Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:49:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žrtve silovanja  (Pročitano 24741 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
vidim da ovde samo muškarci komentarišu, i to uglavnom nesuvislo.
zašto niko ne može ni da pokuša da zamisli da se nađe u takvoj situaciji?

i posle se bune kad im kažu da su sirovi i bezosećajni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
nije stvar sta ces ti da uradis sa silovateljem(mada se u tome slazem sa vama) nego kako ce osoba koja je prezivela silovanje da se vrati u normalan zivot Smile
ja sam i napisao da je najbolji lek za silovanu osobu da se sama svojeruchno  Smile osveti silovatelju ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
У Финској, рецимо (друг ми је причао, а живео је тамо), жене се често готово обезнане од алкохола, спавају са ким стигну, па после пријаве силовање.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Z 240
У Финској, рецимо (друг ми је причао, а живео је тамо), жене се често готово обезнане од алкохола, спавају са ким стигну, па после пријаве силовање.


Neznam kako je u Finskoj, ali kad pogledam kako se oblače i ponašaju današnje tinejdžerke, nije ni čudo što ima toliko sexualnog zlostavljanja. Naravno, ima i drugih slučajeva, ali u poslednje vreme sam čula milion i jednu priču tipa "joj, izašli smo u grad, malo sam popila i on me je iskoristio". E pa sestro, produži suknju i skrati piće.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
pa ti sto iskoriste situaciju su debili lepo sacekas sutradan kazes joj ja tebe nisam hteo da iskoristim ......
i onda dobijes kad god oces  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Z 240
pa ti sto iskoriste situaciju su debili lepo sacekas sutradan kazes joj ja tebe nisam hteo da iskoristim ......
i onda dobijes kad god oces  Smile
stupidity
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
У Финској, рецимо (друг ми је причао, а живео је тамо), жене се често готово обезнане од алкохола, спавају са ким стигну, па после пријаве силовање.



u skandinaviji je po zakonu zabranjen sex sa osobom koja ne moze da da svoj pristanak (bio je i onaj sluchaj "silovanja" mushkarca Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Зашто би се превенција силовања спроводила на тај начин да се женама у ствари, ограничава слобода понашања. Значи, мушкарац може да се напије, жена то себи не сме да дозволи, јер може да буде искориштена?!
Жена не сме сама ноћу да иде улицом, кад чека градски превоз мора да стоји леђима уз зид, мора да пази своје пиће, да јој неко не би нешто сипао у њега, треба да се облачи непривлачно, не би ли на тај начин осујетила жељу потенцијалног силоватеља. Да ли то значи да жене треба да добровољно саме себе сместе у неку врсту затвора, како би сачувале голи живот?
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Зашто би се превенција силовања спроводила на тај начин да се женама у ствари, ограничава слобода понашања. Значи, мушкарац може да се напије, жена то себи не сме да дозволи, јер може да буде искориштена?!
Жена не сме сама ноћу да иде улицом, кад чека градски превоз мора да стоји леђима уз зид, мора да пази своје пиће, да јој неко не би нешто сипао у њега, треба да се облачи непривлачно, не би ли на тај начин осујетила жељу потенцијалног силоватеља. Да ли то значи да жене треба да добровољно саме себе сместе у неку врсту затвора, како би сачувале голи живот?


zashto ja ne bi imao pravo da se kupam u reci punoj pirana ,bez straha da ce one da me izedu ?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
To su opasnosti svakodnevnog zivota , treba ih svakako biti svestan ... no ne treba biti paranoik a ne treba biti ni previse nemaran ...

Liv je s jedne strane u pravu , ali realnost je daleko od idealnog i cesto nije fer ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:49:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.