Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zengina zena napljuvala Srbe  (Pročitano 4200 puta)
11. Maj 2006, 09:10:49
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
KALAŠTURA
Raluka Zenga, supruga trenera Crvene zvezde Valtera Zenge, u intervjuu za rumunski magazin "Star" izvređala Srbiju i Beograd

Osvajanjem titule fudbalskog šampiona Srbije i Crne Gore, Italijan Valter Zenga osvojio je i srca navijača Crvene zvezde, ali i svih iskrenih Srba. Ipak, čini se da će sav njegov trud pasti u vodu, nakon što je rumunski magazin "Star" objavio intervju u kome Zengina supruga Raluka nebiranim rečima vređa Srbiju i Beograd.
Dugonoga plavuša koja je udajom za Zengu krenula u osvajanje sveta iz siromašne garsonjere u periferijskoj bukureštanskoj četvrti Militari, odlučila je da objavi memoare, a početak njene ispovesti objavljen je u rumunskom listu "Star" pod naslovom "Misli, sećanja i malo duše". Rumunka, koja se za šarmantnog Italijana udala dok je ovaj trenirao bukureštansku Steauu, kaže da je u startu bila očajna životom u smrdljivoj i prljavoj srpskoj prestonici:
- Pretnja nepoznatog me je naglo naježila. Trebalo je da budemo "izgnani" u iznutrice bivše Jugoslavije, u zemlju o kojoj ništa nisam znala i uopšte nisam želela da išta znam. Istina, raspolagala sam delimičnim informacijama o nakaznom balkanskom ratu koji je tamo vođen i o etničkim čišćenjima. Vrhunac: da odem tamo trebala mi je i viza! Stisnuta srca otišla sam u srpski konzulat u Milanu i tamo uz pasoš dodala jednu dubioznu markicu, ižvrljanu ćiriličnim slovima.
Zaboravljajući da su njeni sunarodnici, prijatelji i rođaci do pre nekoliko godina od tih istih Srba kupovali farmerke, vegetu, žvake i najlon čarape, Raluka se prema ovdašnjim ljudima odnosi sa nipodaštavanjem:
- Čim sam, kasno uveče, stigla na beogradski aerodrom, doživela sam prvo neprijatno iznenađenje. Gužva na pasoškoj kontroli bila je kao da je izručen kamion sa pošiljkama pomoći. Bilo je zagušljivo toplo i svet se tiskao oko mene kao lepljivi zagrljaj jedne zmije boe. Gužvali smo se kao neka masa izbeglica, koji su se laktovima probijali kako bi zauzeli mesto u autobusima spasa. Osećala sam zagušljivi miris svakojakih jestiva. Balkan. Pomislila sam da ću umreti od živaca.
Ispovest Raluke Zenge nastavlja se u sličnom tonu:
- Beograd izgleda kao da je zamro pod debelim slojem prašine. Iste one prašine koja je nekada pokrivala prazne rafove komunističkih prodavnica. Dunav lenjo protiče kroz grad, klizi ispod ogromnih mostova, kraj starih, potištenih zgrada razrušenih u bombardovanju, kao neki skeleti obeljeni suncem.
Gospođa Zenga zaključuje da joj je jedini spas to što svake nedelje, kako veli, odleti do Milana, gde se nalazi njen svet. Svet onih koji su donedavno dolazili u Beograd da kopaju kanale za "dve črvene" davno je zaboravila. Kao poslednja kalaštura.

Raluka Zenga: U šoku sam, sve je to nameštaljka!

Kako Press saznaje iz izvora bliskih Crvenoj zvezdi, supruga Valtera Zenge Raluka trenutno je u šoku i tvrdi da je sve nameštaljka:
- Raluka ne može da veruje šta se pojavilo u "Staru" i ubeđena je da je sve izrežirano sa jasnom namerom da se naškodi njenom suprugu, i to baš sada kada je sa Crvenom zvezdom osvojio titulu šampiona - kaže izvor Pressa, blizak Valteru Zengi.
- Ona tvrdi da većinu tih stvari nije izgovorila, da su mnoge izvučene iz konteksta, i kaže da tako misli o Beogradu ne bi već gotovo godinu dana živela u njemu. Na kraju krajeva, to uopšte nije njen stil, koristi se rečnik koji je njoj potpuno stran. Nikako ne bi smelo da se zaboravi da je reč o ženi koja je fakultetski obrazovana i govori pet svetskih jezika - rekao je izvor Pressa.

Izvor: Press

(02. May 2007, 21:43:27)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
ona je rumunka... to mnogo stosta  objasnjava... npr. da je i svaka krpa sa kavalijevim potpisom vrhunska kreacija Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ma njoj je poteban jedan dobar Srpski ku#$% i odmah bi dobila drukciji pogled na nasu domovinu i narod  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
- Ona tvrdi da većinu tih stvari nije izgovorila


Vecinu?

Znaci nesto je rekla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
ovako  Smile znate pesmu " ocajnica rumunka rodno mesto temisvar pre rnb=a slusala je kemisa"
seljanka ako je rec od toga rekla Bg je jako cist grad za razliku od milana koji je najzagadjeni grad u evropi naravno pored Bora Smile,ma kalastura otisla jednom do italije i sad je pro zapadno orjentisana Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
VALTER BRANI BARAJEVO
Valter Zenga: Uvredili su moju suprugu, to je strategija koja se koristila pre 20 godina i mislim da bi ljudi koji su to učinili trebalo da se stide

U isto vreme kada je Valter Zenga, prvi strani trener u istoriji Fudbalskog kluba "Crvena zvezda" osvajao duplu krunu, čitava Srbija pričala je o ispadu njegove supruge, Rumunke Raluke Zenge.
Dugonoga plavuša u rumunskom listu "Star", u memoarima pod naslovom "Misli, sećanja i malo duše" nebiranim rečima izvređale je Srbiju i Beograd, koji je nazvala smrdljivom i prašnjavom iznutricom bivše Jugoslavije.
U intervjuu za zvanični klupski sajt Crvene zvezde (www.fc-redstar.net), Valter Zenga je potpuno stao na stranu svoje lepše polovine, tvrdivši da je u pitanju obična nameštaljka zbog koje se poslednjih dana osećao izuzetno loše:
- Ono što su pojedine novine pisale na dan utakmice me je veoma potreslo. Osećao sam se loše tokom čitavog dana, jer je to bio napad na moju ličnost koji nije imao nikakvog povoda - kaže Italijan, ne želeći da se izjasni da li je njegova supruga Raluka uopšte davala izjave za rumunski tabloid ili je kompletan tekst, koji su preneli skoro svi ovdašnji mediji, izmišljen.
- Iznad svega me je pogodilo što su uvredili moju suprugu. Opet se ponovila ista priča da se negativni komentari pojavljuju uoči važnih mečeva. To je strategija koja se koristila pre 20 godina i mislim da bi ljudi koji su to učinili trebalo da se stide. Ekipa je na sve odgovorila na pravi način i učinila me srećnim. Sve što je napisano i rečeno mogu samo da nazovem skandaloznim - objasnio je Valter Zenga posle meča sa OFK Beogradom.
Valter Zenga je prvi strani trener u istoriji Crvene zvezde i odmah je uspeo da sa njom osvoji "duplu krunu". Njegova supruga Raluka rođena je u Rumuniji i za Zengu se udala dok je bio trener bukureštanske Steaue.
(S. J.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
- Ona tvrdi da većinu tih stvari nije izgovorila


Vecinu?

Znaci nesto je rekla.


E bas tako,nesto je sr..a 100%
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
HTC Touch Cruise
Ma zuta stampa je cudo! Najbitnije je da smo mi osvojili duplu krunu... a sad sta ona misli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
rece da su mnoge stvari izvadjene iz konteksta,nije rekla da su lagali. . .u svakom slucaju nista lepo o beogradu. . . pa ja ne verujem,kakva $#%@%%#%,pa ajde da je italijanka ili francuskinja ali rumunijaa. . .pa mi smo bolje ziveli pod komunizmom,nego oni danas. . .imam utisak da je kalastura iz nekog sela,uhvatila zengu,videla milano i misli da je uhvatila boga za j...da vidim kakav ce katar da joj bude
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
rece da su mnoge stvari izvadjene iz konteksta,nije rekla da su lagali. . .u svakom slucaju nista lepo o beogradu. . . pa ja ne verujem,kakva $#%@%%#%,pa ajde da je italijanka ili francuskinja ali rumunijaa. . .pa mi smo bolje ziveli pod komunizmom,nego oni danas. . .imam utisak da je kalastura iz nekog sela,uhvatila zengu,videla milano i misli da je uhvatila boga za j...da vidim kakav ce katar da joj bude
Upravo to. Kao da je odrasla u nekoj svetskoj metropoli a ne u Rumuniji. Ne znam sta ima protiv Bg-a, ako joj se nesvidja nek cuti, a ne tu da se preserava. Zelim joj "lep provod" u Katru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.