Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:37:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Znakovi pored kreveta  (Pročitano 1748 puta)
01. Okt 2008, 09:44:50
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Znakovi pored kreveta

Stvarno ne znam zašto sam pomislio baš na tebe čitajući jutros novine (dal’ zbog tvoje lifestyle kolumne ili zbog toga što si napisala na FB "Pazi šta želiš, moglo bi da ti se ostvari!"), ali evo da ti prekucam jedan deo.

Naslov je glasio "Znakovi pored kreveta"

- Brak je burma oko vrata
- Nedostatak bračne ljubavi nadoknađuju porodičnim obavezama
- Znam muškarca koji je otišao po cigarete i još se nije vratio
- Razvode se i na Bračnom ostrvu!
- Brak je lisica: da li od mekog ili čvrstog materijala?!
- Birajte životnog saputnika ili životnog sapatnika!
- Kad brak postane navika, eto nam ljubavnika
- Polovi su daleko
- Brak nije lak. Za nokte.
- Znam muškarce koji su posle ženinog lajanja postali - lutalice!


“Podsvest je čudo!”

Nisam ni morala da ga pitam šta mu preokupira misli ovih dana.

Kada god bih bila u situacijama psihološkog disbalansa (da ne kažem ne/ravnoteže), pokupovala bih sve časopise koji imaju nedeljni ili mesečni hosroskop. Iako ne verujem u “proricanje sudbine” na ovaj način, veselila sam se kada god bi pisalo da ću baš sutra sresti ljubav svog života ili da će mi finansijski konto skočiti ili da ću baš sledećeg meseca ulagati u nekretnine. Iako znam da je sutra na primer nedelja i da nema šanse da bilo koga sretnem, iako znam da nije bilo vreme plate i iako znam da sigurno sledeći mesec neću ništa kupovati, uvek sam u pozitivnijem raspoloženju sklapala te novine nego što sam ih otvarala.

Tada, u takvim fazama, skoro uvek rešavam testove tipa "Kakvi ste vi i vaš partner?!" "Koji vam tip najviše odgovara?!" "U čemu se slažete, a u čemu ne?!", a preskačem prvih nekoliko strana dnevnih novina, jer me taj sadržaj ne dotiče...

Sigurna sam da ste se često nalazili u situacijama kada bi vam baš prijale knjige poput de Melovih izdanja "Put ljubavi" ili "Buđenje". Ja sam na primer nedavno kupila knjigu “Pametne žene, pogrešni izbori”, progutala sam je u jednom danu i baš mi je legla... Ali zašto sam istu kupila baš tada, shvatila sam tek kada sam je pročitala...

Vrsta knjige ili časopisa koju imate na stoliću pored kreveta kada se probudite uglavnom je merilo onoga što vas preokupira: da li je to ljubavni roman ili da li ste još uvek ludi za "Zagorovim avanturama", da li vam Jovo Toševski diktira emotivnu politiku ili istu pronalazite u "Playboy"-u...

E baš ti znakovi pored kreveta govore o onome šta vas muči, da li ste željni avanture ili samo tražite emotivnu podršku, u kojim ste dilemama, šta pokušavate da rešite, šta vam podsvest diktira...

Zato, Kris, pazi ša čitaš, moglo bi da ti se dogodi!


P.S. A evo šta sam ja pročitala nedavno…

Šta klinci misle o braku...

KAD SE ODLUČUJE KAD TREBA STUPITI U BRAK?

* Prvo moraš da nađeš nekoga ko voli iste stvari kao i ti. Ako na primer ti voliš fudbal onda i njoj mora da se sviđa to da ti voliš fudbal i onda da ti donosi čips i pivo. (Marko, 10 godina)

* Ti u stvari ne odlučuješ sam kad treba da stupiš u brak. Bog to odlučuje odavno unapred i ti onda na kraju vidiš šta ti se dogodilo. (Jovana, 10 godina)


KOJE SU PRAVE GODINE ZA BRAK?

* Najbolje godine su 23 jer onda poznaješ svog muža najmanje 10 godina. (Sandra , 10 godina)

* Ne postoje najbolje godine za brak - moraš stvarno da budeš dovoljno glup da bi se oženio. (Filip, 6 godina)


DA LI JE BOLJE BITI OŽENJEN ILI NE ?

* Ja ne znam šta je bolje ali ja nikad ne bih vodio ljubav sa mojom ženom. Ja ne želim da ona postane debela. (Mirko, 8 godina)

* Za devojčice je bolje da se ne udaju, ali dečacima treba neko ko će da čisti.* *Marija, 9 godina


ŠTA TREBA DA SE URADI DA BI BRAK BIO USPEŠAN?

* Muž treba uvek da kaže ženi da je lepa, pa čak i ako ona izgleda kao autobus! (Stanko, 10 godina)
Na dlanu
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Zanimljivo....i ima istine.....

najvise mi se svidja ova djecija izjava o kojoj vjerovatno razmislja i dio Starijih muskaraca
 
Citat
Ne postoje najbolje godine za brak - moraš stvarno da budeš dovoljno glup da bi se oženio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
HTC trophy
Citat
Ne postoje najbolje godine za brak - moraš stvarno da budeš dovoljno glup da bi se oženio.

...  Smile .... dete je sve reklo ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


* Za devojčice je bolje da se ne udaju, ali dečacima treba neko ko će da čisti.* *Marija, 9 godina


ubode  ga  marijica

Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
LG 4X HD
 Smile  Deca bre sve znaju,samo zaborave dok odrastu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Koliko su jadni roditelji koji ne mogu svoje frustracije da reše kao odrasli nego ih izlivaju na glavu svojoj deci. Te rečenice su deca čula od roditelja u času ljutnje i prihvatila kao mudrost. A za 20 godina isti roditelji će se čuditi što njihovo dete neće brak i potomstvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Koliko su jadni roditelji koji ne mogu svoje frustracije da reše kao odrasli nego ih izlivaju na glavu svojoj deci. Te rečenice su deca čula od roditelja u času ljutnje i prihvatila kao mudrost. A za 20 godina isti roditelji će se čuditi što njihovo dete neće brak i potomstvo.

Sim, mozda je jedna od tih recenica recena u sali a djeci se urezala u pamcenje, mozda..... Nemoj biti toliko ostra i previse crno gledati na ove stvari,jer sta zna dijete od 10 godina, molim te....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
jer sta zna dijete od 10 godina
Zapravo, deca u tom periodu znaju mnogo više nego što to roditelji i sanjaju. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:37:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.