Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:00:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Znak Ribe simbol tajnosti  (Pročitano 51526 puta)
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
podznak mi je u ribama,i mnogo me zanima astrologija  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mesec u Ribama u prvoj kuci ! Nema toga sto mene ne moze da rasplace  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Rodjen sam 28.02.1978.god...-ribe sam u horoskopu,i znam samo,ustvari osjecam da sam previse emotivan,osecajan!   U neku "ruku" je dobro,ali u neku i ne!Pozdrav!
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95
O TAJNI, O ZAGONETKI ZNAKA RIBA


Nema ničeg lako razumljivog ili jednostavnog, racionalnog, praktičnog, građanskog u jatu Riba. Nema ničeg što se ne menja i što nije apstrakcija, što bi mogli nazvati dnevnim životom. Ma o kom da se radi, ovo je beskrajno osamljen i dalek jedan svet noći, snova, koji čeka u imaginarnom, u zanosu - da otkrije sam sebe. Svaki čovek sad, kako god ga vi videli ili šta god stvorio - nije to što jeste, pa makar i Mikelanđelo bio, već je uvek nešto dublje, nešto tajnije, nešto nespoznatljivije od onoga što on ili mi mislimo.
Do u beskraj se širi kompleksnost jednog sasvim metafizičkog, transcendentnog znaka, koji kao da nije od ovog sveta, u smislu svakodnevnom, realističnom. I zato će ovo sve biti važnije mnogo onda kad dobijete dete u tom znaku, kad posmatrate dete čije je biće od snova i vere napravljeno, od molitve i tajne. I onda vi mislite da se nešto može rešiti, a ne može se rešiti ništa prizemnim psihološkim znanjcem il ma kakvim drugim. Ovo su ljudi, šta god život uradio od njih, u biću - ljudi misije, vere, sažaljenja. Okeanska senzibilnost zapljuskuje čoveka, vuče ga negde daleko u osamu. Tu on čeka nekog...

Milja Vujanović

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
 Smile     verujte,lepo je biti riba...dosta ima istine...!  Iako zna i puno da mi smeta u zivotu(ti neki moji osecaji,emocije)...ma ne moze se to niti opisati,niti objasniti.Pozdravcina Smiley
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ja mislim da ribe mogu biti dobri glumci i lako se uživjeti u ulogu nekog drugog, baš zbog te njihove senzibilnosti i suosjećanja. također im ta suosjećajnost podaje ulogu dobrih slušača, a kako slušači slušaju i rame su za plakanje, često se traži od njih da te povjerljive razgovore i zadrže za sebe - pa su stoga i pune tajni. znaju sve, a ništa ne govore (jer nije ok požlabrati odmah drugom susjedu). na kraju im to daje auru mističnosti. mwhahaha Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
 Smile...pa,bre...bas tako...sve si u pravu....Smile   mwahahahaha
« Poslednja izmena: 11. Dec 2006, 22:14:49 od Titanik1 »
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ljude sa Suncem  u ribama ili naglašenim ribama u natalu karakterizira, prije svega,  velika  emocionalnost, suosjećajnost, empatija, ljubav prema bližnjima, ali i cijelom svijetu. Ribama se nikad ne žuri, spore su i  ostavljaju  dojam  zbunjenosti i kolebljivosti.  Žive nesputano, a kreću se tako kako ih nosi struja života.  Nemirnog duha, nigdje se ne zadržavaju predugo, ne brinu o  moći, novcu, položaju u društvu, njima materijalna strana života nije  bitna, njima je bitna samo ljubav. Ribe često žive u svom svijetu, svijetu mašte, snova, intuicije… One su sanjari, imaju jako razvijenu intuiciju koja ih vodi kroz život. Često su naglašene umjetničke sposobnosti,  talent za muziku, ples, i umjetnost općenito. Vrlo su kreativne i imaju smisao za lijepo. Često previše vjeruju ljudima i naivni su, pa ih nije teško povrijediti.  Ribe imaju jednu veliku  karakteristiku žrtvovanja za drage ljude.
Ako je Sunce  loše aspektirano, tada  postoji opasnost dominacije loših osobina, a to su  indolencija, neodlučnost, melankolija, pesimizam, neorganiziranost, nered.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Ah,Boze dragi...Odoh sada...ne smem vise da citam.Veeeeeliki pozdrav za osobu iznad mene.
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ah,Boze dragi...Odoh sada...ne smem vise da citam.Veeeeeliki pozdrav za osobu iznad mene.

Pozdrav i tebi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:00:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.