Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:49:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zenski sat Omega 1975.  (Pročitano 7022 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 143
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Optimus 2X
toliko sam se sad uneo u ovo da nadjem koji je ovo model koji ti imas, ali tesko mi ide....toliko modela ima.....da li negde na njemu pise nesto tipa "de ville" ili tako nesto. da li uopste ima nesto drugo sem onih brojki, mora da pise koji je model. jel pise mozda "automatic" ili "seamaster" ?? jel si siguran da je iz 1965?? poslao sam cak i mail sa oficijelnog sajta firme "omega" da vidim da li oni mozda mogu da otkriju koji je model po onim brojkama. na nekom forumu sam procitao da original omega satovi na kutiji mora da imaju nekih 8 brojki ispisanih, to je kao serijski broj. Ti imas neke brojke, ali nema ih 8....mozda imas jos negde nesto da pise na kutiji....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Nema brate sad sam ga vadio,sve sto sam napisaou prethodnom postu to je...Imas i slike...Crvena kutija...
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ljudi ajde molim te pomozite mi da odredim njegovu vrednost...Zlatar kaze da zlato koje je na satu vredi 520 evra,e sad ja kontam da ima napaljenika,ovo je raritet iz 65. godine,kontam da ne mogu nigde u okolini da ga prodam pa vas molim da mi pomognete da odredim cenu za sat ili da saznam koliko bih mogao da dobijem za njega pa onda da mi date neke sajtove da ga okacim i da mi se javi neki Francuz,Belgijanac pa da ga prodamo njemu...
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
brate desi zapenio toliko tako sam se ja zajebo pa sam prodo nesto za 200usd a danas bi mogo da uzmem 800 iako je proslo tek 5godina,cekaj malo ili okaci negde pa tvrdi pazar za cuku
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
zlatar moze da procijeni kolicinu tj tezinu zlata i kvalitet istog i da po tome postavi cijenu....za zlato...
u svoju korist...naravno...
pravu vrednost moze samo sajdzija da ti odgonetne...
ili neki ulicni nakupac...koji se kapira u sve i svasto...
moje misljnje je da vredi negdje oko 1000 evra...
obicno se tako krecu omegice na crno...
skoro sam gledao jednu slicnu...koju je lik kupio za dve hiljade maraka...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Jos slika:

http://www.2shared.com/file/iSK5iI9H/Omega.html

Molim vas skinite i pogledajte,svaka informacija je dobrodosla!
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 12, S21
bez ljutnje, ali pravu cenu u srbiji tesko da ces i saznati i dobiti...

drugo, malo se edukuj, malo se raspitaj, kontaktiraj omegu, posalji im slike, pitaj da ti oni daju procenu, ispricaj istoriju sata...

nasao si ovde da kevces na ljude, prvo sto ovde niko strucan nema, drugo, tvoj je sat, ti se malo pomuci oko njega

naj jednostavnije je da ga das zlataru za no koliko ti on daje...

naj isplativije je da nadjes neku antikvarnicu i da se tamo raspitas koliko vredi i gde ga ponuditi...
verujem da je ppre antikvarnica mesto gde se realna cena tog sata moze proceniti...pre nego neki casovnicar...

Ovi danasnji casovnicari su klinci koji se retko razumeju u prave vrednosti...
ako nadjes nekog matorog casovnicara, tu mozda i mozes ocekivati neki smislen odgovor...

U svakom slucaju, budi uporan i sretno  Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Tvoj sat je najverovatnije ili automatik ili se navija prstima? Takvi polovni satovi mogu da se kupe
izmedju 250 - 500 dolara. Jos ako je zlatan, kao sto ti je vec zlatar rekao 500 evra.
Znaci mogao bi za sat dobiti ako ga prodajes na brzinu hiljadu evra, pod uslovom da radi i da nije izgreban.
Problem je da se sat proda nabrzinu posto su ti potrebne pare. Zato najverovatnije niko ti nece dati vise od 600 evra jer sat treba preprodati i na njega jos vise zardati. Ovo ti  govorim ako isti prodajes radnji...
Ako das oglas u novinama mozda imas neku sansu da naidjes na nekoga koji ima kolekciju satova pa da dobies nesto vise love. Danas kako je ekonomska situacija u Srbiji tesko ces naci kupca,a da dobijes novac priblizno vrednosti satu.
Ja sam prosle godine kupio jednu Omegu kvartc za 200 dolara. Bio nesto izgreben po staklu i trebao je da se ocisti i t nova baterija. To me je kostalo jos 150, dolara.
Posle pogledam u radnji, isti takav sat kosta blizu 4 hiljade dolara.
Znaci moze da se nadje jeftino kao sad ti kada prodajes ali tesko ces dobiti bolju lovu pa makar sat vredeo jer svi zele Dzabe !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Hvala na informaciji medjutim nikako ne mogu da provalim niti nadjem koja je vrsta,tacan naziv,detaljni podaci,tacna vrednost...Pa ako nista kada sve to saznam da postavim na netu negde oglas pa se javi neki napaljeni stranac,sta znam...
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
HTC One
A nisi poslusao savet i slikao telefon iz svih mogucih uglova i slike poslao na sajtove ljubitelja/kolekcionara satova?

Ili kontaktirao direktno Omegu, sa sve slikama?

http://www.omegawatches.com/customer-service/contact-us

 Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:49:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.