Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zimsko Okupljanje 2008. - Tema za dogovaranje...  (Pročitano 146716 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
Joooooj!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
kako mi je krivo sto nisam tamo s vama,hteo sam i ja da krenem s drugom (Bazuka_Jo) no on me ispalio...ludak
a glupo mi je da dodjem tamo kad nikog nepoznajem...
ali stvarno mi je krivo,bas sam se radovao ovome...
da vidim uzivo glavne snage!!!!
sto vis e slikajte da barem mi koji nismu s vama vidimo sta smo propustili Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6120
Evo ja stigoh! Bilo je super, podosta ljudi... Drago mi je da sam upoznao neke likove, posebno drustvo sa Klinika i Gamerskog kutka... Nazalost, nisam nosio aparat, ali bice slike od SF-a. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone 7
Stig'o sam. Bilo je dobro. Većina ljudi sa velikog avgustovskog okupljanja je bila, i sada sam ih još bolje upoznao.
Neki nisu bili, npr. dathmaul koji je i zaboravio da je okupljanje Smile

Saša je imao promociju svoje knjige u cafe Redu, crni scorpion je zavodio sve redom, ali MS se ne zna tako lako zavesti. Treba biti dovoljno lud sesti u krilo tom šarmantnom gospodinu. Smile još litar jedan dobrog "piva" dajte nam sad vi...pa da begamo kući pijaniiiiiiiiiiiiiii.

Evo koga sam sve zapazio: prvo, 3EBC koji je i dolazio sa mnom na okupljanje, zatim Bokac, SerbianFighter, crni scorpion (jesam li pogrešio nik), Niko79, wili, IvanR (kao što rekoh bio je na više okupljanja nego što ima postova), vaterpolista, kasnije i Anea, filip93, MunkZe, Sasa Petrogradski, barbika (moraš da staviš ovde one sličice), Djole je bio u pratnji predpostavljam iako ga nisam baš zapazio u mraku, Crowz, Dutch, Louis Lane (šarmantnija je u prirodi  Smile ), Belgrade, taxtex ili kako već  Smile i dosta njih sa kojima sam se rukovao iako nisam znao ko su. Pokušavao sam da ih prepoznam nekako barem po avataru, ali nije mi uspelo. I tek sam na kraju video Goranseta (mislim da je ovo nepravilno, kao npr. Pavleta, umesta Pavla  Smile ) mada bih ga verovatno morio svojim amaterskim pitanjima, o kojima sluša skoro svakog dana na fakultetu Smile

Slika je bilo, i mene na njima, zahvaljujući SF-u koji je vima davao svoju fotoaparatčinu, za koju se čeka godinu dana za izdavanje dozvole nošenja i još godinu za upotrebvljavanje. Ima više dugmića nego moja tastatura (hiperbola je zaista lepa stilska figura jer vas ili iznervira što se neko toliko proserava ili vam je divna jer vam prosto čovek hoće da uveliča to... što hoće.). SF je pravio dobre slike. Dok su se pojedini nameštali pola minuta da stvore neku umetničku sliku, čovekje samo iza svojih leđa slikao. Pa kako vi mislite da napravite neku umetničku sliku u kafani? (dobro znam da može, ali ako se potrudite...)
Kokota jadničak, razbole se, u cvetu mladosti i bejaše sprečen da dođe na veliku feštu. Darth, kao što rekoh je zaboravio  Smile a jedino me interesuje da li je kasnije došla Osma putnica (pošto sam ostao do deset do 23).
I sada ide kao i uvek, odeljak za zaključak. Ne, neću ga početi sa standardnim tipom rečenice "Sve u svemu...". Počeću ga ovako.

Vidimo se u avgustu ako ne i ranije. Smile (mrzim ovaj smajli jer mu te obrve da ju zlokoban izgled kao i taj osmeh, ali šta ću da ne ubacujem custom).


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 30710
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
IP sačuvana
social share
Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар помеѓу народите - Гоце Делчев, Македонски револуционер

Свеста и чувството дека сум Македонец треба да стојат повисоко од се друго на светов - Крсте Петков Мисирков, Македонски просветител

 


Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.