Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene u Srbiji pet sati dnevno rade neplaćene poslove  (Pročitano 8538 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Najbolji savet zenama je da prilikom razvoda traze da se sve to lepo obracuna po tarifi koja vazi za kucne pomocnice....


 Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6630, valjda

Zaposlenim ženama kućni poslovi postaju druga smena, dame pripremaju hranu u proseku dva sata i 10 minuta, a muškarci 20-tak minuta.


Neshto mi sumnjivo ovo za 20 minuta... Isechesh hleb, namazesh sirko, trpnesh neku pechenicu prelijesh majonezom i otvorish pivo... Definitivno manje od 20 minuta...


Žene peru sudove 34 minuta dnevno, muškarci samo tri, dok nijedan od ispitanih muškaraca nije rekao da pegla veš

Koliko ti vremena treba da operesh noz, tanjir i chashu za pivo?
Vesh se ionako opegla na tebi...


Muškarci gledaju televizijski program pola sata duže, više vremena provode i čitajući, ali žene čitaju knjige, a jači pol novine.


Naravno da imaju vishe vremena za kulturu i generalnu informisanost kad su efikasinji i produktivniji (videti prethodna dva primera)

IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Frizider
Citat
Koliko ti vremena treba da operesh noz, tanjir i chashu za pivo?
Vesh se ionako opegla na tebi...

Ja sam svojevremo krio tanjire od sebe, ostavim sve po jedno od escajga i malu kasicicu za fuka.

Broj tanjira mi samo onemugucava mentalno da zanemarim logiku "pa sta ga peres koji qrac kad imas jos cistih?"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6630, valjda
Citat
Koliko ti vremena treba da operesh noz, tanjir i chashu za pivo?
Vesh se ionako opegla na tebi...

Ja sam svojevremo krio tanjire od sebe, ostavim sve po jedno od escajga i malu kasicicu za fuka.

Broj tanjira mi samo onemugucava mentalno da zanemarim logiku "pa sta ga peres koji qrac kad imas jos cistih?"

Apsolutno logichno razmishljanje...

Ali zensko bi razmishljalo na ovaj nachin: "Od keve sam dobila ona tri escajga, treba da kupim josh dva za svaki dan, uhhh imam samo 24 sholja i 48 chasha mislim da treba da se uzmu one sa cvetnim dezenom, uh treba mi josh 5 sherpi iz metalca, ovaj cepterov komplet ima samo 8 sherpi... Treba mi i novi ormarici da upakujem to. I sudo mashina, nisam ti ja sluzavka da ti perem sudove..."
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Da li i bračne dužnosti spadaju u neplaćen posao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Frizider
Citat
Koliko ti vremena treba da operesh noz, tanjir i chashu za pivo?
Vesh se ionako opegla na tebi...

Ja sam svojevremo krio tanjire od sebe, ostavim sve po jedno od escajga i malu kasicicu za fuka.

Broj tanjira mi samo onemugucava mentalno da zanemarim logiku "pa sta ga peres koji qrac kad imas jos cistih?"

Apsolutno logichno razmishljanje...

Ali zensko bi razmishljalo na ovaj nachin: "Od keve sam dobila ona tri escajga, treba da kupim josh dva za svaki dan, uhhh imam samo 24 sholja i 48 chasha mislim da treba da se uzmu one sa cvetnim dezenom, uh treba mi josh 5 sherpi iz metalca, ovaj cepterov komplet ima samo 8 sherpi... Treba mi i novi ormarici da upakujem to. I sudo mashina, nisam ti ja sluzavka da ti perem sudove..."

Posle feri traje 3 dana a na reklami fercera 2 meseca. Meni sljaka 2 godine, al lazu na reklami 100% Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Najbolji savet zenama je da prilikom razvoda traze da se sve to lepo obracuna po tarifi koja vazi za kucne pomocnice....


 Smile

Vidimo se za 10 do 15 godina... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Citat
Koliko ti vremena treba da operesh noz, tanjir i chashu za pivo?
Vesh se ionako opegla na tebi...

Ja sam svojevremo krio tanjire od sebe, ostavim sve po jedno od escajga i malu kasicicu za fuka.

Broj tanjira mi samo onemugucava mentalno da zanemarim logiku "pa sta ga peres koji qrac kad imas jos cistih?"

Apsolutno logichno razmishljanje...

Ali zensko bi razmishljalo na ovaj nachin: "Od keve sam dobila ona tri escajga, treba da kupim josh dva za svaki dan, uhhh imam samo 24 sholja i 48 chasha mislim da treba da se uzmu one sa cvetnim dezenom, uh treba mi josh 5 sherpi iz metalca, ovaj cepterov komplet ima samo 8 sherpi... Treba mi i novi ormarici da upakujem to. I sudo mashina, nisam ti ja sluzavka da ti perem sudove..."
+1

Како оно кажу, мушкарци су са Марса, жене са Венере.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0

Žene peru sudove 34 minuta dnevno, muškarci samo tri, dok nijedan od ispitanih muškaraca nije rekao da pegla veš

Koliko ti vremena treba da operesh noz, tanjir i chashu za pivo?
Чаша ти не треба, пијеш из флаше, а сендвич можеш да једеш и са старих новина. А ако г аправиш од пола хлеба, не треба ти ни нож  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6630, valjda

Žene peru sudove 34 minuta dnevno, muškarci samo tri, dok nijedan od ispitanih muškaraca nije rekao da pegla veš

Koliko ti vremena treba da operesh noz, tanjir i chashu za pivo?
Чаша ти не треба, пијеш из флаше, а сендвич можеш да једеш и са старих новина. А ако г аправиш од пола хлеба, не треба ти ни нож  Smile

Ma ja to napisao eto chisto da ne ispadne kako smo svinje i da ne umemo da koristimo pribor za jelo...



Najbolji savet zenama je da prilikom razvoda traze da se sve to lepo obracuna po tarifi koja vazi za kucne pomocnice....


 Smile

Vidimo se za 10 do 15 godina... Smile

Sa takvim razmishljanjem se nikad necesh udati...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Okt 2012, 14:17:22 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.