga?
- Dogovor je uvek najbolje rešenje. Kad je Izetbegović odlučio da BiH izdvoji iz Jugoslavije, ja sam bio jedan od najvećih protivnika te ideje. Još 1991. sam zajedno sa Adilom Zulfikarpašićem pokrenuo inicijativu o postizanju dogovora sa Srbima kako bi se izbegao rat. Zalagao sam se za direktan sporazum između Srba i Bošnjaka i tim povodom sam išao u Beograd. Nikad nisam smatrao da je za Bošnjake dobro rešenje da odu iz Jugoslavije.
Ipak su otišli!
- Tako je bilo. Alija je valjda smatrao da nikog ne treba da pita za mišljenje. Milion puta sam ga opominjao da nije dobro to što radi, da nije u redu da o sudbonosnim pitanjima donosi odluke, a da pri tom nikog ne konsultuje. Govorio sam mu da ovo nije samo njegova država i da on nije nikakav sultan. Ali džaba.
Da li postoji rešenje za krizu koja trenutno potresa BiH?
- Lideri tri konstitutivna naroda treba da sednu i dogovore se kako bi svi bili zadovoljni. Nema mesta za rešenja koja će smetati bilo kojem narodu. Za to je potrebno i pameti i dobre volje. Toga, nažalost, ovde nema.
Da li će se Bosna raspasti, postati još labavija ili će se pretvoriti u unitarnu državu?
- Ne treba ići unapred s tim stvarima. Domaći političari pre svega moraju da postignu dogovor o okviru zajedničkih interesa o kojima vredi razgovarati.
Šta bi trebalo da predstavlja taj okvir?
- Srbi treba da vode računa o svom položaju i pravima u BiH da ne bi doživeli ono što su doživeli 1941. Nemam nikakvih problema da jasno kažem da početkom devedesetih u BiH nije uvažena njihova politička volja. Osim toga, Dejtonski sporazum za BiH ništa nije rešio! Naprotiv, samo je zakomplikovao stvari.
Na šta konkretno mislite?
SDP je roba za kratkoročnu upotrebu

Oštar ste kritičar SDP-a BiH i šefa te stranke Zlatka Lagumdžije. Zašto?
- Nisam pristalica socijaldemokratije koja jednom konstitutivnom narodu oduzima pravo da legitimno izrazi svoju volju kao što je to Lagumdžija učinio Hrvatima u BiH. Komšića su ponovo postavili za hrvatskog člana predsedništva iako su veoma dobro znali da će za njega glasati jedino Bošnjaci!
Da se SDP-ovci ne naljute na vas jer oni tvrde da su multietnička stranka?
- Ma normalno je da su bošnjačka stranka, a priče o multietničnosti mogu da prodaju onima koji ih ne znaju! SDP je stranka za kratkoročnu upotrebu. Kad oni veliki, koji nešto zaista treba da odlučuju, to još uvek ne žele da učine, tad puste da njihove poslove obave takozvane socijaldemokrate.
- Ovi zapadnjački lopovi takve stvari uvek uređuju na način da u svakoj prilici mogu da se umešaju kao navodni spasitelji! Svako rešenje koje su Amerikanci nametnuli širom sveta ubrzo se pokazalo kao nedovoljno, što opet zahteva njihovu stalnu „pomoć". A njihova pomoć je, kao što svi znamo, da te bog sačuva!
Zašto onda sve zemlje regiona žele u EU?
- Nisam pristalica srljanja u EU. Iskreno, ne vidim nikakvog smisla u mantrama koje naši političari stalno ponavljaju o evroatlantskim integracijama. Oni ne znaju ni kuda idu, ni šta hoće, ni zašto to hoće! Oni te mantre ponavljaju zato što su ih čuli od svojih stranih učitelja. O kakvim integracijama pričaju oni koji su dozvolili da se razbije zemlja u kojoj su svi južnoslovenski narodi živeli skoro 100 godina bez nekih većih problema, izuzev u vremenima kad su na vlast dolazili ekstremisti. Njima nije odgovaralo da živimo u istoj državi sa Srbima, s kojima živimo već 1.000 godina, a sad im odgovara da živimo u nekoj velikoj zajednici s Dancima, Norvežanima ili Holanđanima?!

PRESS
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 455
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.20663
ih senilni akademik brabonja po obicaju,neko ga debelo placa za to!ja mislim rezim iz beograda!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
ih senilni akademik brabonja po obicaju,neko ga debelo placa za to!ja mislim rezim iz beograda!

е видиш...тај сенилни академик брабоња исто као што брабоњају кандићке,бисерко и остала жгадија...ми плаћамо вашег академика а ови ваши из власти плаћају ове распале калаштуре Smile
« Poslednja izmena: 23. Maj 2011, 12:39:06 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 2610
ih senilni akademik brabonja po obicaju,neko ga debelo placa za to!ja mislim rezim iz beograda!

Stvarno si kreten-MORAm daq ti kazem.
Pogledaj deo citata :

 Nisam pristalica srljanja u EU. Iskreno, ne vidim nikakvog smisla u mantrama koje naši političari stalno ponavljaju o evroatlantskim integracijama. Oni ne znaju ni kuda idu, ni šta hoće, ni zašto to hoće! Oni te mantre ponavljaju zato što su ih čuli od svojih stranih učitelja. O kakvim integracijama pričaju oni koji su dozvolili da se razbije zemlja u kojoj su svi južnoslovenski narodi živeli skoro 100 godina bez nekih većih problema, izuzev u vremenima kad su na vlast dolazili ekstremisti. Njima nije odgovaralo da živimo u istoj državi sa Srbima, s kojima živimo već 1.000 godina, a sad im odgovara da živimo u nekoj velikoj zajednici s Dancima, Norvežanima ili Holanđanima?!
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
ih senilni akademik brabonja po obicaju,neko ga debelo placa za to!ja mislim rezim iz beograda!

е видиш...тај сенилни академик брабоња исто као што брабоњају кандићке,бисерко и остала жгадија...ми плаћамо вашег академика а ови ваши из власти плаћају ове распале калаштуре Smile

Nisam upucen u opus rada doticnog lika ali ako je ova izjava reper njegovog ponasanja onda je svetlosnim godinama normalniji od nasih kurvi koje samo pljuju po Srbima.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Nisam upucen u opus rada doticnog lika ali ako je ova izjava reper njegovog ponasanja onda je svetlosnim godinama normalniji od nasih kurvi koje samo pljuju po Srbima.

управо тако ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 88
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ma strane sile i jesu srusile Jugoslaviju... To je opste poznato...

Ali ne verujem da je Jugoslavija i mogla opstati, zbog ozbiljne nacionalne podeljenosti izmedju Srba i Hrvata, a i Slovenci i Makedonci su takodje drugi narod... S' druge strane, Srbi i tzv. Bosnjaci (i tzv. Crnogorci) su isti narod, dele istu istoriju, i suludo je praviti takve podele, i izmisljati nacije samo na osnovu vere...
Al sada je kasno za sve...

A ovaj covek je samo rekao istinu, i porediti ga sa onim gadurama, je bezobrazluk...
« Poslednja izmena: 23. Maj 2011, 14:10:52 od NickSRB »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Muhamed Filipović je bio i ostao veoma mudar, dosledan i nikad iskompleksiran. Izraziti musliman koji je muslimanima želeo najbolje i znao da je to najbolje bila Jugoslavija, čak skraćena Jugoslavija i više nego ona pod komandom hrvata i Slovenaca. Apsolutno dobro je video šta će biti sa biološki inferiornim muslimanima slovenima u slučaju rata protiv dva veća okolna naroda, ali on je Filipović, nije iskompleksirani luzer s kompleksom bečkog molera kome je čukundeda bio beg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:23:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.