Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ženu izujedala tri rotvajlera  (Pročitano 5637 puta)
13. Jan 2009, 08:58:24
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Nesvakidašnji incident u Pirotu
Ženu izujedala tri rotvajlera
Autor: Z. Panić | Foto:Z. Panić | 13.01.2009. - 05:00


PIROT – Pedesetogodišnju J.K. i njenog supruga Ž.K. izujedala su tri komšijska rotvajlera kada su izašali iz svoje kuće u Pirotu. Žena je zbog više ujeda po telu na lečenju na Ortopedskom odeljenju piriotske Bolnice, a njen suprug je nakon saniranja povreda pušten na kućno lečenje, potvrdio je za ‘’Blic’’ glavni policijski inspektor i komandir Policijske ispostave u Pirotu Dragan Đorđević.

J.K., koju smo zatekli u bolničkoj postelji, još je u šoku i s mukom priča o tome šta joj se desilo.
- Ujutru sam ispratila mlađu ćerku u Zimsku školu sportova i u prolazu sam vlasnika pasa i mog komšiju opomenula da je kapiju vezao nekom žicom koja je pukla. Rekao mi je rekao da ne brinem i da će on to da reguliše. Napomenula sam mu da moja jedanaestogodišnja ćerka uskoro treba da dođe kući. Krenula sam sa suprugom na posao, ali žica nije bila vezana. Vratila sam se da je namestim i u tom trenutku tri odrasla rotvajlera i jedan mali skočili su na mene. Da suprug nije bio sa mnom, ne znam šta bi se desilo. Kad me je najveći pas ujeo, suprug me uhvatio ispod mišice. Onesvestila sam se i on me je držao da me psi ne zakolju. Osvestila sam se samo od bola kad mi je ženka otkinula deo mesa sa noge. Posle toga se više ničega ne sećam. Nadam se da će ove moje rane da zarastu, ali kad zatvorim oči, a teško uspevam u tome, vidim moje dete koje je prošlo pre mene i vidim moju bratanicu koju je najveći pas ujeo prošle godine. Još tada smo rekli da ih nećemo tužiti jer smo komšije. Vlasnik pasa i ja smo odrasli zajedno. On priznaje da nije trebalo da bude tako. Dolazio je sa suprugom i rekao je da sebi ne može da oprosti što ih nije vezao – priča napadnuta žena.
Ortoped dr Milan Stojanović kaže da je J. K. primio sa povredama obe natkolenice, potkolonenica i podlaktice.
- Sve te povrede su nastale ujedom pasa. Najteže su na desnoj nadkolenici i tu ima dve povrede - jedna je dužine dvadesetak centimetara, širine sedam, a dubine oko tricentimetra. Na spoljašnoj strani desne natkolenice nalazi se rana dužine oko desetak centimetra. Inače, na potkolenici sa leve strane ima ujed, odnosno otisak i ranu od zuba sa ogrebotinama i hematomom. I u predelu levog kolena se nalazi otisak zuba i na levoj butini se nalazi hematom i otisak zuba. Na desnom stopalu, takođe, ima razdernu ranu takođe od zuba- kaže dr Stojanović.
On naglašava da pacijentkinja ima obimne povrede, ali da nisu opasne po život.
- Bez obzira što su psi od poznatog vlasnika nismo mogli da dobijemo podatak da su redovno vakscinisani i onda smo joj dali vakcinu protiv besnila - kaže Stojanović.

Prijava protiv vlasnika
Protiv vlasnika pasa Dragana Ćirića Policija je podnela krivičnu prijavu zbog izazivanja opšte opasnosti i prekršajnu prijavu po zakonu o javnom redu i miru. Dragan Ćirić kaže da ne može da shvati kako se to desilo.
- Majstor kad je pravio ogradu visine 2,2 metra napravio je propust na ulazu i to je vezao sa žicom troduplo. Nije mi jasno kako su mogle da se te žice pokidaju i da psi izađu. Žao mi je što se to desilo. Spreman sam sve da podnesem, bilo kakve troškove i odštetu. Idem svaki dan kod komšinice u posetu. Odmalena se poznajemo i družimo i spreman sam da dam i kožu za plastičnu operaciju. Sve što treba ću pomoći. U suštini psi nisu opasni, to su kerovi čuvari. Imaju štene, i verovatno su bili agresivni zbog toga - kaže Dragan.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5;MEG
Где је сада ОРКА... ко ће људе да штити од животиња?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
Retko kad je krivica zivotinja. Covek je taj koji doprinosi ovakvim stvarima. Kako? Pa razmisli ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mora da ih je zena izazvala, jel da?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5;MEG
Retko kad je krivica zivotinja. Covek je taj koji doprinosi ovakvim stvarima. Kako? Pa razmisli ... Smile

Шта је радила, изазивала их коском у устима...  Smile Smile Smile

Игром случаја ово су били "кућни" пси, а шта је са луталицама које у чопорима нападају... ОРКА тражи њихову заштиту од људи, а ко штити људе од њих... па не може живуљка ма која била да има више права од мене.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Pa to su Pirotski psi, mora da su bili mnogo gladni, ne isplati se da ih hrane, ovako kod komsije besplatna hrana = komsija  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Ja se slazem sa Raznosacem ako mislimo na isto.  Smile

Nisu ovde krivi psi koji su radili svoj posao, cuvali kucu, kriv je neodgovorni vlasnik koji ih nije vezao.
To je isto kao kad date pistolj ludaku ili budali i on napravi sranje, ne mozete kriviti pistolj zbog nanosenja zla vec iskljucivo tu budalu. Sa druge strane taj isti pistolj u rukama policajca cini svoju prvobitnu svrhu, stiti i cuva.  Smile

A ovo nisu psi lutalice da bi sad cinicno prozivali ORKU ili neku drugu organizaciju za zastitu zivotinja.  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jan 2009, 18:00:56 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5;MEG
Пси који су је изједали да се убију, а газда да се казни или новчано или затвором. Пси луталице и "заштитници" заслужују да се прозивају у свакој теми о нападима животиња...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Da se ubiju psi  Smile  Psi su najmanje krivi u svemu....
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5;MEG
Када једном нападну напашће опет...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.