Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Jun 2024, 12:07:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samopouzdanje, odlucnost  (Pročitano 4067 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
To je nesto sto moras da resis sama sa sobom i sa cime si do sada verovatno vec morala da se izboris...

- Postoji posao koji mora da se uradi...
- Sigurno ga niko nece uraditi umesto tebe...
- Sto vise vremena prolazi sve ga je teze uraditi...

Za mene je to dovoljna stimulacija da presecem i uradim...

Ako moraš da progutaš žabu, onda progutaj žabu, ako moraš da progutaš više žaba, onda prvo progutaj onu najveću…

To je prosto tako...

Ako te ono sto dolazi iza toga plasi, gledaj samo ono sto je ispred toga Smiley

Ako ne mozes 5 koraka unapred planirati, radi jedan po jedan...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Eh, strah od nepoznatog... strah od buducnosti... To su savrseno normalni strahovi, svi ih u manjoj ili vecoj meri dozivljavamo.
Narocito mi koji zavrsavamo jedno poglavlje u zivotu koje nam je bilo ugodno, a prelazimo u neko novo, za koje ne znamo sta nam nosi, i kako ce tacno izgledati.

I meni se opasno blizi vreme kada cu prekinuti pupcanu vrpcu od svojih. Blizi se vreme kada cu diplomirati, i (ako bude srece) naci posao.
Isto bih za sebe mogla reci da sam bila mazena i pazena mamina i tatina devojcica. Ali ne moze se to biti vecno; moramo odrasti. Wink
I sto se pre suocimo sa tim, to cemo biti spremniji za taj nastupajuci period.

Kod sebe cak primecujem i odredjena ponasanja, kao da hvatam poslednji voz da budem bezbrizan student, kom je glavna obaveza i preokupacija da uci.
S obzirom da su obaveze na faksu smesne u odnosu na one koje nas tek cekaju, mi sasvim jasno vidimo koliko nam je sad zapravo dobro.
I dok hvatam poslednje mesece ''slobode''  Smile , uzivam u toj poslednjoj bezbriznosti, cesto i sama razmisljam - a kako cu ja to sve postici?
Kako cu odjednom biti savesna, odgovorna, odlaziti na posao, buditi se rano, imati mnooogo manje vremena za klasicne studentske aktivnosti?  Smile

A onda se setim jedne izreke, koja moze na prvu loptu izgledati kao klise... A to je - ''Svako vreme nosi svoje breme''.
I setim se kako su mi ti periodi tranzicije uvek manje-vise tesko padali. Od prelaska u srednju, pa na faks... i, gle cuda, uvek je bilo samo pitanje vremena kako cu se prilagoditi! Jer, i ovo je takodje period tranzicije, i iako se raniji problemi mogu, u odnosu na ovaj, ciniti smesnim, ipak je tacno da svako vreme ima neke svoje zackoljice, koje uopste nisu uporedive. Iako je ova promena jedna od najvecih u zivotu, ni najmanje ne sumnjam u svoju sposobnost da joj se prilagodim.  Smile

Mozda nece biti idealno, nece biti sve super od samog starta... Ali ces (cemo Smiley ) se sigurno navici jer, cak i da nismo spremni, tolika kolicina promene u jednom periodu nas i te kako osnazi da se jos vise razvijemo, i konacno u potpunosti preuzmemo odgovornost za sebe.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


...umetnost je dodirnuti visine gazeci po dnu....

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 16146
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Procitala sam celu temu i sve je receno, potpuno se slazem ...
Koliko sam shvatila vecina je na zavrsetku studija i plasi se sta dalje ...

Kako ste bili disciplinovani ucicli, izlazili na ispite, polagali iste... tako cete sutra potraziti posao, prihvatiti moguce, trenutne poraze, radovati se uspehu, zaposliti se, ustajati ... Radovati se svom novom zivotu.

Meni je usledio mnogo lepsi i opusteniji period posle, evo vec dugo radim i super mi je!
Ne brinite, nego tako snazni krenite dalje, uzivajte u svakom uspehu, promeni koja vas vodi na bolje!

Jos nesto, svi smo mi mazeni i pazeni, zasticeni  Smile  to ne znaci kad se zaposlite, odvojite da ce vas roditelji napustiti, naprotiv, uvek ce biti tu za vas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Slusajuci vas, zaista se dizem i nekako mi je mnogo lakse sada kada znam da nisam sama, tj. jedina koja je prosla/prolazi kroz ovo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


...umetnost je dodirnuti visine gazeci po dnu....

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 16146
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno da nisi sama niti jedina, sve je tako normalno kroz sta prolazis!
Setices se ovih vremena i nasmesiti  Smile

Glavu gore devojcice, jos malo pa ces i ti savetovati neku zbunjenu glavicu, bodriti je i podrzavati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Slusajuci vas, zaista se dizem i nekako mi je mnogo lakse sada kada znam da nisam sama, tj. jedina koja je prosla/prolazi kroz ovo!

Naravno da nisi sama; svi to manje ili vise prodju, znam dosta slucajeva iz svoje okoline, ljudi koji su u slicnim situacijama.
Uostalom, mislim da je i bolje malo strepeti, nego ici po principu ''Kako cemo - Lako cemo'', jer bismo onda pri prvoj prepreci verovatno doziveli veliko razocarenje.
Ovako - ipak treba biti pozitivan, ali i realan, tj. znati da nece odmah sve biti med i mleko, kao sto i nikad nije.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kako se boriti sa crvenjenjem u svakakvim situacijama, iako za to nema razloga?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Motorola V3i
Udaris na salu Smile

Kazes ovo je zdravo rumenilo, "seljacko rumenilo" zdrave devojke, jedre, orne Smiley

Nije rumenilo za koje si trebala da bacis 10, 50, 100 evra da bi kupila puder/maskaru kako li se vec zove. Pa kazes da mogu samo da ti zavide, jer ono sto druge pokusavaju da postignu sminkom to tebi dolazi prirodno

Smiley
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
tvoj strah je proistekao od osecanja da ces izgubiti paznju i "protekciju" koju si uzivala sve ove godine...ali budi ubedjena da gresis jer niko nece da te tera da radis neki prljavi posao ako to ne zelis,ipak si na zavrsetku faksa a ako si dotle dogurala svi, pa i ti, imaju velika ocekivanja od tebe....mnogo je bolje da otaljas svoje obaveze sto pre nego da pustis da se tako besmisleno vuku...imas osecaj da tapkas u mestu....
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Jun 2024, 12:07:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.14 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.