Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zloupotreba bgdcafe razmene banera  (Pročitano 10230 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Citat
Koja je njegova korist? mislis da mu nesto znaci taj mali pic? pa 95% ljudi to skine


Konkretna korist ne samo njega nego i svih koji "drze" razmene banera proizilazi iz te male trake 5X468 px jer ona oznacava koja je razmena u pitanju. A ti kada se uclanih i kada preuzmes kod za razmenu probaj da izbacis tu traku! Posledice su ti mislim jasne!


Citat
...a kada nema mesta da se objave krediti razmena ti duguje


trebao si malo pazljivije da procitas nasu diskusiju na es-u, a uostalom i ovde sam ti to vrlo detaljno objasnio. Njegov slucaj je malo specifican, jer u razmeni ima mnogo vise prikaza banera nego zaradjenih kredita i zato kada se iskljucis iz razmene istog trenutka ce ti prestati da se reklamira sajt - nece ti dugovati nista.


Citat
tako recimo ja na kredit i ako ne drzim mambu vec 3 meseca na kredit imam prikaze...


to je zato sto si prilikom uclanjenja dobio odredjen broj besplatnih kredita i ako je razmena 1:1 te kredite jednostavno nisi mogao da potrosis jer mamba nije uclanjena u svoju razmenu kao potrosac kredita, razumes?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Konkretna korist ne samo njega nego i svih koji "drze" razmene banera proizilazi iz te male trake 5X468 px jer ona oznacava koja je razmena u pitanju. A ti kada se uclanih i kada preuzmes kod za razmenu probaj da izbacis tu traku! Posledice su ti mislim jasne!

Ajde objasni mi ih molim te posto svaki put kad sam to radio nikad nisam doziveo nikakve Smiley
Citat
trebao si malo pazljivije da procitas nasu diskusiju na es-u, a uostalom i ovde sam ti to vrlo detaljno objasnio. Njegov slucaj je malo specifican, jer u razmeni ima mnogo vise prikaza banera nego zaradjenih kredita i zato kada se iskljucis iz razmene istog trenutka ce ti prestati da se reklamira sajt - nece ti dugovati nista

Ne nego ti ne kapiras... on tebi nece dugovati nista jer imas smesnu posetu i sve sto si zaradio on je objavio, ali ce razmena njemu dugovati jer on ima verliku posetu a malo mesta da prikaze bannere.

Citat
to je zato sto si prilikom uclanjenja dobio odredjen broj besplatnih kredita i ako je razmena 1:1 te kredite jednostavno nisi mogao da potrosis jer mamba nije uclanjena u svoju razmenu kao potrosac kredita, razumes?

Ne lupaj Smiley
Imam svaki dan po 1000-1200 prikaza tamo Smiley to se ne dobija od kredita sa pocetka Smiley  vec od kredita koji zaradis kao clan time sto nije bilo mesta gde da ti prikaze banner tog dana.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Odmah na pocetku izvinjavam se zbog malo duzeg posta, ali vas molim da ga procitate pazljivo.


Ej, ja bi mogao ovako do sledece godine u isto vreme da ti objasnjavam da su 2+2=4 ,ali mi ti ne bi verovao i pitao bi me stalno, zasto?

Posto vise nemam ni energije ni vremena koje cu da trosim uzalud pokusavajuci da tebi objasnim ili mozda i da nacrtam sta to hocu u stvari da kazem, smatraj ovo mojim poslednjim postom na forumu.


Dozvoli samo malo da te podsetim sta si ti rekao na samom pocetku teme, dok se jos nisam ukljucio u raspravu:

Citat
Aquila ima gomilu poseta i par cheatova pa nije cudo ako je vise mnogo vise njegovih bannra nego vasih, ali ne znam bas da li je tako kao sto kazes, iskreno, ne verujem... ne deluje mi kao takav lik.


ja stvarno ne znam u kakvim si ti odnosima sa aquilom, prijateljskim ili neki drugim, pri cemu ne zelim da ulazim u to, pa zato ne smes/neces da kazes nista protiv njega, ali ti si unapred odbacio mogucnost o zloupotrebi iako nisi video cinjenice koje sam izneo. Iz toga proizilazi da je tvoj stav po ovom pitanju i vise nego subjektivan, sto si ti u vise navrata i dokazao, pa bas iz tog razloga i ne vidim zasto bih ti ja i dalje objasnjavao da su 2+2=4. Koncentrisacu ce na obicne posetioce koji ce ovo procitati i posmatrati iz nezavisnog ugla, sa distance i koji ce nadam se shvatiti sta ja to pokusavam da iznesem, osim ako ne pricam kineski.


Ali pre toga da ti odgovorim na citate.

Citat: siber
Konkretna korist ne samo njega nego i svih koji "drze" razmene banera proizilazi iz te male trake 5X468 px jer ona oznacava koja je razmena u pitanju. A ti kada se uclanih i kada preuzmes kod za razmenu probaj da izbacis tu traku! Posledice su ti mislim jasne!

Citat: SerbianFighter
Ajde objasni mi ih molim te posto svaki put kad sam to radio nikad nisam doziveo nikakve


Ja sad ne znam kakvu bi ti korist da izvuces, novcanu mozda!? Mala traka koja se nalazi uz svaki baner stalno je vidljiva i svaki surfer moze da klikne na nju i ode na sajt onog cija je razmena. To je dovoljno. A, ti koliko sam shvatio zagovaras ideju da pored toga postoji i permanentna prisutnost banera vlasnika razmene u istoj!? Pogledaj samo inostrane razmene banera i sve ce ti biti jasno. tacka.


Citat: siber
trebao si malo pazljivije da procitas nasu diskusiju na es-u, a uostalom i ovde sam ti to vrlo detaljno objasnio. Njegov slucaj je malo specifican, jer u razmeni ima mnogo vise prikaza banera nego zaradjenih kredita i zato kada se iskljucis iz razmene istog trenutka ce ti prestati da se reklamira sajt - nece ti dugovati nista


Citat: SerbianFighter
Ne nego ti ne kapiras... on tebi nece dugovati nista jer imas smesnu posetu i sve sto si zaradio on je objavio, ali ce razmena njemu dugovati jer on ima verliku posetu a malo mesta da prikaze bannere.


Za podebljani tekst nije potreban komentar, samo zdrava logika.
Podvuceni tekst govori da ti u stvari i pored mojih mnogobrojnih postova nerazumes kako funkcionise njegova razmena. Tu cu stati, necu vise da trosim reci, upljuva se sav objasnjavajuci. Ko iole ima malo mozga shvatice.



E ovim paragragom zavrsavam diskusiju. Moram odmah da ti kazem da mi je zao sto se nismo sporazumeli, ali nebrojeno puta sam rekao pa cak i izveo (na ES-u) brojke koje objasnjavaju kako funkcionise bgdcafe razmena banera. Znas onu narodnu: "ako koza laze, rog ne laze." Shodno tome pozivam te da jos jednom procitas citavu diskusiju (ukljucujuci i onu na http://www.elitesecurity.org/tema/27321 i da jos jednom razmislis o svemu onome sto si ovde napisao.


Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 156
mob
SonyEricsson K500i
ja sam uclanjen, i nemam veliki broj poseta (180+ mesecno) s tim da su njegovi baneri samo na nekim stranama, pa ih vidi tek 5-7% publike..

Ali video sam na jednom sajtu koji nije moj i 2 reklame koje nisu njegove...sem ako nema 3-4 sajta razlicita uclanjena...

Inace, bio sam na klik, neutron, zurka, ... i svi su uclanjeni u svoju razmenu, tako da za to ne mozes ni bgdc kriviti.... ko je meni kriv sto on ima hiljade poseta, a ja tek 14 redovnih clanova na forumu, recimo ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nemoj mi pricati kako funkcionise njegova razmena, imam tu skriptu kuci i drzao sam je na nekih 2-3 sajta na kojima sam radio Wink
Vidjao sam i druge bannere sem njegovog i 24sata ali u mnogo manjem obimu sto je i razumljivo... ja sam sa aquilom u ok odnosima, nista posebno dobro niti lose.
Jel tebe neko tera da budes clan bgdcafe razmene? Ne tera te.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.