Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:02:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zippo upaljac  (Pročitano 19019 puta)
09. Jan 2011, 21:06:25
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
razmisljam dal da kupim 1, pa me interesuje kakvi su, dali se isplati...
Cuo sam da ti originalni su oko 30-100e, ali su bolji mnogo od kineskih posto naprimer lepsi zvuk itd...
Sad da vas pitam ima li od toga vajde, jel skupo to cime se vec puni itd??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
ako budes kupovao i kad vec dajes pare pogledaj u nekom army shopu...
puni se zippo gorivom...ako ti nesto znaci info ... ja imam jedan deset i kusur godina... Smile
poklopac radi i dalje ok i zvuk mu je ok.... Smile sto znaci da mu gorivo ne lapi....
nema se na njemu sta pokvariti.... Smile nit prostijeg upaljaca nit kvalitetnijeg...
ja sam palio s njim vatru na velikim minusima.... Smile naravno sa orginalnim gorivom...
od prve....na tim temperaturama  vecina drugih upaljaca,
nebi upalila....pogotovo plinskih.... Smile
ja sam ovaj o kojem pisem dobio na poklon..i kostao je oko 100 $ u to vreme...
ali kostao  je toliko zbog nekih gravura i materijala od kojeg je napravljen...
imam jos dva ili tri jeftinija i koliko se sjecam da su radili sasvim zadovoljavajuce... Smile
sto bi trebalo znaciti da je tridesetak evra cijena za solidan upaljac....
jeftiniji tj kineski imaju jako lose uradjenu vodilicu...tj rupu  Smile za fitilj i tockici su im slabi....
i lose dolaze u dodir sa kremenom...plus sto im se poklopac rasklima brzo pa i potrosnja benzina
je veca....nemaju zastitnu gumicu za vatu Smile ili ako je i imaju losa je i kao i da je nema....
uglavnom neces pogresiti ako kupis neki od orginalnih iz nekog army shopa...
plus ces cuti zanimljive price o njima...i istoriji i kako su se proslavili....i tako to..
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ne znam odakle si, mrzi me da gledam ip ... ali ako si iz srbije, vidi da trazis upaljac negde u inostranstvu, kod nas je opasno los izbor zippo upaljaca, svi su vec isfurani i smaracki ...

u Pragu sam videla genijalne modele ... za istu cenu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia krntija
nemoj da trošiš pare bezveze... cricket košta do 100 dinara i završava poso u svako doba.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
ne znam kakav je u srbiji izbor ...ali posto znam da se dosta vojne opreme jako kvalitetne moze kupiti u srbiji...ne vidim zasto nebi i upaljac.....
upaljac je alat....kao i noz, lopata itd.... Smile
imas da kupis noz od deset evra pa od 2000 ili vise....kao i lopatu.... Smile
tako ti je i sa ovim upaljacem... Smile
ali vec ti rekoh....razlika u cijeni je jedino zbog materijala gravura i ukrasa pa i boje....
oznake I, II,III... klinac palac...su samo sminka za uzimanje novca....
upaljac koji koristi tj koji dobijaju kao dio opereme, (ili se moze kupiti po njihovim kantinama
zato sto oni imaju izbor vise vrsta upaljaca))
neke americke vojne specijalne i obicne jedinice ili engleski sas...
kosta oko 45 $ i na njemu nema nikakvih ukrasa i pi*****ja.....
( no dobro to i nije neko mjerilo jer tebi je vazna i estetika)
da ti kazem i to da sam cak i konzerviranu hranu podgrijavao na njemu.... Smile
padao mi je i u vodu i sa raznih visina na stijene , beton i ko zna nasto sve ne...
i palio odmah od prve.... Smile

btw....pretpostavljam da si jako mlad...
ako jesi.....i nije lose u tvojim godinama kupiti neku stvar koju ces paziti i cuvati...
tako ces nauciti da cijenis i postujes svoje stvari...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Hvala bobak...
Malo mi je problem kupiti to posto zivim u jednom malom gradu izmedju nsa i bga, mada mozda bih jednom otisao do bga pa kupio...
Samo mi je bio problem za gorivo, neko mi reko da se puni kerozinom, i da je zato najzajebanije, posto je on skup(gorivo za avione)
a ako je taj originalni zippo i ako nije skup onda ok, samo kad budem kupovao upaljac moram tu odma kupiti i zippo gorivo,
sad sta mislis koliko drzi ta boca?
i takodje moram kupiti neki rezevni kremen i fitilj i sta vec treba, posto ko zna kad cu ja tamo opet ici
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
cuj ja stvarno nikada nisam razmisljao ili mjerio koliko traje bocica ... Smile
 mjesec, mjesec i pol mozda i  dva... Smile
kod nikog to nije isto....  Smile ja je promuckam i kad vidim da je ostalo manje od pola kupim drugu....
ja ga dopunjavam svakih tri dana a  (nekad prodje  i sedam dana  Smile)
bez obzira da l je prazan potpuno Smile
pa se to malo brze trosi... Smile mada ce ti neko reci da ga ne dopunjavas dok se potpunio ne isprazni...
ali to zaista nema nikakve veze.... Smile vatu svejedno mijenjas...svaki mjesec dana....ja je mijenjam.... Smile
 par kremncica  i fitilj rezerve dobijes uz njega... Smile (kremen nemam pojma koliko moze da traje.... Smile)
barem sam ja dobijao uz ove svoje... sve sa koznom futrolicom za kais.... Smile
fitilj moze da ti traje nekoliko mjeseci pa i godinu i vise dana zavisno od upotrebe....
i duzine gorenja....normalno da brze sagori ako ostaje upaljen po par minuta nego samo kad palis cigaretu.....
i naravno sve zavisi i od kvaliteta...ma sve ce ti objasniti prodavci... Smile ako budes kupovao na pravom mjestu.....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
до прошле године сам вуцарао један купљен у Грчкој 97-е беше цена у драхмама нешто око 30 дм ... па га дадох буразеру и даље шљака ко лептир ... додуше мало разњакан лептир али ради Smile

Е много битна ставка ти је тај бензин за зипа ... имаш катастрофа срања по пијацама, после којих пали из сваког 5-ог пута и чади као да си сипао лож уље.

Добар бензин сам овде куповао прво у једној златари која је продавала и зипове упаљаче, а после код неког сајџије који је исто тако између осталог држао и зипове упаљаче. Ова срања по пијацама, киосцима и којекуде ... може се заломи да буде ок, може буде лож уље. Углавном гледај где купујеш тај бензин ... иначе она мала стандардна кантица је 250 динџи и 'бем ли га око два можда три месеца траје никад нисам водио рачуна о томе.

Кремење можеш трпати какво хоћеш у њега, оригинал кремен само мало више баца искре и бржа се потроши. Кремење из крикетових упаљача је много боље. А фитиљ ... е то ће ти траје годинама Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla 1.9
mob
Nokia C5-00
Citat
Кремење из крикетових упаљача је много боље.

Слажем се.. ћале има једног зипа, и ставља крикетов кремен увек, доста је добар ...  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 148
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
a zasto da kupujes taj upaljac kada ce ti ga kad tad neko maznuti?!meni su maznuli sve sto su stigli od upaljaca,imala sam zipov sa likom boba marlija ali nema ga vec par meseci,nije mi zao samo sto je to bio poklon,tako da ja licno mislim da ne vredi bacati pare na neke sitnice koje nisu nesto ni bitne
IP sačuvana
social share
But I see your true colors
shining through
I see your true colors
and that's why I love you
so don't be afraid to let them show
your true colors
true colors are beautiful
like a rainbow
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:02:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.