Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 11:35:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Znak Ribe simbol tajnosti  (Pročitano 51521 puta)
Clan u razvoju


Retajka

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung J600
Većina riba puno brine o ljubavima, daju se previše, dugo pate, lako ih se povrijedi, a kod mene je slučaj obrnut.  Nikad ne dajem cijelu sebe, i uvijek nastojim imati kontrolu nad svojim osjećanjima, kad dođe do prekida ne dramim, ne plačem, nego se ponašam normalno, i prihvatim to, tj.  idem dalje.  Valjda tu nema puno svoje prste AC u Bliznacu :D
IP sačuvana
social share
It's me.   The two-faced bitch.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6500c
Najbolji drug i tri najbolje drugarice su ribe! Prosto ih obozavam! Osecajni, razumeju raka (poput mene Smile), imaju zarazan humor. Drug mi je veliki smeker, imao je dosta devojki u zivotu i sada ima, voli sport, svestran je... Drugarice su opustene, vole zezanje. Pomalo znaju da budu neshvatljivi, ali brzo to prodje... Smile
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 560
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ufff, ja dupla riba, jesma emotivac, ali nekad proradi i ajkula u meni...  Smile
IP sačuvana
social share
Moja država se zove Republika Srpska !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Retajka

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung J600
To me oduvek zanimalo.  Kako izgleda dupla riba?! Ja san oduvijek mislila da je to Cenzura! Vredjanje ucesnika foruma je strogo zabranjeno! Smile
« Poslednja izmena: 11. Sep 2008, 02:05:16 od Makišon »
IP sačuvana
social share
It's me.   The two-faced bitch.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
Nokia 6500c
Znate li zasto su ribe najlepsi, najseksipilniji, najbogatiji, najsrecniji, najbolji (sve naj naj!) znak u horoskopu?
-Pa Cak Noris je riba!!! Smile
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam utisak da su sve ribe rodjene pod srecnom zvezdom...sve koje upoznajem su veoma uspesne a uz to neodoljivi zavodnici
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
moj dragi je riba, sa mesecom u ribama - istina je to za traume koje vuce iz detinjstva, emotivan, ali i opasan zavodnik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
Evo, da dodam i ja nesto: ja sam riba takodje, vodolija u podznaku, ali primetila sam da bukvalno postoje dve vrste riba: najveci smarachi koje sam ikada u zivotu upoznala, ili izuzetno optimisticne, vedre, inteligentne i harizmaticne osobe. . .  iskreno se nadam da spadam u ovu drugu kategoriju. . .  :D

Inace, primetila sam i da nisu bas svi tako talentovani za umetnost, niti zainteresovani za okultno i slicne stvari. . .  moja mama je riba/shkorpija i totalni je antitalenat za sve sto ima veze s tim. . .  ono, ne ume da napravi ni tortu koja se nece raspasti, a kamoli nesto sto ce jos imati i umetnicku vredost. . .  isto tako, primetila sam i da niko od `nas` nema nikakve izrazene `telepatske` sposobnosti. . .  ja pojma nemam sta se nekom desava ili sta bi zeleo da mi kaze, sve dok to i ne uradi. . .  ok, kapiram da to zavisi i od drugih stvari, planeta ili cega vec, ali malo me vise smara da citam iste tekstove o tome kako smo svi umetnicke duse, pasivni, osecajni, introvertni i slicno. . .  ja se bas i ne pronalazim u tome. . .  :)

jedino oko cega se bas bas slazem jeste da se zaljubljujemo kao nenormalni i da bez ljubavi ne mozemo da zivimo. .  ja vec neko vreme soliram i bas vidim da nisam my usual self zbog toga. . .  bukvalno mi treba da mi neko crpi energiju i na taj nacin, jer se valjda time i sama hranim, ako kapirate sta hocu da kazem. . .  :)

pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


              Bila sam sa ribom.Simpa su, jako otvoreni i iskreni su do bola.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6


Sun in Pisces, Moon in Gemini • Ascendant in Taurus, Venus in the Twelfth House • Moon in the Third House • Pluto Opposition Ascendant • Saturn in the Ninth House • Sun in the Eleventh House • Venus in the Twelfth House

ovako znaci ja sam riba u horoskopu rodjen 26. 02. 1988 u 8:35 izjutra. . dobih ovo na astro com. . el moze neko malo da mi rastumaci ovo. . bas me zanima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 11:35:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.133 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.