Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:10:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene - najveća rastuća ekonomska sila  (Pročitano 15066 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15


Sposoban u Srbiji (a i bilo gde drugo) znaci znati  napraviti lovu .
Znači prevarnta, lopov i bitanga? Smile
E pa onaj ko želi takvog partnera nije samo lep i pametan, već pomalo kvaran.Bez uvrede.   Smile Smile

Pa budi posten i sposoban, napravi paradoks  Smile
Mislim, moguce je to da imas neku dobru diplomu pa odes negde preko pa postenu zaradis al u Srbiji- jok  Smile




Verovao ili ne pare mozes napraviti i na posten nacin tj da nikoga ne zajebes i predjes .
Pare su svuda oko nas - samo ih treba namirisati i znati navuci na svoju vodenicu .
Ko pre parama - njegove su  Smile


Ko koga pre zahebe, pare su njegove, tako to ide, a posteno niko nije posto bogat, osim ako je dobio na lutriji ili nasledio novac ili u krajnjem slucaju nasao na ulici slucajno




Varati drzavu je neposteno ?
Normalno, jer posredno varaš narod, jer ne daješ pare za bolnice, škole......

Ma to ce dati neko vec pare za to, Rusi, EU, Ameri, Kinezi i eto skola, puteva, bolnica...

ako si lep i pametan ,a izaberes jakog i sposbnog partnera za zivot - pa vi ste duet snova
Znaci - interes ...da ne kazem sponzorstvo  Smile


Citat

Pa 2+2=4, jednostavna matematika
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia 6230
Sposobnost ako nema svoju logistiku, moze biti jalova. Ako neko hoce da radi na nekom projektu, nema laboratoriju, nema nikoga da ga institucionalno podrzi (po materijalnom pitanju).
Ako neko svira, jednog momenta prevazidje neke granice, potreban mu je instrument adekvatnog kvaliteta da moze da se afirmise.
Ako neko peva, pa ne moze da se probije ide na zapad kupi sebi studio, stanca ploce o svom trosku, gura se a poneko se i progura.
Ako radnik zna da radi kablovima, da ih pertluje, pravi kablovske terminale, nema gde da to uradi (posao izuzetno dobro placen), jer nema razvoja, ide negde da tu vestinu unovci.
Sve u svemu probaj u bilo kojoj grani, pa ces videti da je sposobnost svuda sputavana. Uopsteno samo sto se sposobnima ne kaze: okani se corava posla.
Video sam profesora univerziteta iz Sarajeva, koji je izgubio posao, krenuo da svercuje patike sa kineske pijace iz Madjarske. Radio je sa svojom maloletnom cerkom (sverc). Mala danas ima firmu za prodaju sportske opreme.

Ovaj primer je najreprezentativniji za temu.
Ta je devojka silom sudbine usla u biznis, znala da ga iskoristi,
Zene su skoro masovno usle u biznis, ali se dokazuju sve vise i vise. U biznisu je brzina klikera vazna, kako reagujes u momentu, smelost a one to imaju.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ajde.. vratite se na temu... Otvorim je danas i zateknem tri strane prepucavanja oko jedne reci... Jeee...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia 6230
Ajde.. vratite se na temu... Otvorim je danas i zateknem tri strane prepucavanja oko jedne reci... Jeee...  Smile
Ja sam se vratio, ali ovde se o temi najmanje govori. Ako si vec otvorila, dobro bi bilo da potkrepis nekim nasim primerima (jer ih ima) da se moze pljuvati. U napred upozoravam ne dam Miklu da mi dirate. Mora da je zestoka zenska u krevetu isto koliko i uspesna.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Da, ona je cudo... Milka Forcan je zena koja nije samo majka, vec i najmocnija zena u Srbiji i na Balkanu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia 6230
Da, ona je cudo... Milka Forcan je zena koja nije samo majka, vec i najmocnija zena u Srbiji i na Balkanu...
E pa sada si ga malo preterala, ali da jeste mocna jeste i pravo da ti kazem mnogo je cenim.
Znam kad je Misko poceo sa bankom po rupcagama, ona je od prvog dana tamo i ima jak udeo u razvoj Delta banke pa posle konzorcijuma.
Bio sam besan kad sam video onu pricu sa konfliktom interesa kad je htela da vodi poslove oko brendiranja Srbije. Mislim da je bila prava osoba za to.
Cak sam se nosio mislju da im napisem da ne traze neki specifican proizvod, gde su lutali sa kajmakom sljivom itd, nego posto ima podosta proizvoda, da naprave jednan znak za brend, za sve nase specificne prozivode i da ga nazovu: Moc srpske zemlje. Ili Power of Serbian Land.
Pa da to nosi sve i kajmak i sljivovica i sarma i sve sto je specificno kod nas. Pica, gotova jela itd itd.

Pravo da ti kazem mene uzbudjuju ove besne a ne mlitave. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2009, 11:55:33 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Iskreno, ne mogu da se setim bilo koje zene koja bi mogla da se meri sa njom...
Mira Markovic nije opcija... ona nista nije stekla svojim zalaganjem... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Iskreno, ne mogu da se setim bilo koje zene koja bi mogla da se meri sa njom...
Mira Markovic nije opcija... ona nista nije stekla svojim zalaganjem... Smiley
Gde bre nadje zenu-djavola? Ne zaboravi da je Mirjanina tetka bila Titova zena i najveca ljubav. Ona je odmah posle rodjenja dobila titulu doktora. Ostalo je samo da se nadje ko ce da joj pise tekstove.
Ova je zena sama uspela i to je cini izuzetno jakom.Ej bre, oni zaposljavaju 25000 ljudi sa solidnim platama za nas pojam.Treba taj razvoj i investicije usmeriti u pravom smeru. Pa nije ona sve to znala, jednostavno je izrasla sa Deltom.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da je jako diskutabilno ko su njeni majka i otac, a kamo li ko joj je tetka...
Ali to je vec druga prica... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Ja mislim da je jako diskutabilno ko su njeni majka i otac, a kamo li ko joj je tetka...
Ali to je vec druga prica... Smiley
Sta ti pricas devojko? Nije tu nista diskutabilno.Davorjanka je bila Verina sestra. Obe su bile ilegalke.
Vera (Mirjanina majka) je pod torturom izdala jednu debelu celiju, kad je bio uhapsen rankovic i kada su ga izbavili iz bolnice.
Posto je bila trudna, Veri je dopusteno da rodi, pa je posle bila streljana.
Moma Markovic, je otac po zadatku partije.
Nemoj zezati, znas ti ko je bila Davorjanka? Sekretarica Zdenka? Vedrila i oblacila u KPJ.
Mirjana je slala ubice po americi, da likvidiraju ljude iz Nediceve policije koji su tu dokumentaciju imali.

Ova farsa sto vidis sa interpolom i tako, to je namestaljka nevidjena da bi se od nje napravila zrtva.
Kada ces bre dete malo odrasti i shvatiti da devedeste su bile krvava tranzicija, pljacke imovine i zauzimanja dansnjih polozaja. Oni danas vladaju jace nego ikada. Sada ne moraju da brinu za podelu plata. Sada se to muce 'demokrate'. Oni jednostavno drze sve pare i to relacija Kiparske dve firma, Kajmanska i devicanska ostrava, nase strane banke koje sluze samo za transfer novca. Povuku li taj novac sa srpskog trzista ode cela nacija u qrac.
Koliko ti treba da shvatis da je konflikt Tudjman Milosevic, namesten za balvaniju. Zar ni cinjenica da je Hrvatska proizasla iz nob-a a ne od qrcevog Tomislava, ti ne govori nista?
hajde nije tema, otvori je i daj da ti nacrtam ako ne vidis.

Ove ujdurme sa Rusijom su debelo placene, za stvaranje psihologije masa.
To je marha u kojoj se vrte vise od milijarde evra godisnje na nasoj grbachi u privatne dzepove srpske Moskve i bande oko Ridofinikina (karikaturalno ime za ruskog izaslanika).
Mi smo u Ruskoj dumi prepusteni Zjuganovljevom kadru.

Prava pravcata gubernija gde vladaju novi milioneri srpskih bisih komunista (stara udba) i ruskih boljesvika.
Ljubljenje ruskih skuta i dranje do gole koze.

Ova namestaljka oko Medvedeva ce nam se oboti glave. Cela evropa slavi 20 godina pada komunizma, Srbi vratili jedan datum na staro samo da bi slavili komunizam. Sve je receno.

hajmo dalje na zene. Vise mi se svidjate  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:10:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.