Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:56:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Život odužio smrću!  (Pročitano 2242 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubica mesec dana najavljivao zločin
Autor: J.T. | 17.10.2007 - 09:29

Žrtva: Dragoslav Tešić
LOZNICA - Dan posle ubistva Dragoslava Tešića (58), koga je prekjuče ubio Milenko Burmazović, u kući Tešića, u lozničkom selu Brezjak, muk i neverica. Tešići i njihove komšije još ne mogu da poveruju da Dragoslava nema, a pogotovo da mu je život na putu ispred njihove kuće nožem oduzeo čovek čijem je detetu Dragoslav prošle godine nesebično dao svoj bubreg.

- Još ne mogu da verujem šta nas je snašlo. Znali smo da je Milenko preke naravi, ali da će ovako nešto da uradi...! Pa stalno je govorio svojoj deci da mog oca treba da poštuju više od njega samog - priča Miroslav, sin pokojnog Dragoslava.
Prema njegovim rečima, sve je počelo u subotu uveče. Milenko je sa suprugom Milicom došao kod, kako ga je zvao, pobratima Dragoslava na večeru. Tu je počeo da maltretira svoju suprugu Milicu, što je inače često radio.
- U jednom momentu je udario prvo pesnicom, a onda i šamarima. Moj svekar ga je više puta upozoravao da u njegovoj kući ženu ne maltretira, ali ga Milenko nije slušao. Nastavio je da je bije i, kada su svekar i još jedan rođak skočili da je odbrane, Milica je iskoristila priliku da onako u čarapama pobegne napolje. Ja sam moju decu izvela iz sobe i pozvala policiju - kaže Snežana, supruga Miroslava Tešića, sa kojima je Dragoslav zajedno živeo. Policija je ubrzo došla, ali je Milenko već otišao.
- Oko jedan čas sam se vratila u kuću Tešića nemajući kud. Pozvala sam policiju i rekli su mi da su Milenka pritvorili i da će ga držati 24 časa. Meni su savetovali da se za to vreme negde sa decom sklonim. Ja sam ih molila da ga ne puštaju iz pritvora da neko zlo ne napravi, jer znam kakav je. Zašto su ga posle sat vremena pustili ni sada mi nije jasno - priča Milica, supruga ubice Milenka i dodaje da je on poslednjih mesec dana stalno vikao da će ih sve pobiti.
- Sve sam to policiji rekla - kroz suze priča Milica.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:56:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.