Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Živeo Šaban, j*** vas tender!"  (Pročitano 3707 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
izvini, ali ne pričam ništa iz mašte ili napamet, već ono što sam video svojim očima... a to što ti kažeš, nije argument već pokušaj 'spuštanja', i to prilično slab...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Samo se smejem tvojim glupostima. Doduse kod nas na zapadu nema anti fa ratnika  Smile A ako ih i ima ne pojavljuju se nigde.

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
smej se slobodno, kako ti volja... blago tebi i zapadu, mora da ste imuni na sve...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Imuni smo na to da ljudi ociste spomenik i da se kriju jer se plase da ce neko da ih pegla Smile

Imuni smo na fa i anti fa borbene ekipe. Ako imas muda i ekipu ne moras da se krijes od bilo koga.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
naravno da je lepo biti imun, ali to ne znači da njih niko neće da 'pegla' zbog čišćenja spomenika... naravno, isti ovi koji su ga i ofarbali, jer im je očigledno mnogo stalo do toga... da nije, ne bi ga iznova prljali nakon svakog novog čišćenja... a ako misliš da se oni bez razloga kriju, veruj mi da to nije istina, jer su već mnogo puta popili batine samo zbog javno izrečenih stavova, a kamoli zbog čišćenja po nekima 'ciganšturskog' spomenika (izraz koji sam čuo od jednog samozvanog patriote)...

i opet, oni nisu borbena ekipa (tekst je isuviše tendenciozno napisan, a onaj koji je dao ovakvu izjavu za blic je očigledno tu radi medijske pažnje), ne bave se tučama niti fizičkim obračunima... valjda je normalno da ne moraš da se fizički braniš samo zbog toga što imaš drugačije ideje... valjda je slobodu govora i 'izmislio' zapad, i ona se ne brani batinama...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Mislio sam na zapad Srbije ne na zapad kao evropu ili ameriku Smile

To je ono sto meni najvise smeta kod antifa idiota... To sto se ide na kurcenje itd a kada treba da se stane za svoj stav onda se zove policija i kuka po netu. Imao sam svojevremeno trip da govorim ljudima da sam antifa i to otvorenim nacistima sam to govorio. Nikada niko od njih nije povisio ton na mene, da ne pricam o necem visem.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
pogrešno sam razumeo onda, obično pomislim na ovaj 'truli' zapad kada se upotrebi ta reč Smile

zaista ne znam kako je u tom delu srbije... ali na primer u nišu, znam za slučaj kada su ti 'nacisti' u grupama od trojice-četvorice tukli momke i devojke jer su se usudili da kažu da nacizam nije isto što i patriotizam... naravno, to može da se nazove i kurčenjem, ali zar treba da čudi da posle tako nečeg sakriješ svoje lice sledeći put... konkretno u ovom slučaju, mislim da su u pravu jer ne žele da za nešto poput čišćenja spomenika budu pretučeni... inače slažem se, nije problem reći nekom ko je čak i nacista da si antifašista, ako je taj spreman rečima da brani svoja uverenja, problem je kao i uvek u ekstremistima...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Oni su hteli da se kurce i zbog toga su se slikali i slali ovakve izvestaje u novine. To je problem. Da su oni samo hteli da ociste spomenik ne bi se ovako eksponirali a pritom krili iza maske. Sto je paradoks.

Znaci, razlika je u principu u razlozima. To je ono zbog cega Mrgec proziva a ne zbog maski.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Oni su hteli da se kurce i zbog toga su se slikali i slali ovakve izvestaje u novine. To je problem. Da su oni samo hteli da ociste spomenik ne bi se ovako eksponirali a pritom krili iza maske. Sto je paradoks.

Znaci, razlika je u principu u razlozima. To je ono zbog cega Mrgec proziva a ne zbog maski.

i mene je začudilo što se ovo našlo u novinama, jer obično se ništa ne čuje o sličnim njihovim 'akcijama'... mislim da su u ovom slučaju ispali i glupi i naivni, i da su pustili da budu izmanipulisani od strane dotičnog vlasnika belami televizije kome je očigledno do samopromocije...

ali slažem se, nije trebalo to da odrade ovako kako su odradili, novine bi se ionako same dočepale vesti... ovako izgleda kao da ni sami ne znaju šta hoće (što je ustvari i vrlo verovatno)...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Qtek 小米
pa nisu oni batinaši i siledžije... za razliku od 'osvetničkih pičkica' koje vole da napadaju u grupama, noću i obavezno naoružani...


Слажем се будала увек има, као и ове што су ишарале споменик једном великом музичару, а не смеју да се прошетају до Новог Пазара и Прешева, као да то није Србија.
Са друге стране и ови анти-фа згубидани спомињу неку смрт, можда и они желе неку освету и насиље ... нема неке разлике.


sa ovim prvim se potpuno slažem...
što se tiče drugog, istina je da im je vokabular i način delovanja isti... ali za četiri godine koliko sam živeo u Nišu, nikad nisam čuo da je neko od njih prebio nekog samoprklamovanog nacionalistu... dok je obrnutih slučajeva bilo na pretek, ne samo kada su tukli (opet samoproklamovane) antifašiste, već i homoseksualce, navijače iz drugih zemalja, pa i cigančiće... tako da razlika (bar zasad) ipak postoji...
Антифа је имала довољно времена (за време Тита) да пребија и много безазленије неистомишљенике, који нису ни користили насиље.
Онда је Слоба донео демократију и то баш Слоба који је антифа ђак.
Јбга демократија ти дозвољава да ти парадираш у фашистичкој одећи (код нас конкретно је рехабилитован равногорски покрет), док не кршиш неки закон, као што рече неко да је најбољи пример у Италији или рецимо Грчкој где су они ушли у парламент, дакле обе државе у ЕУ.

Ми живимо у држави где обе групације су минорне и нису агресивне, јер ми нисмо такав народ, што ти кажеш тек по неки случај се деси и то су увек насилници фашисти. Међутим немогуће је да се никада нигде у Србији није десио случај да је неки фа добио батине од антифа, али који медији би пренели ту вест, зашто би неко промовисао фашизам и због тога да добије етикету фа.

Грчка има дугу традицију антифа и фа насиља, где су левичари чак убијали полицајце, што је створило велики отпор у полицији која је постала већинско билачко тело ''Златне зоре'', тако да су тамо фа добили државно обезбеђење у сукобу са емигрантима и левичарима.
Демократија и ЕУ у исто време.  Smile

А код се покушава да дигне прашина због пола кила фарбе, а у Атини и једни и други кољу на сред улице и Грчка све то гура под тепих и заташкава.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: quot iveo aban tender

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.