Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Да ли се слажете са оценом аутора текста,да ће жене владати сутрашњицом?
Да,потпуно се слажем...
20.8%  (10)
Не,апсолутно се не слажем...
41.7%  (20)
У нечему је у праву,а у нечему и не
27.1%  (13)
Не знам/Немам одговор
10.4%  (5)
Ukupno glasova: 48
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Жене ће владати сутрашњицом  (Pročitano 22353 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Mico moj,

All right, now I am freaked.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 

Ne, Osmice, ovo o čemu ti pričaš su neki Cosmo-crap stereotipi... Sranja koja nam se poturaju, a koja padaju u vodu kada imaš nekoga sa kim možeš da budeš ti i da nijednog momenta nemaš problem sa tim (to je moja privatna definicija prave veze).

Da ne zaboravim da pomenem da su sva ta ''socijalna'' očekivanja od nas jedno obično sranje, te da su bitna samo ona koja postavimo sami pred sebe.

A to da želiš da budeš muško i da ćeš to uvek želeti... Pa, meni je epifanija došla onoga momenta kada sam shvatila da su svi ubercool muškarci zbog kojih sam i ja želela da budem muškarac zapravo imaginarni likovi.  Smile




Dobro, malo sam karikirala Smile Ali poenta je tu Smile

Stoji da to jesu prilicne stereotipije i klishei, medjutim to jesu stvari koje mnogi ljudi usvajaju kao neka pravila, obrasce ponasanja, verovatno bas zbog toga sto je ljudima lako manipulisati a pune nas sa svih strana raznim glupostima i pravilima ''ponasanja''(zena treba da bude _____ (upisati hiljadu zajebanih epiteta od kojih su mnogi medjusobno totalno suprotni); muskarac treba da bude____). Pa samo na Bureku mozes da vidis na svakom koraku razmisljanja tog tipa, i prilicno oprecna razmisljanja i vidjenja o tome kakva npr. jedna zena koja bi zadovoljila necije kriterijume treba da bude ((:

Hocu reci, nasa ocekivanja koja postavljamo sami sebi cesto mnogo zavise od toga sta okolina ocekuje od nas buduci da smo podlozni raznoraznim uticajima i presijama koje se svakodnevno vrse na nas - tesko je naci sebe kad ti vecito pune glavu nekim glupostima. Cak i kada ti malo odskocis iz tog sablona imas frkicu da nadjes nekog tebi slicnog upravo zbog ovoga sto si napisala :


Citat
Sranja koja nam se poturaju, a koja padaju u vodu kada imaš nekoga sa kim možeš da budeš ti i da nijednog momenta nemaš problem sa tim

P.S.Da se razumemo...Ovo nije hejt na muskarce  Smile
« Poslednja izmena: 13. Apr 2010, 23:33:24 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Mico moj,

All right, now I am freaked.  Smile
Smile

Argument?  Smile

Nemoj zezati da još nisi oguglao na moje tehnike konverzacije.  Smile

Algoritam:
Prestrašivanje, malo stručne terminologije, fensi citat, prestrašivanje, prestrašivanje, fensi razrada, ovaj smajli -  Smile , prestrašivanje. Ende.


Sad svi to lepo negde iznad kompa zapišite i mojne da mi se iščuđavate.  Smile

 Smile
Dobro, malo sam karikirala Smile Ali poenta je tu Smile

Stoji da to jesu prilicne stereotipije i klishei, medjutim to jesu stvari koje mnogi ljudi usvajaju kao neka pravila, obrasce ponasanja, verovatno bas zbog toga sto je ljudima lako manipulisati a pune nas sa svih strana raznim glupostima i pravilima ''ponasanja''(zena treba da bude _____ (upisati hiljadu zajebanih epiteta od kojih su mnogi medjusobno totalno suprotni); muskarac treba da bude____). Pa samo na Bureku mozes da vidis na svakom koraku razmisljanja tog tipa, i prilicno oprecna razmisljanja i vidjenja o tome kakva npr. jedna zena koja bi zadovoljila necije kriterijume treba da bude ((:

Hocu reci, nasa ocekivanja koja postavljamo sami sebi cesto mnogo zavise od toga sta okolina ocekuje od nas buduci da smo podlozni raznoraznim uticajima i presijama koje se svakodnevno vrse na nas - tesko je naci sebe kad ti vecito pune glavu nekim glupostima. Cak i kada ti malo odskocis iz tog sablona imas frkicu da nadjes nekog tebi slicnog upravo zbog ovoga sto si napisala :


Citat
Sranja koja nam se poturaju, a koja padaju u vodu kada imaš nekoga sa kim možeš da budeš ti i da nijednog momenta nemaš problem sa tim

P.S.Da se razumemo...Ovo nije hejt na muskarce  Smile
Znaš kako, Osmice... To da li će neko da se vodi tim socijalnim stegama ili ne, njegova je stvar i njegov je izbor.
Ako se ljudi vode stereotipima kao pijani plota, zašto ja to moram da radim? E baš neću.  Smile  Smile

Ako ćemo da pričamo o tome kako ljudi razmišljaju (makar većina), čekaj prvo da skoknem do prodavnice po litru votke, da se anesteziram.  Smile

Ne, kako većina razmišlja... Don't give a shit. Ja nisam većina. Nisi ni ti. To je to. Smile

Uostalom, niko nije rekao da je lako naći sebe i razgraničiti svoje želje od želja drugih za nas... Teško je, ali nije nedostižno i svakako je nešto čemu trebamo težiti.

A što se tiče tog odskakanja od šablona... upravo o tome pričam. Onaj sa kim mogu da odskačem od svakog zdravorazumskog šablona ako mi se prohte, a ko me ne gleda kao ludaka (ili gleda, ali mu to biti simpatično, kao kad gleda horor film  Smile )... ostatak socijalnih normi može da me poljubi u moje mlado dupence. Wink

p.s. I ne vidim ni ja ovo kao hejt. Ja volim muškarce, obožavam ih, čak i takve tupave kakvi su.  Smile
Čast izuze... Tyleru D.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Mene plashi to shto mi tepash ... to odstupa od tvog algoritma za svetlosnu godinu.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Imam makar dva razloga za to (odstupanje od algoritma, ne tepanje), a oba staju u tri slova - PMS.  Smile

Uostalom, bolje da ti tepam, nego da te psujem, zar ne?  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Zene da vladaju svetom  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Imam makar dva razloga za to (odstupanje od algoritma, ne tepanje), a oba staju u tri slova - PMS.  Smile

Uostalom, bolje da ti tepam, nego da te psujem, zar ne?  Smile

Jebo vas PMS.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zene da vladaju svetom  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Vid' ovog naivka.  Smile

''Svako poricanje znak je inferiornosti. Onaj ko je siguran u sebe i svoju moć ne mora ništa da poriče. Osim ako ga ne uhapsU.'' B@mbin@

 Smile

Imam makar dva razloga za to (odstupanje od algoritma, ne tepanje), a oba staju u tri slova - PMS.  Smile

Uostalom, bolje da ti tepam, nego da te psujem, zar ne?  Smile

Jebo vas PMS.  Smile
Da znaš da nas pegla sve u 16, ali dobro dođe ponekad, kad se osećam suviše normalno.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
Vid' ovog naivka. 

''Svako poricanje znak je inferiornosti. Onaj ko je siguran u sebe i svoju moć ne mora ništa da poriče. Osim ako ga ne uhapsU.'' B@mbin@
To ja u zaru borbe..ja unapred znam svoj sledeci potez..pa malo dajem adrenalin protivniku..
A da vladate svetom..nemate vi muda za to  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Bambina, ima o toj temi koje smo se dotakle dosta materijala da se pise, medjutim koncentracija mi je otisla na odmor pa sad ne bih mogla nista smisleno da napisem, mogu samo neke prazne razgovore da vodim  Smile Tako da cu ti odgovoriti drugi put, da znas da nisam iskulirala  Smile Smile


Jebo vas PMS. Smile

Jooooj ne znate vi koje su to muke   Smile Za nas vise nego za vas, koliko god ne verovali u to ((:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.