Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zrenjanin: Muz zadavio zenu jastukom  (Pročitano 14885 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Ja se glupiram? Smiley



Pa kakav ti je ono komentar? Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
Izvini molim te Teoachenko, ali jeste ...A znas zasto jeste ? Zbog tvog komentara od juce da je zena kriva. I to ne samo tvog...nego od mnogih sa foruma i van njega koji isto razmisljaju. Niko ne vidi podatak da je zenamaltretirana godinama, niko ne vidi komentare da nemaju gde da se vrate , da ih roditelji ne primaju nazad....Samo se vidi krajnji "rezultat". Osetljiva sam na ta pitanja jako.....zena je tucena i maltretirana i to mora da stane!
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Izvini molim te Teoachenko, ali jeste ...A znas zasto jeste ? Zbog tvog komentara od juce da je zena kriva. I to ne samo tvog...nego od mnogih sa foruma i van njega koji isto razmisljaju. Niko ne vidi podatak da je zenamaltretirana godinama, niko ne vidi komentare da nemaju gde da se vrate , da ih roditelji ne primaju nazad....Samo se vidi krajnji "rezultat". Osetljiva sam na ta pitanja jako.....zena je tucena i maltretirana i to mora da stane!

Tako što će pokušati da zakolje čoveka? Pa ne radi se to tako Smile a kad već kažeš da "niko nije pročitao"... isto tako ta žena sa svojim krvavim mužićem ima istoriju nasilja Smile
« Poslednja izmena: 20. Jun 2011, 12:43:27 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46928
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Citat
- Goran je teške naravi, sklon kocki i često je zlostavljao Snežanu, o čemu su bili obavešteni i policija i Centar za socijalni rad. Ona se borila za život, bila je ugledan radnik i sposobna žena - izjavila je juče Snežanina sestra Ljilja Bosić iz Novog Sada, koju smo zatekli u stanu u kom se desilo ubistvo.

Jebo mamu svoju gadnu .....

A jel je neko tjerao da bude sa takvim tipom?

Naravno da nije kriva za ubistvo... Ali je unistila svoj zivot tom budalom.

Mislim sve djevojke koje vidim se kace za nekakve nasilne gorile, koji ce te napasti ako ih bez razloga pogledas. A nece da se zabavljaju sa "obicnim" momcima, jel su jelte dosadni.  

Zena nije ni za sta kriva. Muskarc treba da bude najstroznije kaznjen. Ali mi smo u vremenu slobodnog izbora i svako ce da nosi svoj krst u skladu sa izborima koje pravi.
« Poslednja izmena: 20. Jun 2011, 12:47:17 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Tacnije, sandra... ova je jedna od retkih koja je napravila odluku, skupila pare, kupila kuci i odlucila da sebi i deci pruzi zivot bez nasilja...

Umesto normalnog zivota, dobila je mesto 2m pod zemljom...

I da... ona ce na kraju biti kriva, jer nije ranije otisla... a zivo me zanima ko moze tako lako da ode od roditelja, a kamo li kada imas jedno ili dvoje dece i malu platu...

Moze se otici, ali za to je potrebno jako puno zivaca, jer nam je drzava govnjiva, jer slucajevi traju godinama, jer tom zabranom prilaska moze dupe da obrise, jer policija NECE da reaguje u slucajevima porodicnog nasilja, jer okolina cuti, jer Centar za socijalni rad sleze ramenima i govori - Ako ona sama nece, mi tu nista ne mozemo, jer se zene koje rade u Sigurnim kucama nazivaju razaracicama domova i dokonim babama, jer...

I tragicno je to sto je mogla da prekine taj krug, ali joj ovo ljubomorno pseto to nije dozvolilo...







IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
Nego? Uostalom njoje pukao film\pomracenje svesti....to nije normalna situacija,gde se razmislja :kako? To je momentalno pomracenje uma sa porukom:"Ubi ga"....Nema tu hoces, neces,mogu,ne mogu, kako,zasto...Samo je u glavi momenat da zelis da nasilnika lisis zivota.Znam to jer mi je tetka pricala. Da je ona mogla dazakolje svoga muza. Da je zgrabila noz i da se nije probudio zaklala bi ga. Tukao je 30 godina. Tukao je kao vola . Jer je imao ljubavnicu, jer je pio, jer je ona bila lepa...za sve je tukao. Kad je dosla caletu mom a svome bratu na Bozic sa plavim okom.....veruj mi, moglo je svasta da bude.
Od tada je batica spavao sa jednim otvorenim okom Smile
I nikad je vise nije pipnuo....ni dan danas.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung Galaxy S III
Izvini molim te Teoachenko, ali jeste ...A znas zasto jeste ? Zbog tvog komentara od juce da je zena kriva. I to ne samo tvog...nego od mnogih sa foruma i van njega koji isto razmisljaju. Niko ne vidi podatak da je zenamaltretirana godinama, niko ne vidi komentare da nemaju gde da se vrate , da ih roditelji ne primaju nazad....Samo se vidi krajnji "rezultat". Osetljiva sam na ta pitanja jako.....zena je tucena i maltretirana i to mora da stane!

A greotica, suzica....

nece je roditelji, odrekla je se rodbina...

nema dobrih prijatelja...

zakon je ne voli...

drzava prezire....

velikomucenica ima samo tog muza tiranina sto je bicuje svaku noc pred spavanje... dok ona udarce broji naglas...

i tako sve dok tiraninu ne dosadi ta  igra, pa proba sa jastukom da je davi...

IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
Kada bi ljudi malo dublje zagrebali i imali dovoljno mudrosti i životnog iskustva, znali bi koliko je teško otići..pogotovo od nasilnika.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Citat
Mislim sve djevojke koje vidim se kace za nekakve nasilne gorile, koji ce te napasti ako ih bez razloga pogledas. A nece da se zabavljaju sa "obicnim" momcima, jel su jelte dosadni.  

Istina. Ne sve ali dosta njih... a to su bolesne odluke.

Okej Sandra, žena koja je izbola čoveka nije uopšte kriva, štaviše, jadnicu je obuzeo demon Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
Citat
Istina. Ne sve ali dosta njih... a to su bolesne odluke.
Ne pada ti na pamet da do promene u karakteru i ponašanju može doći i u toku braka, kada već imate zajedničku decu, imovinu, kada možda više nemaš posao i bilo kakvu samostalnost, pa se nadaš da će se nešto promeniti. Moliš, vapiš, tražiš pomoć, a pomoći niotkuda.Dok ne bude kasno.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.