Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:19:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36 38 39 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ženiti se ili ne ženiti  (Pročitano 36908 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Spremnost ili nespremnost za brak se ne mere godinama života... Naravno da neki okviri postoje, ali je besmisleno drugima nametati svoje mišljenje o tome kad je nekome rano ili kasno za udaju/ženidbu.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ma to jeste, samo sto je meni malo smesno da neko nije spreman za takav korak npr u 35 godina. Do tada si video dosta stvari u zivotu, morao bi da budes makar malo samostalan i da imas makar neki posao od koga bi mogao da izdrzavas porodicu a da ne govorim o tome da bi do tada morao da budes emotivno spreman na tako nesto. Nikada nije kasno, ali neki put se mora razmisljati na vreme za neke stvari. Ako do tada ne budes spreman na tako nesto onda stvarno nesto nije u redu sa tobom. Da se razumemo, drugo je ako bas nemas nikoga a da si spreman, ovde govorim cisto o spremnosti za takav korak

Ko nije spreman on ni ne treba da se zeni/udaje ali, opet kazem, meni je smesno da neko u odredjenim godinama kaze "Nisam spreman na tako nesto". Ne odredjujem nikom nista pa ni ne osudjujem posto svako zivi svoj zivot ali mi je jednostavno smesno  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Jednostavno, ne možeš ti (niti bilo ko drugi) nikome da određuješ kad je ''pravo vreme'', odnosno šta je kasno a šta je rano.

Za ''rano'' se još malo preciznije može i povući granica, jer sumnjam da je iko sa 18 spreman, ali ljudi sazrevaju različitim brzinama. Neko poraste već u 20-oj, neko tek u 40-oj, a neko nikad.

Ljudi su različiti i imaju različite potrebe koje zadovoljavaju u različito vreme. Ima zrelih mladih ljudi i nezrelih starih. A i spremnost za brak je ideal, takvo nešto ne postoji. Posebno mi je apsurdan taj ''moram nešto da stvorim u životu pa tek onda da se ž/u'' stav. Lakše je stvarati udvoje, a i teško da možeš nešto iole ozbiljno da stvoriš pre 40-e (svoj stan, kola, dobar posao). Eto kontradikcije, jer se po toj logici niko ne bi ženio niti udavao pre 40-e.

Ma to jeste, samo sto je meni malo smesno da neko nije spreman za takav korak npr u 35 godina. Do tada si video dosta stvari u zivotu,
Znam ljude od 20 koji su proputovali pola sveta, kao i one od 60 koji nisu nikada izašli iz svoje opštine. Generalizacija i, jednostavno, svi ti faktori su jako, jako relativni i individualni.

A to - ''još uvek nisam spreman za takvo nešto''... a, recimo, imaju oboje podosta i godina i staža veze... to onda govori o samoj vezi i zadovoljstvu istom, ne o braku, jer do njega u tom slučaju najčešće ni ne dođe, već se raspičkaju pa se za 2 meseca poudaju i požene drugim partnerima. True story. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Godine života, a posebno godine "staža" u vezi nisu nikakvo merilo za ulazak u brak.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Ja sam u mom primeru najviše mislila na one parove što se zabavljaju po 10 i više godina pa na kraju pukne tikva, a braku nisu ni prismrdeli. Svi znamo makar jedan takav par.
« Poslednja izmena: 16. Feb 2011, 23:50:53 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jednostavno, ne možeš ti (niti bilo ko drugi) nikome da određuješ kad je ''pravo vreme'', odnosno šta je kasno a šta je rano.

Ne odredjujem nikome, kao sto rekoh svakom svoj zivot, samo rekoh da je meni smesno. Neko ne odraste nikada i rekoh da takvi i ne treba da se zene jer nisu spremni na to ali cisto kazem da mi je sam argument da neko nije spreman smesan pa i presmesan iz razloga koje sam naveo. Cak i da nije izasao iz svog sela opet je do tih godina video nesto u zivotu a i da nije, tako nesto moze da uradi i dok je u braku jer ga brak ne ogranicava u toj meri
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ako imas dobre kinte, ni u 60-toj nije kasno.  Smile


Ja sam u mom primeru najviše mislila na one parove što se zabavljaju po 10 i više godina pa na kraju pukne tikva, a braku nisu ni prismrdeli. Svi znamo makar jedan takav par.
gdje si bio - nigdje, sta si radio - nista.  Smile
« Poslednja izmena: 16. Feb 2011, 23:54:18 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Pa kažem ti, sto ljudi, sto ćudi, sto žena, 200 sisa. Ljudi imaju svoje razloge, besmislene ili smislene, njihova stvar. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ja sam u mom primeru najviše mislila na one parove što se zabavljaju po 10 i više godina pa na kraju pukne tikva, a braku nisu ni prismrdeli. Svi znamo makar jedan takav par.

Tačno.

Apropo teme:

-"Grow up!"
-"Where?"
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pa kažem ti, sto ljudi, sto ćudi, sto žena, 200 sisa. Ljudi imaju svoje razloge, besmislene ili smislene, njihova stvar. Smile
Ma razumem ja dobro sta hoces da kazes ali to ne znaci da ne smem da imam svoje misljenje o celoj toj "spremnosti" Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36 38 39 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:19:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.