Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zivot, ljubav, izdaja, smrt - istinita prica iz malog grada na obali Dunava  (Pročitano 14379 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Fenomen u celoj prici je taj Lu ili vec kako se zove, jer sam pre koji dan video tu zensku iz te price, a ona izgleda kao da je cela bivsa JNA imala obuku preko nje. Ne mozete zamisliti kako je ogroooooooomna. Taj Lu ima smisla za pisanje, ali za zene... ajmo mu kupiti naocare, pa ga poslati da je vidi, otreznice se odmah.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Fenomen u celoj prici je taj Lu ili vec kako se zove, jer sam pre koji dan video tu zensku iz te price, a ona izgleda kao da je cela bivsa JNA imala obuku preko nje. Ne mozete zamisliti kako je ogroooooooomna. Taj Lu ima smisla za pisanje, ali za zene... ajmo mu kupiti naocare, pa ga poslati da je vidi, otreznice se odmah.

 Smile
Такви смо ти ми уметници  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone SE 2020
ovak..pokusala sam da citam.. stvarno pukusala... i ... dosadno.. samaranje.. sam lik je smarac do bola.. mazohista... ponasa se kao najobicnije kuce koje sutnes, pa ti se vrati... nije ni cudo sto ga je iskoristila... svaka cast girl  Smile
takvi nisu ni za sta drugo nego za sutiranje...   Smile

a.. alex-a... ti si taj lu? Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
ovak..pokusala sam da citam.. stvarno pukusala... i ... dosadno.. samaranje.. sam lik je smarac do bola.. mazohista... ponasa se kao najobicnije kuce koje sutnes, pa ti se vrati... nije ni cudo sto ga je iskoristila... svaka cast girl  Smile
takvi nisu ni za sta drugo nego za sutiranje...   Smile

a.. alex-a... ti si taj lu? Wink

Није ми јасно то што кажеш да си само покушала читати, а кажеш да се понаша као куче а то је било тек пред крај.Да не читаш од краја  Smile

И шта фали лику бар је имао машту како да је обрадује и како да спреми оригинално изнанеђење,зар не?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
prvi deo.. deo drugog i kraj...
smucilo mi se...

on se tokom svog tog vremena ponasao kao kuce... gde ona okom, on skokom...
iskreno... da koncentracija poklona, paznje, etc. je savrsena podloga za jednog stoaker-a...

mislim.. koliko covek sebe mora da ponizi za malo, malo paznje...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Знам и мене је прича сморила кад је почео причати колико је воли и тако,стварно сам контао да одустанем али издржо сам стојички  Smile

Па јебига лако је нама сад да га кудимо,ал свако има различите границе издржљивости,мада ми је мало нејасно тј. глупаво то што је контао да се нешто чудно дешава а није хтео да провери и увери се у супротно,ал добро свако има своје приче које некима изглеају овако а другима онако,то ти је живот. Smile

А јесам постао главна трачара на овој теми  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
ovak..pokusala sam da citam.. stvarno pukusala... i ... dosadno.. samaranje.. sam lik je smarac do bola.. mazohista... ponasa se kao najobicnije kuce koje sutnes, pa ti se vrati... nije ni cudo sto ga je iskoristila... svaka cast girl Smile
takvi nisu ni za sta drugo nego za sutiranje... Smile

a.. alex-a... ti si taj lu? Wink

Nisam Lu, a nisam ni pisac price. Da li si ti glavna dr..ja iz ove price, ili samo sporedna? - ako jesi, napisi mi da li ti se povecao promet odkad te vuku po svim forumima? A i koje komplekse mozes da izlecis takvim ponasanjem, znam da ih imas poprilicno... A prica nije ni uobicajena niti jadna, jer da je tako ne bi to bila najposecenija tema na preko 20 foruma vec mesecima, tacnije od datuma kad je postavljena.
Ako nisi ta za koju mislim da jesi, nema ljutnje za ova pitanja Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
@alex-a

Teske rechi - zasto se ti toliko potresas oko jedne obicne romansirane (preterano) ljubavne price, ako vec kako kazes nemas nikakav licni upliv u celu stvar. Nije mi jasna poenta stavljanja ovako necega na internet uopste. Da li si svestan koliko ljudi moze da napise iz sopstvenih zivota slicnih i jos vise srceparajucih ljubavnih prica - ali zasto bi to radili. Da bi ih drugi sazaljevali - to bi bio zista jos extremniji vid mazohizma. Da bi im se neko divio - mozda ali samo neki koji se dive spanskim serijama ko sto rece bf109g6.

Ja licno ne vidim nista tako specificno, cudno, neobicno, ili cak vredno sazaljenja u celoj stvari. Svako bira svoj put, svako vodi svoj zivot kako misli da je najbolje za njega. Uopste mi nije jasno sta ochekujes da ljudi diskutuju na ovu temu  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Nije mi jasna poenta stavljanja ovako necega na internet uopste.

Vrlo jednostavno ~ povredjena sujeta...

Sasvim slucajno, znam za jos jedan slucaj prosipanja intime po internetu kako bi se napakostilo onom drugom... Licno, takvim osobama bih preporucila da se obrate psihologu, pa cak i psihijatru, jer se na taj nacin ne resavaju problem... Mozda se dobije malo tog sazaljenja, ali objektivno... od sazaljenja se ne zivi... Samo se zatvaras u svoju paranoicnu cauru: mene niko ne voli, mene svi povredjuju i ja sam jadan... bu-hu Smile

Prema tome... Da li je ovo postupak normalne osobe? Ne...decko je poremecen, ali ja nisam strucna da kazem o kome se tacno slucaju radi... Iskreno.. najezila sam se citajuci neke redove... mislim... tekst mi je izgledao zapisi nekog masovnog ubice ciji je fetis masaza  Smile
Da li je dama ispravno postupila? Dama je predator, ali on nije znao da se nosi sa tim... vodio se decackim mastarijama o savrsenoj ljubavi(?!)... Ona je savrseno odigrala svoju ulogu, on svoju... e.. sad.. sto je pride njemu povredjena sujeta.. Smile
Da li sam ja ta osoba? Pa.. ja nikad nisam bila u Apatinu... Smile
Da li moram da trpim svaciju verbalnu dijareju? Naravno da ne... ali ova prica je bila toliko pateticna da sam morala da se umesam Smiley

I na kraju... ako "knjiga" nije trebalo da se stampa, vec je bila namenjena samo njoj, zasto je objavljena na internetu?
Malo kontradiktorno... zar ne?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Tip koji je ovo napisao, morao je imati dobar razlog za to, jer se ovakve stvari ne stavljaju olako svima na uvid - normalno je da izaziva razlicite reakcije. Ali je pohvalno i to sto su likovi sa foruma tako masovno odreagovali na ovu pricu, sto pokazuje da moral i kultura, a ni emocije nisu jos srozani tako nisko, da ovakve price i takve dr..e ne izazovu zgrazanje, gadjenje... negodovanje u svakom smislu. Ovo nije jedina prica na forumima sa takvim sadrzajem, u sustini sve su iste, ali mi je drago sto je komentarisanjem na tu temu pokazano mesto koje pripada takvim kao ta Luv. Proslo je vreme kad su lokalne k...e bile glavne i sebe predstavljale kao dame (to je i tvoja rec u komentaru), jer dame su retke i nemerljive u svojim kvalitetima, a ovakve kao Luv sluze, kao sto su i sluzile odkad je sveta i veka za opstenarodnu  zabavu i rekreaciju... To sto se ovaj Lu tako primio na nju i tako pati da je sve to i objavio je normalno, jer je on za nju ipak amater, sto i nije tako tesko biti u odnosu na tu profi-Luv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.