Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zloupotreba Novaka Djokovica  (Pročitano 29997 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Oprobani recept - kada zelis malo paznje, otvori blog, napravit svoju varijantu Sveta, Skandala, ili dnevnih novina koje su sve redom postale tabloidi, i onda pocni da pises o tome kako oni sve truju i kvare, ali na nacin na koji bas oni sve to rade. Teza i antiteza. Jedni serviraju pricu, drugi pricaju o tome kao ovi prvi serviraju pricu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Pa ovo je sramota  Smile
Kako nije sramota onoga koji je ovo pisao, onoga koji je objavio i ovog sto je preneo?
Zar Novak nije pravi ambasador Srbije?
Tako pametan, nacina,inteligentan, poliglota?
Neko ko pleni svojim sarmom i uspehom?
Neko ko promovise Srbiju gde god se pojavi? Neko ko je ulozio svoj novac u Srbiju?


Ja prosto ne mogu da verujem da postoji neko ko ce, da izvinete,da sere po Noletu , srpskom ponosu.
Ja cu i dalje da mislim da je ovo neslana sala.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


mangup sa Zvezdare

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
да те питам нешто деране: а шта тебе брига о чему домаћице трачаре,коме крче стомаци и да ли је за то крив ђоковић,манипулација са њим,помоћу њега или штагод? Smile

pa briga me je, jer i moja deca vole da jedu jabuke ali su skupe. I moja deca traze da ih odvedem u Mek, a nema para. I meni krci stomak, a ne mogu da uzmem jedan gren-slem pa da ga namazem na hleb!

аха...значи,ђоковић је крив зато што твоја деца не могу да једу јабуке...ок Smile
пази деране...даљински је чудо...ако не желиш да зли политичари и медији манипулишу са тобом и замајавају те са ђоковићевим успесима лепо угасиш тв или промениш канал...или још боље...продаш тв и купиш јабуке,одеш десетину пута до мека и проблем решен Smile

шта ти мислиш да би ових дана требала да буде ударна вест? ђоковић је по незнамкојипут победио заредом,седми турнир за редом,два пута за недељу дана победио најбољег тенисера који је ходао овом планетом...ако то није ударна вест онда не знам шта је Smile
следеће недеље ће неки несрећни радник опет себи одсећи прст из протеста јер нема плату три године или ће наћи неку баку у трошној кућици која је умрла од глади и онда ће то бити вести које ће медији вртети до изнемоглости ...тренутно је вест да је факинг ударач лоптице победио и то је то....deal with it или послушај мој предлог из првог пасуса Smile
да те питам нешто деране: а шта тебе брига о чему домаћице трачаре,коме крче стомаци и да ли је за то крив ђоковић,манипулација са њим,помоћу њега или штагод? Smile

pa briga me je, jer i moja deca vole da jedu jabuke ali su skupe. I moja deca traze da ih odvedem u Mek, a nema para. I meni krci stomak, a ne mogu da uzmem jedan gren-slem pa da ga namazem na hleb!

аха...значи,ђоковић је крив зато што твоја деца не могу да једу јабуке...ок Smile
пази деране...даљински је чудо...ако не желиш да зли политичари и медији манипулишу са тобом и замајавају те са ђоковићевим успесима лепо угасиш тв или промениш канал...или још боље...продаш тв и купиш јабуке,одеш десетину пута до мека и проблем решен Smile

шта ти мислиш да би ових дана требала да буде ударна вест? ђоковић је по незнамкојипут победио заредом,седми турнир за редом,два пута за недељу дана победио најбољег тенисера који је ходао овом планетом...ако то није ударна вест онда не знам шта је Smile
следеће недеље ће неки несрећни радник опет себи одсећи прст из протеста јер нема плату три године или ће наћи неку баку у трошној кућици која је умрла од глади и онда ће то бити вести које ће медији вртети до изнемоглости ...тренутно је вест да је факинг ударач лоптице победио и то је то....deal with it или послушај мој предлог из првог пасуса Smile

mrgec, ko ti drma kavez?
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Tvoja glupost  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


mangup sa Zvezdare

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Pa ovo je sramota  Smile
Kako nije sramota onoga koji je ovo pisao, onoga koji je objavio i ovog sto je preneo?
Zar Novak nije pravi ambasador Srbije?
Tako pametan, nacina,inteligentan, poliglota?
Neko ko pleni svojim sarmom i uspehom?
Neko ko promovise Srbiju gde god se pojavi? Neko ko je ulozio svoj novac u Srbiju?


Ja prosto ne mogu da verujem da postoji neko ko ce, da izvinete,da sere po Noletu , srpskom ponosu.
Ja cu i dalje da mislim da je ovo neslana sala.

Procitaj ceo blog i videces da nije pljuvanje po Noletu, nego naprotiv - pljuvanje po onima koji se kriju iza njegovih uspeha i sakrivaju svoju nesposobnost!
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


mangup sa Zvezdare

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Tvoja glupost  Smile

da, daaaaaaaaaaaaaaaa... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


mangup sa Zvezdare

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Oprobani recept - kada zelis malo paznje, otvori blog, napravit svoju varijantu Sveta, Skandala, ili dnevnih novina koje su sve redom postale tabloidi, i onda pocni da pises o tome kako oni sve truju i kvare, ali na nacin na koji bas oni sve to rade. Teza i antiteza. Jedni serviraju pricu, drugi pricaju o tome kao ovi prvi serviraju pricu.

A kako bi bilo da svi vi procitate ceo tekst, pa da onda dajete komentare?
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Prvo nemoj da pises vise postova za redom, imas opciju Izmeni  Smile
Drugo, evo reci mi ti ko se to krije iza Djokovica,da razvijemo diskusiju Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Kako bi bilo da:

1. Za pocetak procitas pravila foruma i vidis gde vec uveliko krsisi ista?

2. Shvatis da recenica poput - ja necu da osporavam njega ali cu reci da je on kriv, jer da nije njegovih uspeha ne bi bilo ovoga o cemu pricam - ne znaci da ne osporavas nekoga vec predstavlja lose ogradjivanje

3. Naucis da primis kritiku

4. Shvatis da to jeste vest vredna svih vesti, dnevnika i naslovnih strana

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.