Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:07:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ženi zario skalpel u vrat  (Pročitano 796 puta)
24. Okt 2007, 23:19:47
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
ZAJEČAR - Krvava porodična drama odigrala se u sredu, nešto pre 16 časova, u zaječarskom naselju Ključ. Pred mnogobrojnim očevicima, Ljubiša Stanković (51) skalpelom je iskasapio svoju nevenčanu suprugu Stojanku Momčilović (54), u Požarevačkoj ulici broj 57.
- Vraćali smo se kući iz škole i primetili kako se čovek i žena svađaju na ulici - ispričao nam je srednjoškolac, očevidac događaja, koji nije želeo da mu pominjemo ime. - Primetio sam kako je oborio i počeo da je udara, naočigled mnogobrojnih prolaznika.
Mladić je, ne razmišljajući, skinuo školski ranac i pošao ženi u pomoć. Tek kada je odvojio Ljubišu od Stojanke, primetio je da je u ženinom vratu - zaboden skalpel!
- Čovek je unezvereno pogledao ka meni - nastavlja priču dečak. - Izvukao je skalpel iz ženinog vrata i krenuo ka meni. Tada mi je u pomoć pritekao drug, koji mu je izbio sečivo iz ruke. Savladali smo ga i doviknuli ljudima da pozovu policiju i hitnu pomoć.
Nesrećna žena je ležala na ulici u lokvi krvi. Niz isečeno lice lile su joj suze. Jedan od očevidaca je pokušao da joj zaustavi krvarenje stavivši joj peškir oko vrata. Ubrzo je stigla i hitna pomoć, koja je Stojanku odvezla u zaječarski Dom zdravlja, gde se lekari bore za njen život. Pripadnici policije, koji su, takođe, ubrzo stigli, uhapsili su Stankovića.
- Igrali smo domine ispred zgrade i videli čoveka da je nasred ulice legao preko žene i da zamahuje rukom ka njoj, ali nismo videli čime - u neverici je Dragiša Jurović, očevidac. - Tek kada je dečak odvojio Ljubišu od žene, videli smo da ju je ubadao skalpelom. Kada je napadač uhapšen, policajac koji mu je stavio lisice pitao ga je zašto je to učinio, a on odgovorio:
- Ja sam nju mnogo voleo - odgovorio je kratko Stanković.


SPASLA GA OD TROVANjA
LjUBIŠA Stanković je, kako nezvanično saznajemo, pre nekoliko dana pokušao da se ubije. Popio je veliku količinu tableta. Tada ga je spasla upravo Stojanka, koja ga je, najpre naterala da povrati, a nakon toga pozvala hitnu pomoć.
 

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Ljubiša je pokušao samoubistvo tako što je popio veliku količinu tableta
Na ulici preklao ženu
Autor: S.B. | 25.10.2007 - 06:05



ZAJEČAR - Zaječarska policija uhapsila je Ljubišu S. (51) zbog sumnje da je juče oko 14.45 sati u zaječarskoj ulici Požarevačka 57 skalpelom pokušao da zakolje meštanku Stojanku M. (54) sa kojom je bio u ljubavnoj vezi. Do zaključenja ovog broja „Blica“ Stojanka se nalazila u operacionoj sali gde su se lekari borili za njen život.

Pre nekoliko dana Ljubiša je pokušao samoubistvo tako što je popio veliku količinu tableta, ali je naišla Stojanka, pozvala hitnu pomoć i spasila ga sigurne smrti. Kako nezvanično saznajemo, on je nju „previše voleo“, dok je ona želela raskid.
Prema rečima maloletnog očevica N.P., njih dvoje su svađu započeli mnogo pre ubistva.
- Vraćao sam se sa drugovima iz škole i videli smo ih kod „plavog mosta“, koji je udaljen oko 500 metara, kako se svađaju. Nismo obraćali pažnju. Kada sam stigao do svoje zgrade, okrenuo sam se jer sam čuo vrištanje i ugledao čoveka kako kleči na ženi koja je ležala nasred ulice. Tada nisam video da joj je prerezan vrat, već sam mislio kako je tuče. Bilo je tu još desetak prolaznika, ali niko nije prilazio. Odmah sam shvatio da moram pomoći, bacio sam školski ranac s leđa i dotrčao do njih. Viknuo sam: „Ej, pusti ženu“, a čovek se pridigao. Nikada neću zaboraviti njegov ubilački pogled koji mi je uputio - priča ovaj vidno uznemireni mladić.
Nakon toga su pritrčali još neki ljudi, neko je u toj gužvi šutnuo skalpel iz ruku napadača.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Zaječarski gimnazijalac spasao život napadnute Stojanke M.
Učenik spasao ženu od koljača
Autor: S. B. | 26.10.2007 - 08:05


ZAJEČAR - Nikad neću prestati da je volim, izjavio je Ljubiša S. (51) policijskim inspektorima koji su ga uhapsili odmah pošto je skalpelom teško ranio nevenčanu suprugu Stojanku M. (54). Nesrećnu ženu su sigurne smrti spasli prolaznici.

Ljubiši je određen pritvor jer je prekjuče popodne nasred ulice pokušao da zakolje Stojanku, zbog, kako je izjavio, neuzvraćene ljubavi. On joj je skalpelom dužine 10 centimetara prerezao levu stranu vrata i naneo joj brojne posekotine po licu, čelu, oba uha i obe šake.
Napad se odigrao u Ulici Požarevačkoj 57 oko 14.45 sati naočigled mnogobrojnih građana. Ljubiša je bukvalno legao preko žrtve i počeo da je kasapi, a u prvom trenutku niko nije reagovao.
Stojanku je sigurne smrti spasao srednjoškolac Nikola P. (17), učenik Gimnazije.
- Pomislio sam da suprug tuče ženu, ali sam smatrao da treba da pomognem. Vraćao sam se iz škole i, čim sam ugledao maltretiranje, bacio sam ranac i pritrčao. Viknuo sam, a kada se napadač pridigao, ugledao sam stravičan prizor. Cela glava žene bila je u krvi, zapomagala je, držala se za vrat. Otpuzala je do obližnje klupe ostavljajući krv za sobom. Onda joj je jedan prolaznik stavio peškir na vrat da ne iskrvari - kaže Nikola P.
Kada su ugledali krvavu glavu žrtve, pritrčali su i drugi prolaznici, jedan je šutnuo napadača u ruku i izbio mu skalpel, a ostali su se zatim bacili preko njega. On je do dolaska policije ležao na ulici pritisnut četvoricom muškaraca.
Kako saznajemo, Ljubiša i Stojanka živeli su u vanbračnoj zajednici do pre dve godine, a onda se Stojanka iselila, a on našao drugu ženu. Međutim, uskoro se Ljubiša vratio Stojanki koju nije preboleo. Ona pristaje da nastavi vezu sa njim, ali i dalje ostaje da živi u svom stanu.
S vremenom Ljubiša je postajao sve ljubomorniji, počeo je zbog toga da je maltretira verbalno i ona je prekinula vezu. Nekoliko meseci Ljubiša je na sve načine pokušavao da se pomiri sa njom, ali ona nije pristajala.
Ljubiša je policiji izjavio da je tog dana na zelenoj pijaci kupio skalpel zbog kućnih poslova. Onda je na više mesta popio po čašicu rakije i tako ohrabren krenuo kod Stojanke da se pomire. Sreo je ženu na ulici i počeli su prepirku, a onda je on sečivom nasrnuo na nju. Policiji je izjavio kako mu je tu „prekid filma“ i da se dalje ničega ne seća.
Ljubiša i Stojanka nisu imali dece iz vanbračne zajednice. Ljubiša, koji je automehaničar po struci, nigde nije radio, ali je često nadničio u građevinskim poslovima.

Zdravstveno stanje napadnute žene stabilno
Nakon višečasovne operacije Stojanka je zbrinuta u šok sobi zaječarske bolnice i za sada joj se stanje stabilno, a protiv Ljubiše je podneta prijava za ubistvo u pokušaju, za koje je predviđena kazna zatvora od pet do 15 godina.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:07:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.